24 Desperate Housewives Lost in AMERICAN Translation #24

  • 12 561
  • 313
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 800
Добро утро, момичета! Мерси и за останалите пожелaния!  Страхотни сте! Hug

Ние както се бяхме наточили че ще празнуваме така си останахме само с това Rolling Eyes. Малкото човече реши, че няма да спи снощи и се събждаше през около 45 минути до 4 сутринта. Та така, както казва един мой приятел всеки план осран( с извинение). Нищо де ще празнуваме друг път, то малкото ми e влязло под кожата и знае как  да ме разтапя дори в 4ам  Laughing

Отивам да си спретна къщата, че на мъжо брат му ще идва на гости тази вечер .

Приятен ден на всички!  bouquet

Профила на Кейси:
fat, achy, bloated, tired, restless, nauseuos, anxious, hungry  and downright miserable   thanks for asking
ако съм прочела правилно Peace

Последна редакция: вт, 28 авг 2007, 19:41 от benson10

# 31
  • Мнения: 1 116
Нямям време да пиша, че чакам гости, но видях че някой е питал за депилаторен крем. 

Преди две седмици епилатора ми нещо почна да работи много бавно, та се наложи да си купя и аз. Купих си ето този розовия и съм доволна, наистина за 3 мин. ги махна:


http://www.veet.com/

# 32
  • Мнения: 3 491
Натъкнах се на Нешънъл джиографик от декември 2006-вътре пише за златните ни находки.....
А ако се разровиш из архивите на форума, ще видиш и що гласуване падна златните ни находки да са в цяла страница на корицата на въпросния брой.  Simple Smile Малко не ни стигна да спечелим.

# 33
  • Мнения: 2 254
Натъкнах се на Нешънъл джиографик от декември 2006-вътре пише за златните ни находки.....
А ако се разровиш из архивите на форума, ще видиш и що гласуване падна златните ни находки да са в цяла страница на корицата на въпросния брой.  Simple Smile Малко не ни стигна да спечелим.
Аааа,спомних си...за този ли брой е било....гласуваше се и за нещо друго,него време...та съм затрила инфо-то от харда(тотално) хихи
 бенсън,улесни ме:))) да се притеснявам,ли ако не разчитам онова от аватара  Rolling Eyes(окьоравевкам ли)....

# 34
  • Мнения: 7 837
Нарочно оставих шрифта леко нечетлив. Иначе мога да изпиша поне още два реда оплаквания и мрънконтене в подписа си. Ходих да си купя шоколадови трюфели. Сега ям и се самосъжалявам  Laughing

# 35
  • Мнения: 1 593
Нарочно оставих шрифта леко нечетлив. Иначе мога да изпиша поне още два реда оплаквания и мрънконтене в подписа си. Ходих да си купя шоколадови трюфели. Сега ям и се самосъжалявам  Laughing

Е СЕГА ВЕЧЕ те "дъпнах за плитките"... мекици, шоколадови трюфели... ми що не вземеш и тях да снимаш, белким съвсем ме съсипеш  Crossing Arms

# 36
  • Мнения: 7 091
Мацки много сте изписали!!!

Джи, супер заглавие!!  bouquet Peace

Бенсън, това за плановете и аз го потвърждавам Wink Освен в болницата за раждането, сами не сме ходили с половинката никъде откакто Калин се е родил.  Joy

Танитка, не ти ли изгарят кожата тези истории? Аз си купих един път на Вийт в БГ ей, на първата минута и кожата ми щеше да падне, но космите не. Сега ме навиваш да взема да пробвам пак, че ми писна с други работи, трябва ми нещо бързо и ефективно.  Peace

Кейси, Сами ти е одрал кожата направо! Като щампа работите с таткото Wink Като го гледам- също тебе в очите, бузите, брадичката, направо умалено копие Simple Smile

Джена, ще ти дърпаме ушите!!! Не си си направила домашното ей!!! Веднага да тичаш да четеш в кърмаческия форум Wink Няма такива глупости, че от кърменето заприличват гърдите на нищо  Naughty Митове и легенди за съзвездията! Върви прочети и ще видиш. Ако си предразположена и структурата на кожата ти е такава, на челна стойка да кърмиш или да не кърмиш въобще пак ще увиснат и ще ти станат стрии. Аз така, както съм кърмила две деца трябва да ти кажа, че съм пъти по-добре от приятелки, дето умишлено не кърмеха с тази причина.  Naughty
Ти дори и да решиш да не кърмиш, тя кърмата ще си слезе, така че гърдите ти пак ще се разпънат, само дето ще се тъпчеш с таблетки за спиране, от които "ползите" са километричен списък. Освен това по закон работодателя ти е длъжен да ти осигури почивки за помпене ( я по-опитните да кажат колко време беше, че да не объркам). Peace


# 37
  • Мнения: 2 254
Нарочно оставих шрифта леко нечетлив.
Ой...отдъхнах си,не кьоравея.....Джена,бЕгай и ти за трюфели, де Simple Smile))) Кажи й на Кейси,че си била до панера бред,пък  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 3 478
Анет, и аз подаръци спрях да нося, с дрехите много се ограничавам, ама както Бубка е казала... родата ми развали работата. Бях забравила. Сестра ми беше тук няколко месеца и пазарува като за световно, естествено не се побра. Връщам се един ден от работа ( това преди да тръгнем) и гледам всичките ни куфари наредени, мъжо ми разбута, разбута и вика " Ами то само на сестра ти работи  тука" Mr. Green., Какво да я правя, едва ли ще дойде пак. Бубс, не ви останало.

