Избелване на зъбите

  • 10 949
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 149
Оооо и моят гел е такъв-на същата фирма.Тази вечер за 3ти път ще слагам и ще дам резултат след няколко дни.Само ,че при мен венците нещо май се нараниха ooooh!

# 16
  • Мнения: 3 830
аз говорих с моята зъболекарка за избелване, но тя ме посъветва да не експериментирам с това. Избелването било все е дно си боядисваш косата с перхидрол, като започнеш веднъж няма спиране, а и емайла изтънявал в общи линии си прецакваш зъбите, така че попитайте за страничните ефекти преди да започнете  Naughty

 Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 2 160
Избелването се прави веднъж на 2 години. Зъболекарката ми изрично ме предупреди за това  Naughty

# 18
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Моя зъболекар ми похвали един гел, който избелвал в рамките на 2-3 посещения в кабинета и не ми се видя скъпо, ама не помня каква беше цената точно.
Смути ме другото, което каза - зъбите ще се избелят, но пломбите, които в момента са леко жълтеникави и се сливат с цвета на зъбите, после ще се окажат по-тъмни и затова е разумно да се избелват напълно здрави зъби... или да се сменят пломбите после... което никак не ми хареса...

# 19
  • Мнения: 104
Elgydium-Много хубава избелваща паста за зъби-намира се в аптеките и струва 6лв.Само от нея видях ефект и затова вече 3-та опаковка почвам Hug

# 20
  • Габрово
  • Мнения: 240
Аз много се бях навила и няколко пъти питах моя зъболекар за това избелване, но той всеки път ми отказваше - на мен никога нямало да ми причини такова нещо (и не защото нямам нужда  Sad). Според него процедурата е вредна за зъбите. Вероятно е така...  Thinking

# 21
  • Мнения: 852
Аз също много исках да се подложа на тази процедура,но стоматоложката ми ме отказа,било вредно.Е,аз се съгласих! Peace

# 22
  • Варна
  • Мнения: 451
Аз също много исках да се подложа на тази процедура,но стоматоложката ми ме отказа,било вредно.Е,аз се съгласих! Peace

Въпросът е дали сте се съгласили с колежката (защото тя ви е казала така) или сте се съгласили, защото така сте била насторена?

# 23
  • Мнения: 339
Elgydium-Много хубава избелваща паста за зъби-намира се в аптеките и струва 6лв.Само от нея видях ефект и затова вече 3-та опаковка почвам Hug
подкрепям на 100 %

# 24
  • Варна
  • Мнения: 451
Elgydium-Много хубава избелваща паста за зъби-намира се в аптеките и струва 6лв.Само от нея видях ефект и затова вече 3-та опаковка почвам Hug

Не бих ви препоръчал да ползвате дълго време избелващи пасти за зъби, тъй като могат да доведат до трайно разрушаване на зъбите (за разлика от избелващите гелове, които преседяват доста по-кратко времи и промените в зъбната структура са временни, т.е. отшумяват). Пастите за пушачи и за избелване е хубаво да се ползват 1 път на ден 3 пъти в седмица. През останалото време - нормална паста.

# 25
  • Мнения: 1 149
Благодаря на Др.Венелинов,че се включва в темата.Аз в момента избелвам с гел и се надявам да има ефект.Не вярвам да е толкова вредно .Зъболекърят ми  ми каза ,че този гел е много добър,американски е,а американците знаете,че са маняци на тема бели зъби.Аз вярвам на стоматолога си и не вярвам,че ще ми даде нещо,което ще разруши зъбите ми.
Това  ползвам:OPALESCENCE
После с какво ще поддържам newsm78Забравих да попитам

# 26
  • Варна
  • Мнения: 451
Благодаря на Др.Венелинов,че се включва в темата.Аз в момента избелвам с гел и се надявам да има ефект.Не вярвам да е толкова вредно .Зъболекърят ми  ми каза ,че този гел е много добър,американски е,а американците знаете,че са маняци на тема бели зъби.Аз вярвам на стоматолога си и не вярвам,че ще ми даде нещо,което ще разруши зъбите ми.
Това  ползвам:OPALESCENCE
После с какво ще поддържам newsm78Забравих да попитам

Aпропо преди 2 години аз също си избелих зъбите. Също с Opalescence.
Поддържането на белите зъби може да става с избелващи пасти за зъби, но както казах по-горе не повече от 3 пъти седмично.

# 27
  • София
  • Мнения: 463
Къде в София може да се намери OPALESCENCE? Hug

# 28
  • Варна
  • Мнения: 451
Къде в София може да се намери OPALESCENCE? Hug

При вашия зъболекар.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 160
Благодаря на Др.Венелинов,че се включва в темата.Аз в момента избелвам с гел и се надявам да има ефект.Не вярвам да е толкова вредно .Зъболекърят ми  ми каза ,че този гел е много добър,американски е,а американците знаете,че са маняци на тема бели зъби.Аз вярвам на стоматолога си и не вярвам,че ще ми даде нещо,което ще разруши зъбите ми.
Това  ползвам:OPALESCENCE
После с какво ще поддържам newsm78Забравих да попитам

Преди 5 месеца си избелих зъбите с :OPALESCENCE. Доволна съм от резултата , но както съм писала по - горе при някои може да се появи чувствителност на  зъбите

Общи условия

Активация на акаунт