3 в 1 - неочаквано добра комбинация!

  • 8 067
  • 225
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 039
MiRa_55, аз като никога имам идея с какво да участвам, но съм в дълбоки съмнения, че ще го осъщеяствя
затова засега си трая Mr. Green

# 46
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Малена, не се страхувай, имаш шанс поне да вземеш приза за Дебютант Mr. Green

# 47
  • Мнения: 5 255
Качих вече няколко снимки на бебета...
Между които видях 5 на голи бебета - албума не е личен - незнам - не бих постнала такива снимки на детето си  ooooh!

# 48
  • Мнения: 6 039
Малена, не се страхувай, имаш шанс поне да вземеш приза за Дебютант Mr. Green

не се страхувам, награда пък най-малко ме интересува, но модела сигурно ще се дърпа, а ми трябва и малко подготовка

# 49
  • София
  • Мнения: 2 160
MiRa_55, аз като никога имам идея с какво да участвам, но съм в дълбоки съмнения, че ще го осъщеяствя
затова засега си трая Mr. Green

A , това ще е интересно.
Дебютант - ветеран   bouquet

# 50
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
MiRa_55, аз като никога имам идея с какво да участвам, но съм в дълбоки съмнения, че ще го осъщеяствя
затова засега си трая Mr. Green
A , това ще е интересно.
Дебютант - ветеран   bouquet

 newsm53 newsm48 smile3508 smile3508 smile3508

# 51
  • Мнения: 6 039
хахаха или може да имам ново завръщане:)

# 52
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
хахаха или може да имам ново завръщане:)
newsm78 newsm78 newsm78

....Ентересно!!! Mr. Green

# 53
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Мама, всички снимки са ми изпратени от майките и са наясно с публикуването, даже някои сами са си ги качвали в албума

# 54
  • Мнения: 5 255
Мама, всички снимки са ми изпратени от майките и са наясно с публикуването, даже някои сами са си ги качвали в албума
Значи аз не съм добре  ooooh! Crazy

# 55
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Не, не че ти не си добре, просто различни гледни точки. Темата е доста коментирана из форума.

# 56
  • Мнения: 5 255
Живи и здрави - успех  Wink

# 57
  • Мнения: 1 884
запис-ще е много интересно.Може би ще пропусна да учавствам ,че пак отивам на море на 4-ти,но може и да спретна нещо
.....спретнеш ли пак ще обереш наградите!  Laughing Mr. Green Hug Hug Wink
А, Дяволската жена какво ще я правим? МИналият път обра в няколко категорий първите места, че и вторите даже!!!!

 Joy Joy Joy Joy Mr. Green Stop Joy

# 58
  • Мнения: 1 884
запис-ще е много интересно.Може би ще пропусна да учавствам ,че пак отивам на море на 4-ти,но може и да спретна нещо
.....спретнеш ли пак ще обереш наградите!  Laughing Mr. Green Hug Hug Wink
А, Дяволската жена какво ще я правим? МИналият път обра в няколко категорий първите места, че и вторите даже!!!!

Дяволката, Ани, ти и всички печелили първи награди ще ви баннем да не участвате, да може такива като мен да се доберат и те до първото място...аман от това второ!!!Като абонирана съм!!!!  Mr. Green Mr. Green Party Laughing Twisted Evil
ШЕГИЧКА!!! Joy

Този път, ако участвам - ще участвам с по една "творба" в категория.   bouquet Grinning

# 59
  • Мнения: 1 884
Само да вметна за малко стимул на желаещите да участват - сиговете за победителите са вече готови.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт