Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 8 769
Аз купувам от Англия основно дрехи,по разбираеми причини  Mr. Green , и така като гледам етикетите всички са произведени из Азия .
Мда, и на мен ми пращат дрешки от САЩ, всичките произведени в Азия, но с несравнимо по-високо от тукашното азиатско и турско качество.

# 32
  • Мнения: 884
И колко струва пакет с 3 гащеризончета за спане, например?
Тук са 10£ т.е. 28лв. за 3.Майка ми като идва все гледа да купи нещо за внука и носи разни пижамки,за които е дала по 10-12 лв и за нищо не стават,те след няколко пранета се изхвърлят. 
Мисълта ми е-даже и М&С да са по-скъпи в БГ ,околкото тук,пак по-евтино излиза да си вземеш нещо качествено за по-продължително ползване.

# 33
  • Мнения: 2 039
Друг е въпросът, че най-предочитам английските и те са 90% от гардероба на сина ми  Heart Eyes Peace
От Варна ли си ги купуваш и ако да-откъде?


Не, поръчвам на приятели от Англия  Peace В Продавалника също понякога падат страхотни оферти, просто следя обявите на определени майки. Любими са ми Next, George и Ladybird, страхотно качество за разлика от тукашните боклучи на космически цени!!!
Е, кажете ми,отново ще попитам, как може някакви лишени от смислено дизайнерско решение обувки на К&К да струват 50лв., а едни чудни кожени маратончици Некст да са само 21лв.  Shocked #2gunfire

# 34
  • София
  • Мнения: 44 041
хаххахаха, ако дойдат до бг със сигурност ще са и те поне 50....че и нагоре....не знам тук са много странни цените...не мога да си обясня защо детските стоки (същите , както и по света) тук са двойни и тройни цени, че със сигурност са и второ качество като за източна европа.....

явно тук сме някакви супер тузари... Thinking

# 35
  • Мнения: 8 769
хаххахаха, ако дойдат до бг със сигурност ще са и те поне 50....че и нагоре....не знам тук са много странни цените...не мога да си обясня защо детските стоки (същите , както и по света) тук са двойни и тройни цени, че със сигурност са и второ качество като за източна европа.....

явно тук сме някакви супер тузари... Thinking
Аз ще ти обясня. Българинът освен че е комплексар, е и снобар. Предпочита да си даде последните пари, за нещо, което някой по някакви странни начини го е убедил, че като е марково е добро.
Ако не се купуваха въпросните стоки на високите цени-то те нямаше да имат такива цени, нали?

# 36
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Ами не могат да ме убедят,че като е марково е добро.Харесвам дрехите на Некст ,но обувките им според мен не струват и не купувам такива. WinkБях се навила да взема GEOX,ама нещо на живо не ми харесаха и се отказах,и май добре направих. PeaceА разни измислени марки ги пускам покрай ушите си,не робувам на това непременно да е марково.

# 37
  • Мнения: 8 769
Ами не могат да ме убедят,че като е марково е добро.
Теб-не. Също и мен. Говоря за масата, обаче.
На всичкото отгоре и познавам такива хора.

# 38
  • София
  • Мнения: 44 041
хаххахаха, ако дойдат до бг със сигурност ще са и те поне 50....че и нагоре....не знам тук са много странни цените...не мога да си обясня защо детските стоки (същите , както и по света) тук са двойни и тройни цени, че със сигурност са и второ качество като за източна европа.....

явно тук сме някакви супер тузари... Thinking
Аз ще ти обясня. Българинът освен че е комплексар, е и снобар. Предпочита да си даде последните пари, за нещо, което някой по някакви странни начини го е убедил, че като е марково е добро.
Ако не се купуваха въпросните стоки на високите цени-то те нямаше да имат такива цени, нали?

бе за дрехи не знам, но за игречките съм от опит убедена, че марковите са по-здрави и по-измислени и по-красиви.....ама и те в БГ са безумни цени - 2 пъти повече от европа , 3 пъти повече от колкото в щатите...та и за дрехите е подобно положението предполагам.....

а така наречените "маркови" дрехи тук не си струват парите, защото не са кой знае какво качество....

# 39
  • Мнения: 4 668
Едно българско нещо няма от което да съм доволна  Confused Гадни , твърди материи , дизайн от преди 20-30 години ... Лоша работа .
Турските също са различни , някой са боклучави , но аз имам такива попадения , че просто не мога да им се нагледам . На фирми , които не съм и чувала са , но изглеждат супер и са качествени  Peace
Като цяло - българските съм си ги забранила изобщо , турски купувам ако е очевидно , че са качествени и готини ...

# 40
  • Мнения: 884
Аз ще ти обясня. Българинът освен че е комплексар, е и снобар. Предпочита да си даде последните пари, за нещо, което някой по някакви странни начини го е убедил, че като е марково е добро.
Ако не се купуваха въпросните стоки на високите цени-то те нямаше да имат такива цени, нали?
Какво разбираш под ,,марково,,?  Thinking
Ако говориш за световни вериги нискобюджетни магазини за масовото население като спряганите в тази тема...Ами качествени са ,затова са толкова големи на пазара,ако бяха смотани нямаше да има кой да им купува стоките и друг щеше да ги измести в нишата.То и марката е създадена ,за да стои  зад определено качество на продукта и да се разпознава от потребителя.Снобария за мен е да си обличаш бебето в марка ,която например е известна със скъпите си вечерни рокли или цената да бъде решаваща в избора на продукта,защото е най-скъпото на пазара в тази категория.В такъв случай марката ''продава'' нещо друго  Rolling Eyes ,за което предполагам говориш. Peace

# 41
  • Мнения: 134
Сега като се замислих купувам на дъщеря си предимно български дрехи, тук таме има и нещо турско, а китайското го избягвам защото ми мирише лошо Sick.Бельото и е задължително българско откакто се е родила Peace

# 42
  • Мнения: 639
До скоро бях фен на българските дрешки и бельо.Обаче е факт,че някои турски са с по-добър външен вид и цветове.
Подкрепям те напълно.
В понеделник ще отваряме магазин за детски неща.
Заредили сме и турски и български дрехи.
Българските изглеждат ужасно но фона на турските.
Мисля,че дълго ще си ги продаваме. Sick
В складовете ми изглеждаха добре,но като ги наредих до турските се ужасих, а и цените им са по-дебели.
За бебешко харесвам единственно на Вис виталис моделите,цветовете и бродериите им са супер,но за Пловдив не става.Всеки си мисли,че в борсата ще ги купи по-евтино. Sad

# 43
  • София
  • Мнения: 4 588
Български.
Доволна съм от всички български дрешки, които има поне засега. Peace

# 44
  • Самоков
  • Мнения: 561
Български.

Общи условия

Активация на акаунт