"Дневникът 24" - от бъЧонка на солеТка

  • 13 249
  • 373
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 203
Добро утро момичета.Как е настроението днес?Ще лунуваме ли? newsm78
Аз вече почнах.Дано поне да издържа до вечерта Praynig Praynig PraynigУспех на всички лунатички Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 46
  • София
  • Мнения: 2 613
Добро утро, момичета  bouquet
Благодаря за подкрепата Hug Засега нещата в работата са нормални, ще видим как ще е по-нататък......да кажа нещо- днес се престраших да облека една дънкова пола, дето не я бях обличала от 3 години, обличам я-очаквам тя да ми я тясна, я тя-широка #Crazy направо не можах да повярвам, а колежката ми даже казя, че е не очаквала да стана толкова слаба #Crazyчак пък думата слаба, ама хувавото е, че режима и треноровките действат, сега с пълни сили напред Laughing
Далал- добре дошла, липсваше ми с твоята воля за тренировки, сега като зная, че си пак на  Hugлиния и аз ще имам мотивацията да тренирам повече Laughing
Heatbeat- Липозана мирише така, заради съставките си, не се безпокой, безвреден е, а и може да ти помогне в съчетание с режим и тренировки, аз съм изпила няколко опаковки от него и подобни други такива Hug
рема- не се безпокой, ше отмине МЦ-то и нещата ще се нормализират Hug
Росето- здравей и от мен Hug
Кобарелова- аз не лунувам лично, защото сега не мога да изкарам само на течности, просто ми става лошо и ми се вие свят, но смятам, че който може да издържи, нека дерзае Hug
Мирандичка-как си, миличка Hug много бих ислака някой път да фойда в Русе, никога не съм ходила, а съм чувала че е невероятен град Hug Hug Hug Hug
Хайде на всички ви от сърце желая да се чувствате добре и да сте щастливи Laughing Laughing Laughing Laughing

# 47
  • Мнения: 861
Добро утро! Hug

Вчера след неделната буря нямях почти целия ден нет. Умрях от скука  Tired. И работа не можах да свърша, зашото и това не мога без нета. Добре, че случайно имах списание. Бях си ги купила за плажа в неделя, ама не му дойде реда тогава.
В неделя времето беше супер за плаж. Стояхме до 2.30 и после слънцето се скри, а към 5 часа ни засипа такъв порой, че чак се наводнихме в къщи.
Както ви казах вече миналата седмица изкарах на нещо като РХ-плодове през деня, а вечер салатки и два чисто плодови дни (вторник и четвъртък). През почивните дни си позволих пилешко месце, че отдавна не бях хапвала, а в неделя на РД ядох зелена салата с риба тон. Изглеждаше ми съвсем диетично  Crossing Arms. За тази седмица бях запланувала същото като единият плодов ден да съвпада с лунната, те. днес до обяд да изям 2-3 ябълки. Обаче, незнам, пак почвам да се разколебавам  Thinking. Хем като карам на такъв режим, не озверявам от глад и не посягам към сладко и тестяно, хем пък се отчайвам, че няма ефект, те. че има обратен ефект  #Crazy. Не знам какво става с мен, но почвам да качвам кг  Cry. В резултат на това днес настроението ми е далеч под нулата. Направо не ми се излиза от къщи, не ми се става от леглото. Искам само да спя  Rolling Eyes.

# 48
  • София
  • Мнения: 2 613
ReGe- искам само да ти кажа, че ти разгледах снимките и мога само да се възхищавам на начина, по който изглеждаш Hug Hug Hug Hug ти си знаеш най-добре какво искаш за себе си, но аз никога няма да изглеждам така, но и на по-малки резултати се радвам, според мен наистина изглеждаш страхотно, още повечем че имаш и две бременности Laughing Laughing Laughing Laughing
Горе-главата, всичко ще бъде наред, ти си достатъчно упорита, за да направиш това, което искаш за себе си Hug Hug Hug Hug

# 49
  • Мнения: 861
Ралче, на снимките съм ок, но повечето са правени отдавна. Не ме мислете за някаква глезана, пълнея  Sick, рабирате ли?!

# 50
  • София
  • Мнения: 2 613
ReGe- само не се отчайвай Hug сигурма съм, че ако превиш нещата както трябва, в един момент всичко ще си дойде на мястото Hug Hug Hug

# 51
  • Мнения: 1 254
реге, разбирам те прекрасно как се  чувстваш. като изключим твоите нечовешки ограничения за храната  естествено Mr. Green
сега излизаме на разходка че детето съвсем се разлюти. ще се включа по-късно

# 52
  • София
  • Мнения: 365
Момичета, аз закъснях с включването /както винаги/, но заглавието на темата е много симпатично Hug
Аз да ви се оплача... преди събота и неделя бях 83, ходих на гости до Сандански, където съм яла само салатки и се върнах 84-85 Embarassed Sick що така?!
Мисля на заплата да си купя редуктил, защото така вече не се живее

# 53
  • София
  • Мнения: 167
Здравейте на всички  Hug
Нека и аз се разпиша в новата тема, докато не са ме погълнали задачите  newsm78
Аз спрях сладкото, газираното, алкохолното, тестеното и пърженото  Rolling Eyes , но да видим до кога ще издържа  Thinking.
На мен това ми е 1-вата седмица с вас, но с всеобща подкрепа вярвам ,че ще постигнем много    Peace
Почти не спортувам. Това ,което правя е да вървя, колкото се може повече Wink.
Ходя на работа пеша, което прави на ден към 6км....дано помогне. Имам и велоергометър в нас, но напоследък не съм го карала, защото много бързо правя едри мускули....не знам защо така  #Cussing out  newsm78?!
Може би греша някъде....Преди тренирах по 40мин., на 1-ва степен , 3-и пъти в седмицата  newsm78

Най-много ми е трудно вечер да хапвам по-малко и умерено  #Cussing out
и биричката много ми липсва  Embarassed

# 54
  • София
  • Мнения: 2 840
Ралче, на снимките съм ок, но повечето са правени отдавна. Не ме мислете за някаква глезана, пълнея  Sick, рабирате ли?!

Никой не те мисли за глезла.Щом казваш, че пълнееш, значи пълнееш.
Наистина изглеждаш много добре на снимките,но ако усещаш, че наддаваш, спазвай си режимите и се поддържай в желаната форма.
Ясно ми е за какво говориш - човек,като достигне желаните килограми, всяко грамче отгоре си го усеща и изпада в паника, че ще стане килограмче.Ако си се измъчила, за да се добереш до мечтаната форма, ясно е,че ще се ужасиш да не я изгубиш.

Има жени, които години са на режим, въпреки идеалните си размери - просто само така ги задържат.Има и други, които не полагат усилия.
Различно е за всеки.

marisha, успех!

Миранди, зная, че днес е лунната и вече съм й се "наточила" Crazy

# 55
  • София
  • Мнения: 2 613
Клонче-права си! аз имах съученичка, която ядеше само бял шоколад и банички и е с тегли 45 кг, вейка #Crazy #Crazy #Crazy ама така е, всеки е с различен метаболизъм и сруктура, за това едно важи за един, за друг важи друго newsm78
Мариша- успех в режима и здравей от мен Hug

# 56
  • София
  • Мнения: 2 840
Абигейл, мани го тоя редуктил, купи си нещо друго, някаква добавка, пълно е на пазара.
Аз съм скептична към хапчетата.Дори ужасната ми суета не може да ме накара да ги поглъщам.Виж, с добавките е друго - там експериментирам наволя Mr. Green

# 57
  • София
  • Мнения: 2 613
Момичета, сетих се, че имам снимки от бала на сестра ми, ама не зная как да ги кача Cry
Хич ме няма по тия неща Cry
Ей, обаче успях някак си да кача една снимка Laughing
На нея е сетра ми като абитуриентка, ама и аз и мъжа ми се виждаме на по-заден кадър Laughing
Само да уточня, че аз на тази снимка съм в началото на режима, сега този панталон, с,който съм там ми е широк Laughing

Последна редакция: вт, 28 авг 2007, 10:42 от ral4e:)

# 58
  • Мнения: 1 092
ral4e:)   къде е снимката,мило newsm78,че не мога да я видя  bouquet

# 59
  • София
  • Мнения: 2 613
Теди, снимката е при албумите на другите момичета.

Общи условия

Активация на акаунт