Кога може царевични пръчици?

  • 3 137
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 447
Можеш да му купуваш и всякакви пръчици - с вкус на пиииицаааа, на шункааа, лук, чесън, на бургер (мммммммммм), а пържени картофи даваш ли?

На тази "храна", й се казва "джънк фууд".  ooooh!

Ще опитам да му дам колкото е възможно по-късно.

# 31
  • Мнения: 4 392
За можене, може. Rolling Eyes То и на бебе може да дадеш пържола..
Ама какъв ти е мотивът? За да пиеш кафе спокойно, докато детето зоби от "Дъвчиш нещо-гълташ нищо"-то ?Защото другите така правят? Защото "разбирачите" около теб дават зор?
Защото смяташ, че е полезна храна? Защото смяташ, че не е полезна храна, но не можеш да го пазиш вечено? Защото другите деца си купуват, а детето гледа? Защото съседката винаги го черпи? Thinking

# 32
  • София
  • Мнения: 10 825
Ако искаш да даваш нещо подобно, по-добре давай "Трохо" - то е без сол и мазнини. Има царевичен и пшеничен. Продава се по диетичните магазини

# 33
  • Мнения: 1 289
Ако искаш да даваш нещо подобно, по-добре давай "Трохо" - то е без сол и мазнини. Има царевичен и пшеничен. Продава се по диетичните магазини


Благодаря, аз щях да купувам подобни.

# 34
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Дадох някъде на същата възраст. Не правя драми и трагедии за 2-3 пръчки дневно  Naughty

# 35
  • Мнения: 305
Момичета заради тези пръчици и снаксове ме е яд да излизаме с други деца.Все ще се появи някакъв пакет от някъде и мойто дете си иска директно с един гладен поглед и започва Ам-Ам.
Аз му давам солети след около 10 месец.Доскоро можех да го прилъжа да му дам от тях уж е снакс, но номера вече не минава.И като видя снакс гледам да се преместим нанякъде или детенцето със снакса чакам да поеме в друга посока.
Вече обаче разни познати започнаха да му дават директно и излиза, че съм скрънза и не искам да купувам на детето си храна. Shocked

Искам да излезем поне един ден, без да се изкуши от тъпи снаксове и да се приберем и да хапне от приготвения му обяд.Поне в къщи знам че снаксове няма кой да му даде, а му предлагам между храненията само плодове и зеленчуци!

# 36
  • Мнения: 4 392
Дадох някъде на същата възраст. Не правя драми и трагедии за 2-3 пръчки дневно  Naughty
Още не съм видяла дете, което да се задоволи с 2-3 пръчки. Wink
Обикновено омахват целия пакет. Не казвам, че е невъзможно, но звучи странно. Peace

# 37
  • София
  • Мнения: 15 219
Иво е така.
Купувам му Лъки Бой заради играчката (човек може да си помисли, че яко го е закъсал за играчки, което ни най-малко не е така, но това е друга тема).Изяжда по няколко пръчици и приключва. Понякога са 2-3, понякога са 4-5. Зависи колко дълго ще се задържим на площадката за игра.

# 38
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Още не съм видяла дете, което да се задоволи с 2-3 пръчки. Wink
Обикновено омахват целия пакет. Не казвам, че е невъзможно, но звучи странно. Peace

Честно, аз пък не познавам дете, което омита цял пакет пръчки. Всичките ми познати дечица имат огромен мерак за царевични пръчки до момента, в който изядат десетина, не повече.

# 39
  • Мнения: 2 755
Аз мисля, че не само не са полезни, а и дори са вредни. Не мисля да давам. Четох, че царевицата и соята са продуктите, които са най-често генно модифициани. От тогава избягвам и соевия сос и по-обикновените салами. Резултата се проявява след години.

# 40
  • Мнения: 1 150
Дадох му  към годинка. Харесва ги, но за мен са пълни боклуци.

# 41
  • Мнения: 917
ако можеш въобще не ги почвай, че после ще пуснеш тема и " злоядото ми дете"

# 42
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
ако можеш въобще не ги почвай, че после ще пуснеш тема и " злоядото ми дете"
Peace
ще му дам, когато може да иде сам до магазина да си ги купи!

# 43
  • Мнения: 857
Мисля,че му е рано за тях

# 44
  • Мнения: 1 289
ако можеш въобще не ги почвай, че после ще пуснеш тема и " злоядото ми дете"
  201uu    smile3501

Общи условия

Активация на акаунт