Предложение за работно време на форума на бг-мамма!!!!!

  • 2 291
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 607
Форумът не ти е виновен, Цоцоланке, ами липсата на организация, викам аз!  Naughty
Я се стягай! Какво си се разплула пред компа! Крайно време е

И ти ли, Бруте????И ти ли??? Да не би да се познаваш с мъж ми,че и той подобни ми ги реди?????

Ами научете се да се контролирате пък! Против Crossing Arms

Е, не така грубо! Малко повече нежност.....

Ох, като чета и други включили се по темата, се успокоявам,че наистина не съм сама......

Сериозно....По едно време наистина бях доста хлътнала по интернет-а - форуми, скайпове и какво ли не още.......Всичко си е въпрос на добра организация......Малък факт е,че аз много рядко гладя напр.,но за сметка на това всеки ден има нещо сготвено,че дори и десерт за разкош...А моя близка - няма ни нет, детенцето и поотрасна - но мъж и вчера се жалваше,че няма никаква манджа у тях.........А и дечицата ми вече големи(уж) и като излязат от ранния следобед да играят......чак вечерта като огладнеят се сещат,че имат къща и майка.........Прочетох и статии за това,че интернет зависимостта се равнява на наркотичната зависимост, самодисциплинирам се,но все още са факт оливанията ми пред компютъра!

# 31
  • Мнения: 212
работно време на форума не, но по един профилактичен бан (например по 2 дни седмично за най-пристрастените) мисля че е добро решение на проблема Simple Smile Така поне е гарантирано че няма да се изкушават по никое време Simple Smile

# 32
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Стриктен контрол!
Лимит по 1 час на ден , по което време искаш, без право на прехвърляне на неизразходваното време за следващия ден.
Или дежурен администратор, на който през web-cam-а да показваш че всичко е в къщи е свършено и чак тогава да допуска във форума.....

# 33
работно време на форума не, но по един профилактичен бан (например по 2 дни седмично за най-пристрастените) мисля че е добро решение на проблема Simple Smile Така поне е гарантирано че няма да се изкушават по никое време Simple Smile
Или 30 часа на седмица примерно, който ги похарчи - чака Понеделник.  Joy

# 34
  • Мнения: 25 447
работно време на форума не, но по един профилактичен бан (например по 2 дни седмично за най-пристрастените) мисля че е добро решение на проблема Simple Smile Така поне е гарантирано че няма да се изкушават по никое време Simple Smile

Глупости! Интернет-залите работят денонощно!  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 302
Най-големият ми гаф докато съм висяла във форума е когато бях на гости на брат ми в чужбина миналата година за Великден-та слагам да варя яйца да ги боядисвам и се зазяпах тук,оставих яйцата без надзор и те се бяха напраскали всичките.Така си останахме без червени яйца за Великден,защото там хранит. магазини работят до обяд и нямаше откъде да купим др.Много кофти ми стана CryДобре че съквартирантката му беше очервила!!!

# 36
Стриктен контрол!
Лимит по 1 час на ден , по което време искаш, без право на прехвърляне на неизразходваното време за следващия ден.
Или дежурен администратор, на който през web-cam-а да показваш че всичко е в къщи е свършено и чак тогава да допуска във форума.....

И бележка, че съпружеските задължения са изпълнени.  Joy  Joy  Joy

# 37
  • София
  • Мнения: 3 249
Моля, споделете издънките си,които сте направили докато сте били във форума! Защото имаше предложение да се направи Съюз на изгонените и хвърчащи мами през терасата заедно с компа и форума, бихте ли членували в него и има ли бъдеще един такъв Съюз?

Мъжът ми сериозно се е притеснил и наскоро ме помоли в редките случаи, в които си е у дома, да бъда така добра и да му отделям поне толкова време, колкото и на Форума... Confused Embarassed

Добре, че сме на първи етаж, иначе отдавна да е хвръкнал я компютър, я моя скромна милост... Embarassed

Иначе издънките ми са големи: загорели манджи; несменен памперс; телефонна слушалка, оставена с репликата "Стой само за секунда да донапиша нещо..." и заварена след незнайно колко време от очудената ми особа, чудеща се защо й звънят на гсм-то да й кажат, че домашният е блокирал... Уф, срам мЪЙе

# 38
  • Мнения: 4 392
Майтапчии. hahaha
Докато Симона ровичка по компа, аз чета тук и се чудя, дали може да бъде осъществено... Tired

# 39
  • Мнения: 4 392
Цоцоланке, ние това лято го изкарахме на салати. Но при 43 градуса не готвя. Crossing Arms

Айде, обличам детето и отиваме на изложението. Яд ли те е, че не си тук.. Laughing

# 40
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Определено съм от феновете на форума и съфорумките /ците  Laughing
Обичам да съм тук, да давам акъл (да споделям идеи) и да научавам нови неща ...

