"Дневникът 24" - от бъЧонка на солеТка

  • 13 246
  • 373
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 254
честито сисинче! пожелавам ти един ден преизпълнен с положителни емоции
Клонка,нали ти си беше купила от това френското бельо Литес. Кажи доволна ли си какво по-точно си купи и каква е цената? Нещо санитиметрите ми не помръдват (не че килата го правят де  Mr. Green) и ми се ще да им помогна малко. Купих си стягащата Дева но за сега резултат 0. Продължавам с мацотенето
Ангелина, много хубави снимки и страхотни подаръци. Пусни още снимки плсс.
Ралче, снимков материал скъпа! Simple Smile не може само така да се похвалиш с прическа и нищичко да не покажеш  Mr. Green И спокойно за разговора. Да не ти пука много много
Рема, как вървят прогнозите ?
стеф 33,добре дошла при нас. Кажи малко повече за себе си
Мадам гоца, и аз съм на същото мнение като Деничка. По-добре по-бавно но с трайни резултати!
Чао и успех

# 31
  • Мнения: 2 897
Сиснче, честито!!!

Привет и на останалите.
От днес се пробвам три дена лунна Mr. Green

Е защо толкова екстремно - от недиета на пълен глад..?

# 32
  • София
  • Мнения: 2 840
От днес се пробвам три дена лунна Mr. Green

Е защо толкова екстремно - от недиета на пълен глад..?

Ми, аз така свалям -екстремно.После си връщам малко, похапвам си, после пак екстремно.Не мога да пазя накакви дълги режими.
Не че е похвална тая практика, ама при мен сработва.

Относно бельото за отслабване - около 80лв. беше.Оказа се, че е твърде голямо за мен, така че, ако си купувате, взимайте си по-малък размер.Не е приятно за носене -като плътен чорапогащник е, има някаква специфична миризма, никакъв ефект не съм забелязала върху себе си на този етап.
Ей това мога да кажа Twisted Evil

# 33
  • Мнения: 1 685
 PeaceЗапис през анкетката и опресняване на знанията през материалите от темата Peace-това е добро "нахъсване" за новите ни цели newsm44-Успех на всички и бегом  runningкъм "долната" табличка при медалистите
 newsm74 newsm74Миранди   bouquet  Heart Eyesза положения труд и за това че се грижиш за нашето диетично ограмотяване и дух  bouquet newsm51 newsm44

# 34
  • Мнения: 6 958
Здравейте  Hug

Как сте момичета? Coffee

Аз съм си нагоре с кило и половина след вчерашното ядене, очаквах го  Crazy надявам се да спадне до утре и т.н.  Rolling Eyes

Относно темата и данните ви за мерки и теглилки всички знаете, че нова тема се пуска в НЕДЕЛЕН ДЕН и при условие, че страниците на темата са над 15 страници, което означава или всяка неделя или веднъж на две-три и т.н. недели.  Peace Мерките ви мога да ги променям до 24 часа след пускането на темата (до 18 часа днес) и винаги съм ги променяла заради вас, но днес няма да мога, цялата седмица ми е много ангажирана така, че си остават мерките така както са в момента и на тези от вас, които са ми ги подали до вчера  Peace

Мадам Гоца добре дошла  Hug Има калкулатори на калории, чрез които можеш да си изчислиш спред кг., височина и възръст какви са необходимите ти калории за деня, линк може да намериш на първа страница от темата ни, а това за 800 калории си е твоя преценка..., аз например ям или много над 800 или много под 800, решението си е изцяло твое и това да се съобразяваш с калории си е трудоемка и объркваща работа, моят съвет е да си избереш готов режим и да го спазваш 7-10 дена и т.н. всичко там ти е сметнато, че пресметнато и много по лесно поне според мен  Peace

Хартбийт как изкара на морето? А в режим ще влезнеш в най-скоро време   bouquet

Ангелина успехи с новата работа  Heart Eyes

Галатея на студен чай ли ще си тези 3 дни, кафе или фреш или плод ще има ли при теб?  newsm78 Аз моето не съм го измислила още как да протече...  Flutter

Кобарелова от опит за лунуване глава не боли или ако не успееш поне хапвай по ограничено тия дни и би трябвало да има ефект пак така  Peace

Рали май е време да си вземеш ново кантарче и то електронно, че по време на диета са ни доста необходими  newsm78 Честита нова прическа, а каква е тя - подстрижка или нов цвят на косата  Thinking Стискам палци за важния ти разговор с шефката  Praynig После да кажеш как е минало...   bouquet

Стеф 33 добре дошла и успех с диетата   bouquet А това от мечка на клечка си е супер за заглавие на следващата ни тема!!!  Heart Eyes

Сисинче ЧЕСТИТО за конкурса, знаех си че нашето си е най-хубаво и Няма начин, да няма начин ти да си избранницата този път  Heart Eyes И предлагам да ни уведомиш къде ще ходиш, какво ще правиш и къде ще те дават най-вече по ТВ'то за да те видим и да ти се радваме, става ли?  Flutter Flutter Flutter

КЛОНКА как си днес, по добре ли си от вчера?  Hug А за лунната как мислиш да я правиш точно? Успех   bouquet

Тео хубав и ободряващ постинг, благодаря   bouquet

Ми, аз така свалям - екстремно. После си връщам малко, похапвам си, после пак екстремно. Не мога да пазя накакви дълги режими. Не че е похвална тая практика, ама при мен сработва.

