Преса за коса на Braun

  • 1 639
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 813
Някой има ли впечатления от пресата за коса на Braun,която се продава в Пикадили? Цената и е близо 67лв нещо такова  newsm78  Май имаше  и приставки за "вафлички".

# 1
  • Мнения: 1 092
оооооооо,имам и още как Mr. Green,цяла година ги рязах тези впечатления #Cussing out

# 2
  • Мнения: 1 813
оооооооо,имам и още как Mr. Green,цяла година ги рязах тези впечатления #Cussing out
Не разбрах.Обясни ми,че след 30мин мисля да ходя да купувам.

# 3
  • Мнения: 1 092
ами прическата става перфектна - изправя страхотно косата , има блясък и т.н.Другите приставки не съм ги ползвала  с изключение на 1 път,когато направих дъщеря ми и на нея и стана много красиво,но.......аз я ползвах след всяко измиване на косата в продължение на 6-7 месеца и в един момент сякаш изведнъж косата ми стана просто ужасна Mr. Green.Започна да се къса , като я намокря ставаше като ластик - абе кошмарна работа Mr. Green.Фризьорката ми щеше да ме убие като и казах с какво съм "постигнала" този ефект и така......за около година изрязахме изгореното и сега нищо не може да ме накара да си изправя косата с преса.

# 4
  • Мнения: 1 813
ами прическата става перфектна - изправя страхотно косата , има блясък и т.н.Другите приставки не съм ги ползвала  с изключение на 1 път,когато направих дъщеря ми и на нея и стана много красиво,но.......аз я ползвах след всяко измиване на косата в продължение на 6-7 месеца и в един момент сякаш изведнъж косата ми стана просто ужасна Mr. Green.Започна да се къса , като я намокря ставаше като ластик - абе кошмарна работа Mr. Green.Фризьорката ми щеше да ме убие като и казах с какво съм "постигнала" този ефект и така......за около година изрязахме изгореното и сега нищо не може да ме накара да си изправя косата с преса.

аАААаа ти като цяло си против пресите за коса  Simple Smile Ясно,аз си ползвам преса от 5 години,знам какво ме очаква,но ползвам различни предпазващи продукти.
Добре,благодаря ти за мнението,интересуваше ме качеството на изправяне  Wink
  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 092
Качеството е страхотно Peace.Ти ако беше на мое място нямаше ли да си против пресите за коса newsm78.Хайде направи се с новата преса и пусни снимки да ти се порадваме  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 813
Качеството е страхотно Peace.Ти ако беше на мое място нямаше ли да си против пресите за коса newsm78.Хайде направи се с новата преса и пусни снимки да ти се порадваме  bouquet
Просто трябва да си купиш правилните продукти.В момента съм с Лореал за сешоар и преса,косата ми е добре  Peace
Ок,след малко ще я взема,но чак довечера снимките.

# 7
  • Мнения: 5 977
Интересно, и аз мисля да си взема преса за коса на Braun, но ще изчакам да видя снимките...

# 8
  • Мнения: 1 813
 Close  Отложи ми се ходенето до Пикадили понеже излезе страшна буря тук  Close

# 9
  • Мнения: 1 092
Жалко Weary,но нищо ние чакаме снимките smile3509

# 10
  • Мнения: 5 977
 newsm78 ахаммм то и тук така...ама нищо...тя ще спре е при нас спря сигурно и при вас...имаш време да отидеш и да вземиш Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 149
Аз също мисля,че е добра.Няма да сбъркаш ако я купиш

# 12
  • Мнения: 66
помогнете, знам че въпроса ми не е по-темета, но ще рискувам да попитам!!! искам да си купя нова преса, защото от предишните ми две не сам доволна (които са на Сонаши и Ровента). Колебая се между Remington S-1031 и Philips Hp-4648...и двете ги има в Техномаркет Европа Моля ви ако някои знае коя от двете е по-добра да ми пише ще чакам!!! благодаря предварително  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 14 471
на мен специално в техномаркет ми препоръчаха преса на ремингтон. имаше поне 4-5 приставки, за вълни и т.н. и беше около 85 лева. може би е тази http://technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09026798
по-евтина е от тази която си дала пък има повече функции

# 14
  • Мнения: 5 977
И в крайна сметка купи ли я или не тази преса за коса?

Общи условия

Активация на акаунт