бебешко спално бельо?

  • 7 483
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 211
Хоум студио - имат магазин на Графа и на бул. "Гоце Делчев"бл.1 .Скъпички са верно, но това за разлика от много други неща които ще купиш се ползва с години, така че ще си струва инвестицията. На синът ми, понеже е алергичен взимам само от там. А и са много красиви.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 298
nati_nat, не бих била толкава категорична. Може би има български фирми, които имат и хубави продукти, но моите покупки, за съжаление,  не са били от тях. Вероятно има и турски, които не са с добро качество, но за TAC специално качеството е без коментар. Цената им си отговаря на качеството и обратното - качеството си има цена.

Azira, права си, че повечето предлагани български комплекти за бебешко спално бельо не са качествени, преди време като търсех да подменя нашите, почти във всички детски магазини като питах какво е хасето ми казваха, че не е от качественото българско на Мездра, а от по-евтиното турско (независимо, че пише "произведено в България" - това значи, че производителя е български, а не материала ...), защото само с него може да се докара ниска себестойност и конкурентна цена.
За ТАС - чувала съм, че са с добро качество и тук срещам само добри отзиви, но и те произвеждат от различни материи - Обикновено хасе, Ранфорс и Памучен сатен - в този ред градира качеството, съответно и цената.
И тъй като бебешките на ТАС са само от обикновено хасе, макар и много качествено, вече има български от Ранфорс (разликата между материите е изяснена ето тук) - затова се спрях на тях. Нямат нищо общо с хасените ни комплекти, купени при раждането на беба (наистина ужасни...) Дизайна ми допада (не е много шарено) и имаш избор относно съдържанието на комплекта - включително и спалното чувалче, да речем... Цената не е ниска, но е по-ниска от бебешките хасени на ТАС ...

# 17
Аз съм много доволна от бархетните спални комплекти,много са подходящи за есен-зима и са 100%памук,докато повечето хасета са 70%памук+30%полиестер !Мекички са и топли.През лятото използвам за принцеската завивки от  памучен сатен,също 100%памук.

# 18
ми в unique има мн хубаво бебешко спално бельо и 100 % памук.

# 19
  • Мнения: 1 172
Обърнете внимание на вида на спалния комплект. Купували сме и детски, и бебешки. Единствената разлика, която открих, е в големината на калъфката.

Бебето ни не ползваше възглавница в първите 9-10 месеца, съответно половината купени калъфки са ненужни и неизползваеми заради малките си размери.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 715
Аз поръчах отук: http://www.mariadesign.hit.bg/ Вече си ги получих Heart Eyes
Комбинирах розово с форма на Момиче, но с картинка пчеличка Simple Smile После разбрах, че от Пигис Хаус поръчват същия вариант. Много фина материя са, ръчно рисувани. Различават се от всичко, което съм купувала досега Peace

# 21
  • Мнения: 3 634
Аз купих памучни комплекти, но не ми харесват. А и чаршафа е на ластик, нещо което винаги се чудя как да изгладя. Предпочитам от хасе и си намерих страхотен, с Тигър при това  Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 2 298
Аз купих памучни комплекти, но не ми харесват. А и чаршафа е на ластик, нещо което винаги се чудя как да изгладя. Предпочитам от хасе и си намерих страхотен, с Тигър при това  Hug

Какво разбираш под "памучни"? Те всички материи за бебешко бельо са памучи - и хасето (е, ако няма смес с полиестер), и от памучно трико има комплекти, материите Ранфорс и Памучен сатен от които по принцип се правят спални комплекти също са памучни ...

За долните чаршафчета - аз тези без ластик от първите ни комплекти (купени с раждането) не съм ползвала - постоянно излизаха от матрака и се събираха на топка в единия край на леглото, махнах ги и използвах само протектори на матрачето с ластик. Последните ни комплекти са с чаршаф с ластик - стоят си винаги на матрака  Laughing, а и да не е добре изгладено около ластика, то тази част е под матрака и не се вижда...

# 23
Аз поръчах отук: http://www.mariadesign.hit.bg/ Вече си ги получих Heart Eyes
Комбинирах розово с форма на Момиче, но с картинка пчеличка Simple Smile После разбрах, че от Пигис Хаус поръчват същия вариант. Много фина материя са, ръчно рисувани. Различават се от всичко, което съм купувала досега Peace

И ние се сдобихме с два комплекта на тази фирма - наистина впечатляващо различни от другите, които сме купували - и като материя и като дизайн. Ето това май е по-актуален линк, защото има и месечна промоция за септември: http://www.mariadesign-bg.eu/collections.html.

# 24
  • Мнения: 3 634

Аз купих памучни комплекти, но не ми харесват. А и чаршафа е на ластик, нещо което винаги се чудя как да изгладя. Предпочитам от хасе и си намерих страхотен, с Тигър при това  Hug

Какво разбираш под "памучни"?


Трябваше да напиша "трикотажни"...като гащи  Laughing Дано на бебето му харесат, че купих 2

Общи условия

Активация на акаунт