И за мене важи същото  Peace

Весел ден   bouquet  bouquet  bouquet



# 35
  • Мнения: 635
Честито на sisin4eto!!! И аз като другите - да разкажеш  къде, какво, кога, как, с кой и т.н.  Mr. Green
Аз пак не стигнах до даването на мерки за новата тема, но проблема си е в моят телевизор. Мерих се с метър и обиколките - същите, а килограмите 54. Още не съм подновила спортуването, с яденето много добре я карам. В неделя бяхме при мама и тате, защото детенцето е там до 3 септември (тогава отварят нашата си детска градина), та мисълта ми беше, че дори и при мама не можах да преям. Не ми се яде и това е - хапвам малко, корема ми се напълва и спирам. А преди не спирах докато не почна да се пръсвам. Продължавам и с НЕяденето на хляб и ФаФлички и така.
Напоследък нямам много време да пиша, но си ви чета редовно!
Ангелина, наистина много готини подаръци. Еми така си е - готина рожденничка - готини подаръци!

# 36
  • Мнения: 1 975
Хайййййй
Цял ден немога да вляза във форума #2gunfire и затова сега набързо:
Не успях от днес да лунувам, но ще направя всичко по силите си да изкарам вторник и сряда на течности Praynig

Sisin4e честито мило, само хубави емоции ти пожелавам Hug

Миранди няма нищо за табличката - аз съм си виновна. Така следващия път ще съм с още по-големи минуси  Wink

ane_sim браво за "стеснения" стомах, странно е усещането, нали newsm78

КЛОНКА как е кръвното днес  Hug

steff33   инфо плийзззззз Wink

ral4e:) по спокойно мило, не се товари излишно  Hug Hug Hug

Целувки на всички и дано утре няма такива проблеми с форума  Praynig Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 117
Пу и аз да се запи6а Hug Избегах напоследък, ама от тез деца не мога да се докопам. И много ангажименти напоследък, оба4е твърдо 68,5 кила съм. Още не съм подхванала никва то4на диета, ама спортувам и ям много ограни4ено. Дано доведе до някакъв резултат Praynig Щото твърдо съм за солетка newsm10
Пък нещо го няма6е форумът днес и в петък и нищо не мога да из4ета. Но ще поправим гре6ката Grinning
Айде леко слабеене от мен Heart Eyes

# 38
  • София
  • Мнения: 2 840
Днес доста проблеми със сървъра, та чак сега се включваме, да споделим кой какво изпапал.
Аз, каквото и да съм погълнала, в миналото е, че луната почваааа....

Галка, не съм си мерила кръвното, щото съм добре.Само ми е нещо нервно.Не че нямам причини, но не са и нещо необичайно.Май ме подхваща ужасното чувство, че още една година се изтъркули ей така.А аз пак съм на диета.И пак същата работа.
Ей, това е нечовешко.Усетих есента и някак ме стегна шапката, че нещата ми се изплъзват за пореден път.

Утре ще ми е минало, надявам се.
Целувки, момичета Hug

# 39
  • Мнения: 890


Здравейте момичета Simple Smile
Преди малко се завърнах от морето. Доста дълго стана... Сега ще се виждам с родителското ръководство, но от утре съм отново редовен потребител.

Само минах да ви кажа "Хелоу" и че всичко с мен е наред?

А с вас най-общо какво става, може ли някой да ми каже?

Целувки Simple Smile

# 40
  • В друго измерение
  • Мнения: 155
Аз се появявам с въпросче   bouquet

Миранди, моренцето ми беше страхотно изживяване. Ходих и до Приморско, от години искам да отида само да видя какво е, пък все не стигах до там...Беше доста щуро, пообиколих плажовете...ще показвам снимки:)
А въпросчето ми Whistling че се отплеснах....лашкам се между "ще пия нещо в помощ, няма да пия пък"...в крайна сметка днес почти разплакана си взех на инат липозана...
Ама се чудя сега, сигурно ще ми се смеете smile3534 newsm08...нормално ли е да мирише лошо? Цялата опаковка мирише странно...като на някаква гадна подправка, мм, като на бульоните, от тези кубчетата(аз не обичам, миришат ми baby_neutral)..Много силно мирише, умириса цялото пликче, в което го донесох...
Сега се чудя и се мая newsm78
Момичета, помагайте, успокойте ме, че е нормално   bouquet

# 41
  • Мнения: 890

Heartbeat, липозана просто си мирише УЖАСНО!!!

# 42
  • В друго измерение
  • Мнения: 155
Ooo, Далал, много ти благодаря newsm51

Позачудих се дали да го пия, ама го глътнах:)

Мерси още веднъж   bouquet

# 43
  • Мнения: 6 958
Здравейте, как сте?

Много съм изморена днеска, много ангажименти, много нещо... Гладна съм  Tired Яде ми се шоколад, сладолед или сладко..., но нямам нищо такова и по добре...  Confused

Далал добре си ни се завърнала, как си, нещо интересно?  Hug

Роси много добри резултати до момента  Hug

Харбийт да мирише лошо, но дано има ефекта който очакваме. Ти по колко таблетки пиеш дневно?  newsm78

Клонка същинската Лунна е утре, виждам нещо се чудеше сякаш в лунната тема  newsm78

Ане сим много добре се справяш   bouquet

Лека вечер  Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 504
Добро утро момичета Hug
Как я карате, при мене му се вижда края на работата де. Утре си нося всички бумаги в София да им се радват на мойте глупости дето съм им ги измислила  Joy Кантара ме показва с 1 кг. повече ама съм и в МЦ. Ама и аз си позволявам доста неща бъкани с въглехидрати най вече плодове.
Кога ще видя 7 цата на тоя кантар не знам, той вместо да показва по малко  ooooh!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Успешен ден на всички

Общи условия

Активация на акаунт