НОЕМВРИйче без умора шава,даже нощем не престава

  • 8 791
  • 301
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 98
Абе аз работих преди в една фармацефтична компания-ще звънна да питам и за лансиноха.
А в германия-може да е под различно име инфакола, иначе колко действа...си зависи-на моя приятелка въобще не и помогна..гърчи се тва малкото и рева като лудо...ама е важно да вярваме, че ще ни облекчи..пък квото такова.
Дес-хайдееее де -разказвай за подаръцитеееееее  Gift

# 46
  • София
  • Мнения: 672
Дес, честит рожден ден! Желая ти много здраве, щастие и много хубав и здрав бебок през ноември!

Момичета, ние вчера имахме годишнина от сватбата и имахме гости и след работа се прибрах да готвя и да чистя Simple Smile То уж само кумувете, ама се уморих доста. А и аз нали си лягам с кокошките - към 10:30 - 11:00 и снощното стоене ми се отрази зле...

Добре че се заговорихте за Инфакола - колко шишенца са необходими? Нашите са в Лондон в момента и мисля да им поръчам да се опитат да купят. Въпреки че те не знаят английски и не знам дали ще успеят Sad

# 47
  • Варна
  • Мнения: 208
Здравейте и от мен  Hug

Дес Честит рожден ден и от мен nbirthday

С много щастие и любов лиюбими хора и приятели да бъдеш обградена днес и да си направите хубав купон.

m_face честита годишнина на теб и още доста такива да празнувате с мъжо  Mr. Green


tsetseto   поръчвай в повече. Ако имаш възможност пращай и насам - ще споделим разходите.

# 48
  • София
  • Мнения: 672
Благодаря Валенсия Simple Smile

Момичета, моя юнак днес цял ден ме рита ниско долу и високо горе в ребрата!!! Мисля че се протяга,обаче последното сръчкване в ребрата доста ме заболя Wink Май е с главата надолу и цяла седица така го усещам Simple Smile

# 49
  • Мнения: 5
Дес, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН и от мен!
Желая ти много здраве и щастие, едно прекрасно и здраво бебче и много , много усмивки!
Здравейте на всички момичета, аз пак не успявам да влизам честичко.Днес и аз бях на преглед.бебо е добре- вече е 1,500 кг.  Има дни в които ужасно много и непрестанно ме рита, а има и такива в които си кротува и събира сили за следващи ритници  Laughing
Иначе да ви кажа ние вече поръчахме кошарката и количка си харесахме, но нея ще я купим почти в последния момент, а може даже и след като бебо се роди Simple Smile Не съм купувала нищо друго , а и за моя багаж все не ми остава време..........как минава това време идея си нямам newsm78
Ами оставям ви засега- ако успея да се включа през идните дни ще е цяло чудо Simple Smile Почивайте повече и само положителни мисли! Simple Smile
 Hug

# 50
  • Мнения: 0
Я като стана дума за колички и креватчета да ви попитам аз..
Ходихме в Пигиса и си харесах количка на Peg-perego.Беше 3 в 1:кош за новородено,летен вариант и столче за кола.+чанта.Цената е 960лв.Какво мислите за марката въобще?Дали са добри?Младежа дето ни обясняваше ,каза че този модел била най-продаваната...Дори не ни препоръча една по-скъпа,която бях харесала преди това.
Имаше и едни легла,правят ги в Хасково.После се приспособявали на юношеско легло с бюро даже!!!!Ако някои ги е видял случайно,нека да си каже мнението,че аз нещо вече взех да се обърквам и не мога да преценя сама.... newsm78

# 51
  • Мнения: 3 416
Момичета аз сега се прибирам и малко трудно при това ходих днес-имам въпрос:
само мен ли ме болят костите под опашнаа кост,около срамната кост също ме боли,та чак ми затруднява ходенето и слиза по краката малко болката,това нормало ли е или е от моята спина бифида,казвайте,че съм се сдухала от притеснение Praynig Ако е от нея е лошо,значи се поотваря доста,ох,дано не е това Praynig Praynig Praynig

# 52
  • Мнения: 17
Сладурка ,мен също ме боли срамната кост без да имам спина бифида.А относно маслата за които питаше,тук има кокосово масло,което е много хубаво.Аз си го взех и от него кожата ми става страхотна.Мажа си дори лицето вечер с него и става много меко.Попива веднага и не стои мазно.Срува около 2 лв.

# 53
  • Мнения: 3 416
Сладурка ,мен също ме боли срамната кост без да имам спина бифида.А относно маслата за които питаше,тук има кокосово масло,което е много хубаво.Аз си го взех и от него кожата ми става страхотна.Мажа си дори лицето вечер с него и става много меко.Попива веднага и не стои мазно.Срува около 2 лв.
bilba1,то и опашната кост и кръста ме боли и малко ми е затруднено ходенето,а спината ми е точно до опашната кост...много се тревожа,ще го износя ли нормално това бебче вече не знам,аман от притеснения,то не бяха служ.притеснения,не бяха завистници,не бяха здравословни семейни проблеми,а сега и това...и като знам колко е опасно,ох имам нужда от малко положителна емоция,искам да дойде вече ноември и аз и бебето да сме добре Praynig
забравих от вайкане да те питам-откъде намери кокосово масло и то толкова евтино? Чисто ли е и какъв грамаж е?

# 54
  • Мнения: 17
Сладурка,аз също съм страшно притеснена.Трябва да устискаме още два месеца PraynigМен също ме боли и кръста ниско към опашката.При мен всичко това се получи от всичките тези нерви покрай квартирата ,а и после едни брокери ни взеха капаро и ни разиграваха месец и половина.Преживях го ужасно като разбрах,че всичко пропада и след това пак хукнах по жегите на огледи между работата и така се стигна до тук сега да имам контракции и да лежа в нас.

# 55
  • Мнения: 3 416
билба,стискам ти палци fingerscrossed fingerscrossedзнам какво е да ти е притеснено,то и аз от негативни емоции се докарах дотука и от тая спина гадна... #Cussing out,дано устискаме кълки поне още месец и нещо Praynig Praynig Praynig

# 56
  • Мнения: 1 546
  Честит рожден ден, Дес!!!! nbirthday



Бъди много щастлива, здрава и обичана! И ноември месец - още едно сладурче в твоя дом! Hug

цеци, искам и аз да се включа в твоята поръчка на този Инфакол. Моят мъж ще пътува до Германия и Швейцария другата седмица и ще търси там, но за всеки случай ще поръчам едно шишенце, колкото парички трябва да ти пратя - свиркай, може и на лични, ще ти ги пусна на дебитна карта или както ти е удобно. Hug

krisi4, Пег Перего е хубава марка за колички, така, че грабвай тази. Аз също съм харесала една Пег Перего, ама сега пък и едно Чико ми легна на сърцето, та ще мисля още.

# 57
  • Мнения: 804
Дес, честит рожден ден! Жива, здрава, усмихната, обичана и щастлива мама на две съкровища (от ноември)!!!  bouquet

Krisi4, и аз много харесах това легло в Пигис. Мислим него да си купим.

# 58
  • Мнения: 295
Дес, Честит рожден ден и от мен! Hug

# 59
  • Мнения: 1
Честит рожден ден, Дес!

Здраве на теб и цялото семейство, да обичаш и да бъдеш много обичана! А през ноември да се появи един кротък и сладък човек /пола никога не е сигурен, нали  Grinning/!
Бъди все така мила и грижовна към нашите темички.

Общи условия

Активация на акаунт