Аааа, Кейси, виж какво, за шоколад пред мен не говори, че имам проблем и се опитвам да се въздържам. Нарочно почнах да не си нося на работа и вече от един час ме сърби крастата и не мога да си намеря място.

Е дайте да публикувам дееее!

# 39
  • Мнения: 1 593
Нарочно оставих шрифта леко нечетлив.
Ой...отдъхнах си,не кьоравея.....Джена,бЕгай и ти за трюфели, де Simple Smile))) Кажи й на Кейси,че си била до панера бред,пък  Mr. Green

Тина, не калкулираш, че ме мързи да бягам.. иначе досега да си бях купила...

Кейси, знаеш ли какво е Панера Бред...   newsm53 ей сега тука хапвам една филийка с техен хлебец, с лютеничка и сиренце...  newsm22

Тандури, какви хапчета за спиране бе душа???  #Crazy Ако имам кърма, карам до 6тия без да се дърпам... иначе това за гърдите го казвам по друг повод... моите, които и без друго не са малки, сега са ужасно големи, и ме гонят разни мисли за стрии, но това не по повод кърменето де...

# 40
  • Мнения: 7 837
Джена, Мисс, пращайте някой от офиса до близката бензиностанция  Grinning
Не мож ме изкушите с Панера, в неделя се натъпках със супичка и салата със сьомга. Даже доядох на Самуил грил чийз сандвича  Mr. Green

А за появата на стрии е виновно не толкова самото кърмене, колкото препълването на гърдите с идването на кърмата. Поне при мен тогава се появиха няколко.

Тандури, вярно че Сами, колкото по-расте, повече си прилича на мен. Красив и умен  Laughing

# 41
  • Мнения: 2 254
Тандури, вярно че Сами, колкото по-расте, повече си прилича на мен. Красив и умен  Laughing
Скромна....ес олуейс....ииии, няма ли теб с какво да те подразни човек дееее.....аре...монстър манч си правих,и хрупам тук(анет,ще ме нарочи са джън фууд лейди  Mr. Green)......

# 42
  • Мнения: 7 091
Ей стига с таз храна! Някои се опитваме да отслабнем, моля! Naughty Mr. Green

Ох аз така се препекох днеска на това адско слънце, че главата ме заболя, ама нали дребния мрънкоти за навънка Sad

# 43
  • Мнения: 810
Мислех си, че съм писала и проверявам дали има нови отговори на публикациите ми и все няма и си викам, абе тия хора къде са, аз тъкмо се разписах.... А то май съм халюцинирала. Даже много добре си спомням как питах Тандури - как е Елена днес?

Та, Тандури, как е Елена?

Тортите наистина ли ти ги прави. Още не мога да ги преживея  Grinning Много са красиви. Може някой ден да те питам как си направила някоя, да се пробвам поне.

Кейси , Сами прилича на голям сладурски разбойник. Как послушно си похапва мекиците. Метнете една насам, че ще чакам една седмица някой да ми направи. Не ми пука за килата, бебето трябва да расте   Mr. Green дори с риск, че и д-то ще ми расте с това излежаване.

И аз планувам кърмене, дано имам достатъчно. И докато я откарам. Задължително препоръчителните 6месеца, но може и повече. Като се знам каква съм параноя, като нищо ще се цедя и след това, за да съм сигурна, че бебето получава най-доброто.

Да ви кажа реших, че така и така нищо не правя сега, а имам няколко празни платна, ще взема да изрисувам картинките за бебешкия кът, които мислех да купувам. Само че още не мога да реша кои ми харесват най-много. Май мечките и пингвините, особено пингвините. Гледахте ли филмчето за пингвините, и ние сега се мътим така с нашия пингвин, така че ще е актуално  Laughing   Вие какво мислите
http://www.2bmod.com/2bmod-kids-art.htm




# 44
  • Мнения: 7 091
Пумпал, то е от бебето това с паметта, да знаеш  Laughing И аз бях така като бях бременна и с двамата Simple Smile Даже се притеснявах в един момент сериозно да не взема да съм оглупяла необратимо  Laughing Mr. Green
Та...Елена е добре! Снощи нямаше темепратура, нито плака. Сега ми е леко крива, и си рови в устата, ама иначе е добре.
Да, за тортите наистина аз съм ги правила Simple Smile

Блажка, Тина Хрис
, чак сега виждам какво сте ми писали за блога!! Благодаря много за комплиментите, аз както споменах преди хич не съм наясно още с цялата история как става, ама ще се отракам бързо мисля Wink. Гледам вече имам 2-ма фенове, ама предвид, че единия може да е мъжът ми ( не съм го питала), най-вероятно е само един  Joy hahaha Аз днеска тъкмо си постнах второ "разказче' там Wink

Общи условия

Активация на акаунт