Секс - до кога?

  • 2 385
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 555
pisanka2001 - аз специално обърнах внимание на това, защото ние от началото на бременността винаги сме избягвали еякулацията вътре - спермата съдържа хормон, който може да предизвика контракции и прави шийката на матката по- мека. (доста по темата има из форумите). Така че не сме рискували. Мислех, че повечето бременни постъпват по същия начин, за това да си кажа.  Peace

# 16
  • Мнения: 207
Ако се чувстваш добре няма проблем, но като влезеш в деветия месец по добре спрете Simple Smile
защо да спира в 9-тия?newsm78В 9-тия даже е препоръчително. Peace Ние правихме до последно и дъщеря ми се роди 15 дни преди термин и мисля,че заслугата е изцяло на мъжо. Mr. Green

 Ние правихме секс когато влязох в деветия месец внимателно и като почна да ме боли после корема,даже си мислех направо да ходя в болницата да раждам! А пък и майка ми ми каза че така ме родила по рано по същите причини! Simple Smile

# 17
  • Мнения: 5 026
При всеки е индивидуално.Щом се чувстваш добре,не се притеснявай.

# 18
  • Мнения: 1 712
Докато се чувстваш добре, по-принцип. Ако не си проблемна няма никакъв проблем да си правиш секс до края, дори помага по-лесно да се роди. Успех и леко раждане!
Peace

# 19
  • Мнения: 3 069
Наистина при всеки е индивидуално.
Бих те посъветвала да не се срамуваш толкова от доки и да се консултираш с него.
Най-добър съвет можеш да получиш от него!

# 20
  • София
  • Мнения: 3 271
До като се чувстваш добре и не ти пречи, и щом всичко ти е ОК.

# 21
  • Мнения: X
pisanka2001 - аз специално обърнах внимание на това, защото ние от началото на бременността винаги сме избягвали еякулацията вътре - спермата съдържа хормон, който може да предизвика контракции и прави шийката на матката по- мека. (доста по темата има из форумите). Така че не сме рискували. Мислех, че повечето бременни постъпват по същия начин, за това да си кажа.  Peace
Да ...и затова  има народи при които,като почне раждането/родилните болки и се отдават на ласки-това го гледах по"Дискавъри"-определено се отразявало на по-бързото и лесно раждане-тъй като освен,че омеква,шийката се и изглаждала по-бързо.....хормона беше простагландин,ако не се лъжа/но при мен поне не даде ефект Confused
Иначе,ако имаш желание и ти доставя удоволствие-няма проблеми.....ако е имало причини да не правите-гинеколога щеше да ти каже.

# 22
  • Мнения: 1 195
Simple Smile
Благодаря момичета  bouquet
 Simple Smile

# 23
  • Мнения: 288
по  същата логика още когато мъжът ти еякулира в теб ,
ще започнат контракции и  няма да си бременна, ще ти дойде. Абе при всеки е индивидуално и зависи от общото състяние

# 24
  • Мнения: 313
Ако и двамата имате желание, няма никакъв проблем да правите секс. Внимателно, разбира се.  Аз спрях секса в началото на деветия месец, защото бах много наедряла и се чувствах тромава.

# 25
  • Мнения: 3 478
Аз знам до изтичане на водите, след това вече има опастност от инфекция, разбира се това е допустимо ако нямаш проблеми Peace

# 26
  • Мнения: 5 393
Ако нямаш никакви проблеми, и имаш желание-до започване на раждането. Peace

# 27
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Ако нямаш проблеми и се чувстваш добре може въобще да не спираш и след като родиш.

# 28
  • Мнения: 159
Щом гинеколога ти е казал ок,няма какво да се притесняваш:) Правете,че после ако решиш да кърмиш,най-вероятно ще ви се размине за доста време Joy

# 29
  • Мнения: 705
В самия край на бременността е хубаво да се прави секс и мъжът да свършва вътре, защото така омеква шийката на матката и прави раждането по-лесно. Иначе казано "В деветия месец всичко вътре".

Но, ако ти не искаш, недейте.

Сега ти решаваш. Както ти дойде, нищо да не те спира, ограничава или пршпорва.

Леко  Wink

Общи условия

Активация на акаунт