Нещо забавно

  • 2 865
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 978
Това са все въпроси, които ако погледнете от страни се задават, без човек да се замисли. Просто да се наведе да пипне бебето/детето, да каже нещо, да спре до вас и да ви види,  и тогава излизат всякакви бисери. Нормално е.

# 16
  • Мнения: 3 376
jorjito и valq_78 благодаря!!!  bouquet

# 17
  • Мнения: 1 924

Кърмиш ли? Защо не!!!! Това е най-доброто за едно дете?!!





И съответно в случай,че кърмиш по-голямо бебе:"Ама докога ще го кърмиш?!!"

# 18
  • Bapнa
  • Мнения: 762
1. Защо е с бибка? Ще му се изкривят зъбките!
2. Лапа си пръста! Ще му се изкривят зъбките!
3. Ау, то спи, количката не може ли да падне в легнало положение?
4. Ау, колко е късно! Милото, сигурно му се спи!
5. Играчката му падна! Да не я лапне!
5. Пипна кучето! Да не си лапне пръстите!
6. Защо няма още обувки? (на 7 мес.)
7. Защо му давате да се изправя? Ще му се изкривят краката! (на 7 мес. и половина)
8. Ау, седна на земята!
9. Ау, седна на тревата!
10. Криви са му крачетата, да му ги вържете да се изправят!
11. Защо е с памперс, много е голям? (на 1 г. и 6 мес. е в момента)
12. Защо е без шапка? (ръкавици, грейка...)
Синът ми обаче не разбира. Затова аз според настроението си и симпатичността на "загрижения" човек отминавам, отговарям хладно или пък се усмихвам. Но само чакам въпросите кого обича повече (може да го науча да отговаря "кучетата"  Grinning ), предложенията за бисквитка, забележките от непознати и прочие. Искам такава фанелка!!!

 Joy Joy Joy И аз искам такава фанелка  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 4 451
И аз, и аз! Laughing
* Ама наистина ли се казва Мария като баба си, да не е нещо друго, пък вие така да и казвате?
* Каката помага ли за бебето? Гледа ли ти го?
* Тази количка удобна ли му е за спане? Не му ли се изкривява врата в нея?
* Бебето плаче ли? А събужда ли се вечер?
* Не му ли стяга ластика на панталона?
* Защо няма шапка? (Ами, сваля я, и не търпи, пришки ми излязоха на устата да обяснявам).
* На 1г. и не ходи още? Пък сина ми на времето проходи на 9м. А на 8м. всичко говореше.

# 20
  • Мнения: 2 849
:Горкият човек една снаха не взе да го уважи и да кръсти детет на него
Joy JoyСладур .
И аз, и аз! Laughing
* На 1г. и не ходи още? Пък сина ми на времето проходи на 9м. А на 8м. всичко говореше.
И със зъби се роди  hahaha

# 21
  • Мнения: 603
Искам такава тениска, но бих добавила:
*добре е облечено така
*няма нужда от още една пелена
*не е гладно
*бибата не й пречи

# 22
  • Мнения: 306
Защо реве?/каката ревеше ден и нощ/Един ден не издържах детето реве, пищи и викам на една : Ами убодох я!
Момченце е нали???/за каката, а аз на 1г.и 1м. и обици и сложих и пак така ме питаха и казваха ама много е красиво това момченце и какви къдрици има леле..../
Да не е болно това дете?То сега много болни деца има!
Ама много е малка!Не може да е на 1 годинка.Сигурна ли си,че не е на 5месеца?Да не е седмаче?Ама това дете храниш ли го?Яде ли?Как роди?Кърмиш ли?
На кой го кръсти?
Нашари ли ги,а???? и т.н.

# 23
  • Мнения: 5 362
И до сега все ни питат: "На кого се е метнала толкова руса?",или пък "Че то никой от вас не е със сини очи?!?" .Ей на тези неща ми е писнало да отговарям вече.И идеята за тениска много ми допадна Wink Peace

# 24
  • Варна
  • Мнения: 974
И до сега все ни питат: "На кого се е метнала толкова руса?"

Този и на мен ми е любим:) ( и аз съм светлчика)

И непрекъснато питаха дали е момче, въпреки 100-те фиби и ластици по иначе не толкова много коса:)

# 25
  • София
  • Мнения: 721
И непрекъснато питаха дали е момче, въпреки 100-те фиби и ластици по иначе не толкова много коса:)

Аз пък се потрисам като започнат да питат момченце ли е или момиченце - в тъмносинята количка, с панталонки, мъжка шапка, видимо момченце - защо го правят тея хора newsm78

Последна редакция: пн, 27 авг 2007, 19:21 от pontes

# 26
  • Мнения: 603
Мен не са ме питали. Направо ми заявяваха, че е момче, защото, видиш ли, нямала фиби и кукуригу.
Е по това вече се определя пола - по фибите и кукуригуто  Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 1 081
Защо реве беше култовата реплика  #Cussing out от страна на свекър ми. Всеки път не пропускаше да попита, сякаш нарочно го правеше.

# 28
  • София
  • Мнения: 721
Аа, забравих друго любимо - детето се лигави, текът му лигички, защо не го извеждаш с лигавник? Обяснявам, че му растат зъбки и е нормално - тц тц тц, поне една салфетка му сложи на вратлето да не си цапа блузката Tired

# 29
  • Мнения: 1 701
Веднъж едно детенце попита "как се казва?", отговарям "Калина", а тя пак - "момче ли е или момиче?"...  Joy
А по въпроса за тениските - ето тук могат да се поръчат: http://portokal.bg/

Общи условия

Активация на акаунт