Тайната на дългата и гъста коса-13

  • 45 472
  • 378
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 27
Вие къде си съхранявате въпросните масла?Аз ги сложих в хладилника после ги извадих....та сега се удя къде да ги дяна newsm78

# 166
  • Мнения: 1 234
Значи на опаковката на бадемовото масло пише,че се стои 20-30 мин, ако се нанася на цялата коса,но нали го слагам като заместител на маста?Мисля,че няма да има проблем като си стоя 2 часа,или се бъркамм..?
Аз с бедемово масло си мажех миглите всяка вечер и се миех чак на сутринта-това са към 7-8 часа.И ми нямаше нищо Flutter Мисля че и за косата няма проблем.Аз лично слагам мас в маската,но много от момичета я заместват,както мислиш да направиш и ти с масла и си седят без проблем 2-3 часа с маската. Peace

Вие къде си съхранявате въпросните масла?Аз ги сложих в хладилника после ги извадих....та сега се удя къде да ги дяна newsm78

На стайна температура ги държа,но понеже пише да стоят на тъмно и не на пряка слънчева светлина не ги вадя от картонената кутийка,а ги държа в нея Hug

# 167
  • Мнения: 778
Вие къде си съхранявате въпросните масла?Аз ги сложих в хладилника после ги извадих....та сега се удя къде да ги дяна newsm78


Бадемовото масло може да се съхранява на стайна температура, но ако ползваш тривитаминола също - него, след като е отворен -  задължително в хладилник.
Аз си правя маската за няколко пъти напред - и я съхранявам в хладилник.

# 168
  • Мнения: 110
Аз държа тривитаминола в шкаф на тъмно на стайна температура.Не бях чувала това за хладилника дали ще  му стане нещо като не е в.. newsm78

# 169
  • Мнения: X
Аз държа тривитаминола в шкаф на тъмно на стайна температура.Не бях чувала това за хладилника дали ще  му стане нещо като не е в.. newsm78
Това за хладилиника е за да не гранясва слънчогледовото масло и да не се разпадат витамините (те се разпадат при висока температура, пряка слънчева светлина, кислород, които предизвикват окисление). Ако е стоял за кратко отвън няма да има кой знае какъв проблем (нали го използваме само външно). Аз също отворен го държа в хладилника Peace

# 170
  • Мнения: 1 798
Девойки, коя се мажеше с екзематин,моля да каже през колко дни и колко седи. Аз за  песа го бях взела,имаше едно петно без козинка,буквално за дни покри с лъскава нова. Grinning

# 171
  • Варна
  • Мнения: 3 415
ей, аз имам екзематин (за котката) сега тъкмо си направих маската трябваше да сложа и от него ...другия път  Whistling
а като ходих да си купувам тривитаминол и момичето, което продаваше вика: абе я кажи как точно я правите тази маска, че няколко жени ме питат, а аз не знам...ти нали за косата си го търсиш  Laughing...
явно маската е ШИРОКО разпространена  Crazy

# 172
  • Мнения: 1 798
Жоржета, ти слагаш екзематина в маската ,заедно с АД3Е ли? Екзематина е на спиртна основа, как да стоя с него 2 часа?
Някой беше споменавал-след измиване втрива с памук само  в корените...Дано някой доразясни.

# 173
  • Варна
  • Мнения: 3 415
ооо не аз никога не съм си го слагала на главата, но започнах да се замислям  Laughing

# 174
  • Мнения: 95
Два пъти си правя маска с хума,кисело мялко и стимулант за коса на Икаров(като вторият път сложих мед,жълтък и лимонов сок),но усещам някакво щипане.Преди съм си правила без стимулант за коса и нямах проблеми.Възможно ли е да е от стимуланта,а и не стоя много,около 1 час,защото на опаковката пише да се стои 15 мин.Дори и след като се измих усещах някакво раздразнение. #Crazy newsm78

# 175
  • Мнения: 1 798
От лимоновия сок ще да е. Със стимуланта на Икаров стоя по 2-3 4аса, замесен в маска. А лимоновия сок е киселина,щипе.

# 176
  • Мнения: X
От лимоновия сок ще да е. Със стимуланта на Икаров стоя по 2-3 4аса, замесен в маска. А лимоновия сок е киселина,щипе.
М, не - лимоновият сок "угася" хумата  - започва да шупти като при гасене на вар.
konikonkoni , аз си слагам винаги лимонов сок, но не щипе. Щом си забелязала дразнене втория път, значи е съвсем възможно да е от стимуланта - той съдържа растителни и етерични масла, към които може да имаш алергия/чувствителност Peace

# 177
За мен тайната е серията на Hennaplus -маски и серуми и къната, която е 100% натурална без метални соли.Като добавя лимонов сок и бадемово масло в нея косата ми е супер.Серумните касули са за 14 дни и имат ефект наистина
Видях че ги има и в БГ
www.verdesbg.com

# 178
  • Мнения: 603
Здравейти от мен,писах преди време но в последствие на едни разговори се отказах..сета пак реших,защото вси пак темата е да споделяме и обменяме опит.
Доволна съм много от маската,ще дам линкове на косата ми сега,макар че в момента почивам и не слагам тривитаминол.
Искам да попитам относно газта,знам че не е добре да се ползва за изрусени коси,защото изсушава.Моята не е боядисвана никога,но е светла,и ме притеснява да не стане като слама ако сложа газ.Как мислите вие? благодаря предварително,и поздравления на Зизи за темата,аз я следя от Тайната на дългата и гъста коса 1,но не пиша много,много добре оформяш темите и... още по-голями поздравления СТРАХОТНА КОСА
 smile3501 smile3501 smile3525 един страхотен пример за невероятния ефект от маската.
А ето и линковете: http://img183.imageshack.us/img183/1831/imgp3870yk9.jpg
http://img160.imageshack.us/img160/2262/imgp3869mp0.jpg

# 179
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ако косата ти принципно е суха по-добре не слагай газ...ако е по-мазна или нормална сложи няколко капки и опитай... Peace

Общи условия

Активация на акаунт