мъжът - инат

  • 6 032
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 713
какво да правим когато мъжът до нас е най-големия инат? когато нещо не е  по неговата отказва да говори, изключва си телефона.....държи се като дете? споделете моля Ви, ако имате такива проблеми, защото при мен положението не е добре. как се изкоренява мъжкия инат ?

Това с изключването на телефона и тем подобни глупости, не мога да го проумея  ooooh!
Уж големи хора.... Просто не мога да си представя мъжът ми да отказва да ми говори  Sick Че да не съм му някаква си комшийка  Crossing Arms
Съжалявам, но не се сдържах...

Отговорът на Рени е много подходящ за такива случаи

# 16
  • Мнения: 473
Това са номера от селски вечеринки. Единственият начин е да не му обръщаш внимание. Моята свекърва е по тези сценки, обаче свекъра изобщо не й обръща внимание. Тя цял живот по този начин се опитва да се наложи, но безуспешно. Затваря се в спалнята, не яде, не говори, плаче с крокодилски сълзи, но свекъра е железен. Рядко й отстъпва, да не кажа никога и е прав човека. Тя с много селски постъпки се опитва да се наложи, но не става. Просто го остави да си придава инатите и си прави каквото ти си решиш. Той просто се опитва да те манипулира и то доста дебелашки. Има много елегантни начини, по които да накараш някой да ти играе по свирката! Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 940
За ината поговори с него, ако сам той не осъзнава кога трябва да го прояви и кога трябва да отстъпи. Аз съм Телец и съм истински представител на зодията си, та гледам да си владея ината .   Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 2 327
Инат се оправя или с добро или с манипулация...
С добро е като не противоречиш явно, но все пак си отстояваш позицията.
С манипулация - като искаш нещо, казваш обратното или каквото там помага в случая...

# 19
  • София
  • Мнения: 2 079
Няма такъв филм - изкореняване на ината от мъжа!  Naughty
Не се мъчи ти да създаваш сценария му! Обречена си на неуспех! Naughty
Той решил ли е да се инати - нищо не е в състояние да го откаже! Naughty
Свиквай, или се примири, или опитвай
Со кротце, со благо и со малко кютек.  Joy

# 20
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Да не е зодия овен  newsm78
Иначе народа го е казал "каквото повикало-такова се обадило"-така че пробвай,действай Twisted Evil-може и да проработи "системата" #2gunfire

Моят е овен, но никога не ми е затварял телефона и не ми е мълчал, напротив - даже се престарава в тормоза си понякога ... Но гореспоменатата система работи при нас и дава резултати ... на няколко седмици по едно малко скандалче и кофти вечеря -  омеква до първо ниво  Peace

# 21
  • Мнения: 753
няма оправия...или аз нямам нерви

# 22
  • Мнения: 1 761
Аз просто избягвам да общувам с такива хора.Да правиш някому напук ми се струва много глупаво и не мисля,че си струва да си губя времето с такива екземпляри.Не бих могла да се влюбя в такъв мъж.

Но ако го обичаш-или търпиш или си намираш друг, с който по-спокойно се мели брашно.

# 23
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
Но гореспоменатата система работи при нас и дава резултати ... на няколко седмици по едно малко скандалче и кофти вечеря -  омеква до първо ниво  Peace
hahaha hahaha hahaha
ше се пробва!!!

# 24
  • Мнения: 1 685
 PeaceАми работи системата-как не Party-като го поставиш няколко пъти на собствените му номера,ще му стане ясно,че така няма да стане Crossing ArmsДруго което можеш да направиш-за собственото си спокойствие-е много-много да не се връзваш на дивотиите му Laughing-той сам ще клекне,няма къде да ходи LaughingМакар от собствен опит да знам,че хич не е лесно и интересно,да се разминавате като товарни влакове из къщи Whistling-чиста загуба на време и емоции Naughty

# 25
  • Мнения: 375
По-добре не се занимавай да му оправяш ината.....нервите няма да ти стигнат Laughing

# 26
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Не се изкоренява. Такъв си си го избрала. Трябва да го приемеш. Да искаш да променяш голям човек с формиран характер за мен е лудост.

# 27
хм а твоя инат де го Simple Smile я да помълчите заедно но ти с 2/3 дни отгоре следващия път ще се замисли

# 28
  • Мнения: 1 149
Ами много добре действа да му отговориш със същото. Като се посърдите две седмици ще се замисли как се държи. Иначе за мъжете-овни аз имам желязна система : казваш им обратното на това, което трябва да се направи и щастливо получаваш желаното. Действа безотказно - майка ми и баща ми са Овни имала съм и 12 години гадже Овен.
Ама това с телефона и цупенето просто май е признак на незрялост. Лошото е, че някои хора никога не порастват.
А за рибите нямаш ли нещо бе мила,че моя едвам го търпя ooooh!

# 29
  • Мнения: 685
... Единият близнаци, другият овен.....

Чудя се кой е с по голям инат и с двамата представители съм имала взаимоотношения и въпреки че овните са пословични с ината си - е такова МАГАРЕ като близнакът няма...  не се знае защото кое от многото му лица ти е насреща  #Cussing out

Промяна няма - само непукизъм Tired

Общи условия

Активация на акаунт