откога на ясла?

  • 1 598
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 688
Ако може да изчакате до пролетта няма да сгрешите,моя син тръгна на ясла на 1г и 8 месеца и въпреки че му харесва там,вкъщи му е по-добре:)

# 16
  • Мнения: 568
хм, благодаря ви може би наистина ще изчакам още няколко месеца, колкото и да ни е трудно, явно ранното тръгване носи повече проблеми отколкото полза...Това което споделяте за пневмониите звучи наистина притеснително. Ние не разчитаме на баби и сега с 2 деца сме силно притиснати отвсякъде, мислех си че като тръгна на работа нещата ще се нормализират, но явно не е така...Благодаря много за отговорите.
 

# 17
  • Мнения: 2 005
От една страна е хубаво , а от друга -не newsm78 Пуснах го на 1г. и 6м. - веднага се адаптира , от този род проблеми нямахме Rolling Eyes Наистина мамите са прави , че някои безсъвестни родители си водят децата болни и с лекарствата на яслите и така всички се разболяват #Cussing out В момента сме с бронхопневмония и съм се побъркала ooooh!

# 18
  • Мнения: 1 243
И аз не мисля да пускам дъщеря ми на ясла,като стане 3 годинки ще я пудна на детската градина Peace

# 19
  • Мнения: 588
        Ние тръгнахме на ясла на 2 год. и 5 мес. адаптирахме се 1 мес. към обстановката и болестите. След това като ни изписаха на 3 год. по-лесно премина адаптацията ни при постъпването в ДГ - малката беше свикнала в колектив и беше научила и придобила много навици в ДЯ.  Peace

# 20
  • Мнения: 5 362
Всеки си решава сам.Някои деца тръгват много рано на ясла,други така и не са ходили-направо на градина.
Калина тръгна на 1г.и 9 мес.Много бързо се адаптира.Всичко явно си е до дете,а и зависи на какви сестри ще попаднете.Все пак те ще ти гледат детето по цял ден Wink
За болестите какво да ти кажа-поне при нас всичко си е както преди.Не е започнала да се разболява повече от яслата.

# 21
  • Мнения: 5 401
На 1,4 год. ми се вижда мъничко още. Е, всяко дете си е индивидуално. Има деца, много по-развити за възрастта си, но според мен още е раничко. Аз ще давам моят дребен догодина септември когато ще е на 2,3 год. Дотогава ще го гледа баба му, а аз ще се връщам на работа.

# 22
  • Мнения: 406
От 2 месеца сме на ясла-значи е тръгнал на 1.5 мисля че е нормално .Повечето деца са на тази възраст бързо се адаптира и не сме имали проблеми.Но има дечица са от по-дълго от нас и още плачат сутрин Weary

# 23
  • Мнения: 59
моят син е на 10 месеца и мисля, че още му е рано, но пролетта когато стане на 1г. и 5-6месеца ще го пускам.Все пак котато е сред връстници детето се чувства и развива много добре, а пък за болестите, те са неизбежни, а има и друго-ваксини, витамини и т. н. smile3503

# 24
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
.. .а пък за болестите, те са неизбежни, а има и друго-ваксини, витамини и т. н. smile3503

Абе съвсем не е така, ама дано не се убедиш от собствен опит  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт