Японски чай "Инхуа" - 3 част

  • 61 916
  • 520
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 19 474
Здравейте момичета!
Чайчето съм го пила на няколко пъти с почивки!
С него започнах голямото отслабване на 14 април 2007 , но винаги съм го съчетавала с режим на хранене и спорт!
Резултатите - от 86 кг вече съм 60 кг , но съм ниска - 163 см!
Първия път го пих от април до към ранната пролет на 2008 и го спрях! Нищо не качих, даже продължих да спадам! Като през този период правих веднъж почивка от 1 месец!
Сега започнах пак да го пия - или по 3 или по 2 пакетчета на ден! Искам още 5 кг да сваля!
Доволна съм много от него! Успоредно с чая винаги съм пила витамини или мултитабс или  от А до Я, както и Калмацин! И витамините и Калмацина - с почивка - като свърша опаковките , почивам по няколко дни! Заедно с мене го пие и майка ми - 70 годишна е! Без диета - свали 12 -15 кг и също с почивки!
Мисля, че чая определено си заслужава!
Страхотни резултати, браво на теб! За колко време ги свали тези килограми с чая? А за тази комбинация с витамините и калмацина и режима на прием и почивките лекар ли те посъветва, или сама реши така? Питам, защото аз съм на втората опаковка, малко съм отслабнала, ама сега съм в ПМС и от 10 дни си задържам едни и същи кг, да зная дали да продължавам или не....

# 511
  • Мнения: 1 479
Привет! Първите 7 кг ги свалих за около 3 месеца, а после малко се позабавя слабеенето, но важното е да продължиш, да не се отказваш! Много пъти съм имала застой, но после пак смъкваш! И непременно спорт!
А витамините с калмацина - го знам от една приятелка на майка ми лекарка, тя ни посъветва!
Най-важното е да не се отказваш!

# 512
  • Мнения: 19 474
Благодаря, аз съм си доста упорита, опитвам се и с движение, и с диети да сваля кг и доста отслабнах - всъщност имам още около 4-5 кг най-много за сваляне - исках да се ориентирам за колко време горе-долу може да стане това

# 513
  • Мнения: 1 479
Ели, мисля, че и побързо може да стане, защото аз от време на време правя по някое прегрешение  с яденето - сладкото ме изкушава, ако си по-стриктна ще ктане доста по-бързо!
3-4 дни издържам без сладко и после хоп- подхапна я малко шоколад, я нещо друго сладко! Иначе хляб, баници, пици, пържени картофки -въобще не им обръщам внимание!

# 514
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Момичета, темите в "Диети" се заключват на 30 страници, така че се ориентирайте към нова тема.

# 515
  • Мнения: 19 474
Ели, мисля, че и побързо може да стане, защото аз от време на време правя по някое прегрешение  с яденето - сладкото ме изкушава, ако си по-стриктна ще ктане доста по-бързо!
3-4 дни издържам без сладко и после хоп- подхапна я малко шоколад, я нещо друго сладко! Иначе хляб, баници, пици, пържени картофки -въобще не им обръщам внимание!
А, аз също се изкушавам от сладкото, но хапвам по мъничко - то затова и толкова задържам де! Мисля, че като е топло и има повече плодове и зеленчуци се отслабва по-лесно newsm78

# 516
  • София
  • Мнения: 1 185
Здравейте, момичета! Благодарение на вас разбрах за този чай и резултатите ви ме амбицираха. От днес и аз съм във вашите редици! Купих си чая и преди малко пих за първи път! Упорита съм, мисля да спазвам и таблицата с храните. Сега съм 65кг, искам да стана 58-59кг!

# 517
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 957
И аз си взех чайчето.Вчера и днес го пия,но по 2 пъти и мисля ,че ми действа и за ходенето до wc-то.На някоя от вас да е забелязала подобно нещо или аз си въобразявам,че е от чая newsm78

# 518
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Момичета, темите в "Диети" се заключват на 30 страници, така че се ориентирайте към нова тема.
2 път  Wink

# 519
  • Мнения: 1
И аз си взех чайчето.Вчера и днес го пия,но по 2 пъти и мисля ,че ми действа и за ходенето до wc-то.На някоя от вас да е забелязала подобно нещо или аз си въобразявам,че е от чая newsm78
                                                Една от задачите му е да очиства организма,за това се ходи по-често до  Toilet        много е добър желая ти успех newsm10                             

Последна редакция: пн, 12 яну 2009, 07:52 от pepity

# 520
  • София
  • Мнения: 1 185
Позволих си да пусна Нова тема, тъй като модератор два пъти напомня за пресрочени страници!

Общи условия

Активация на акаунт