Както повечето хора тук - нямам време и крада от кое ли не!

Снощи направих баница и я сложих във фурната, седнахме да гледаме ТВ, заспахме. Баницата се яде, защото я пека под фолио, но къщата ще мирише на изгоряло поне 1 седмица.

Ако бях във форума - това нямаша де се случи!! (Щях да съм на щрек)

# 41
  • Мнения: 11 607
Добре, че сме на първи етаж, иначе отдавна да е хвръкнал я компютър, я моя скромна милост... Embarassed

В тази връзка моя мъж казва....ние сме в двуетажна къща, на втория етаж....Та - че не си струвало от втория етаж да ме хвърля, били сме близо до земята и само съм щяла да се одраскам о земята....Не ставало и от покрива,че и от там било ниско и нищо нямало да се получи.....Та нямал избор човека....

Айде, обличам детето и отиваме на изложението. Яд ли те е, че не си тук.. Laughing

И какво ще ми купиш от изложението???А ти, уж приятелка, пък чака да замина от града и тогава да подаряваш цветя......Не можа ли офертата малко по-рано да я дадеш...Иначе съм поласкана от вниманието ти,защото после разбрах неща, от които просто акциите ми се вдигнаха до небето!

# 42
  • Мнения: 3 042
Аааааааааааа, никакво работно време. Naughty
Ако има такова все ще има ощетени. Confused

Всеки да се научи да си разпределя времето си. Crossing Arms
 Аз не се справям много добре, но се опитвам. Joy hahaha И сега доста работа ме чака, а съм във форума. Mr. Green Но пък знам, че времето ще ми стигне да свърша и нея. Въпрос на организация. Mr. Green

# 43
  • Мнения: 4 392

В тази връзка моя мъж казва....ние сме в двуетажна къща, на втория етаж....Та - че не си струвало от втория етаж да ме хвърля, били сме близо до земята и само съм щяла да се одраскам о земята....Не ставало и от покрива,че и от там било ниско и нищо нямало да се получи.....Та нямал избор човека....

Ауу, какъв мъж! Shocked Бий му едно кроше, докато разсъждава, откъде да те хвърли и ще му секне меракът... Mr. Green

И какво ще ми купиш от изложението???А ти, уж приятелка, пък чака да замина от града и тогава да подаряваш цветя......Не можа ли офертата малко по-рано да я дадеш...Иначе съм поласкана от вниманието ти,защото после разбрах неща, от които просто акциите ми се вдигнаха до небето!
Недей бучА! Гледах, че се размотаваш със саксия под мишница и реших, че и ти се чудиш, къде да пласираш китките. hahaha
Ако ми омръзне още някое- имаш го. Аз обичам големи растения, по възможност с кръгли листа, а пък пусто- все с остри ми подаряват.. Rolling Eyes
Купила съм  ти подарък- споко. Е, за трактор не ми стигнаха стотинките..Нещо дребно, но от сърце. Heart Eyes
ЕйсидисиИ- то ми се прецака, иначе щеше да видиш снимка. Mr. Green
По пощата няма да го пращам- ела да си го вземеш лично, докато не е пуснало кореняци тук. Crazy
Това последното , дето си го написала, пак някакво ласкателство е.. ooooh! Blush

По темата за раб. време: Каквото ще да става, аз искам малките часове- от 1 до 4. bowuu
Идеята за доброволния бан ми хареса. Може да се възполвам, след като събера мейлите и тел. номера на всички, които ме интересуват. Heart Eyes

Последна редакция: пт, 31 авг 2007, 00:41 от Amarena

# 44
  • Мнения: 6 417
Че аз тука си живея. Какво работно време?  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт