какво ще кажете за тази реплика отправена към мен

  • 3 048
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Ню,
ти май се ядосваш повече от мен.
И мойто свеки съвсем не е склерозирала бабичка, ами си е жена в разцвета на силите, затова толкова й знае устата. Ама и детето вече ще го види само на снимка.

# 31
  • София
  • Мнения: 3 421
Трябвало е да му кажеш: "Оооо, сине, айде да си ходим у нас, че баба ти току няма, няма и аман-заман изцепи някоя глупост, пък ми вдигне кръвното"

Ню, така ли в действителност се сещаш какво да кажеш или само във форума ти идват идеите?!
Щото аз обикновено после си прехвърлям хиляди пъти разговора на ум и си разигравам най-различни отговори, но на момента не се сещам най-подходящото.

Уж вече не обръщам внимание на реплики, но днес пак ми вдигнаха кръвното и то по телефона. Още се чудя ако се обадя какво да кажа - понякога си има предимство мотаенето - докато се наканя как и кога да го кажа и то ми минало и си спестявам скандал и ядове.

# 32
  • Мнения: 4 668
Абе изкукуригват , ама и нарочно го правят  Sick убедена съм ...
Моята също се опитва да ми подхвърля такива простотии ... не свързани с детето , други разни , но аз не я слушам изобщо . Отскоро напълно я игнорирам . Даже не и казвам по име , ами "Многострадалната Геновева " / това пред мъжа ми / .
Но каже ли ми така , просто позволи ли си ще я навра не знам къде ...

Друг е въпроса колко дрънка пред хората и се прави на велика и на приказки е много силна , а всъщност - кръгло нищо .
Дреме ти ! Прави се , че не я забелязваш и не я чуваш - това най ги вбесяба , да знаеш ! Mr. Green

# 33
  • Балчик
  • Мнения: 9 209
Аз пък нищо не разбрах? newsm78 Кое се появи сега, какво аман-заман? newsm78

# 34
  • Мнения: 3 423
Купи си пушка и я зареди.
Щото едва ли само с тази
реплика ще се приключи.

Общи условия

Активация на акаунт