Тайната на дългата и гъста коса-13

  • 45 460
  • 378
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 351
А дали не е възможно Деси да е постигнала този резултат наистина с маската и съставките, които тя посочи като основни? Аз пък отдавна си мисля, че освен тривитаминола почти не остана нищо точно от нейните съставки?
След почивка от 1 месец мисля да започна маската по оригиналния начин. С тези проби, които правя постоянно - различни масла, стимуланти и т.н. направо си "разказах играта" на косата, от суха и миене на 3-4 дена сега в момента е толкова мазна, че ми се налага да я мия всеки ден, за да изглежда добре. И косопада не спря. Абе не знам, в стремежа си за по-хубава коса стана обратното. Ще направя последен опит и ще видим резултата/който сега след 8 месеца е отчайващ/ Rolling Eyes

# 211
  • Мнения: 1 761
Аз съм правила маската на Деси само веднъж и наистина косата ми спря да капе (след раждането).Но когато ходих да си купя от ветеринарната аптека Тривитаминол, ветеринарят ми каза,че има два вида-единия има годност един месец след като се отвори шишето, а другия може да го оставиш отворено.Аз си купих втория и с него наистина косата става разкошна,дори и да не слагаш другите съставки.Имато на втория не беше Тривитаминол.Трябва да погледна как беше точно.Но ветеринаря ми каза,че било за животни, на които им пада козината и от него се прави някакво лекарство за хората също,даде ми телефон на лекарката, която пише рецепта за лекарството-дерматолог е.

# 212
  • Мнения: X
А дали не е възможно Деси да е постигнала този резултат наистина с маската и съставките, които тя посочи като основни? Аз пък отдавна си мисля, че освен тривитаминола почти не остана нищо точно от нейните съставки?
Права си(съставките си ги има в първия пост - който иска прави оригинал, който иска разнообразява, заменя, изпробва), но посмъртно не мож' ме накара да си наклепам нещо свинско където и да е, само от мисълта ми призлява. Sick От оцета после смърдя с дни.
А ако знаете още колко различни маски имам (мъжът ми ми ги събира Heart Eyes), нямам време да си ги редувам всичките, но дават косата на жената, преди да разкаже тайната си (по разните му там руски предавания)- е няма такива коси, честа дума! Едно бабе, на 80 г- без зъби, но с тежка, гъста, дълга до дупето коса, без нито един бял косъм. Всичко е индивидуално, освен това освен външно е и вътрешно Wink

# 213
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз пък да се похваля, че косата взе да не се омазнва толкова. Преди се налагаше да я мия през ден, а сега издържа 3 дена без проблем. Не разбрах защо единствената връзка която правя, е, че спрях маската за около 2м., но пък и преди маската се омазняваше така, а и след започването на маската пак издържа 3 дена.
А за косопада при мен имаше ефект. Но я правих 2-3 пъти седмично и след месец някъде се усети резултата при спирането на косопада.


Аз съм правила маската на Деси само веднъж и наистина косата ми спря да капе (след раждането).Но когато ходих да си купя от ветеринарната аптека Тривитаминол, ветеринарят ми каза,че има два вида-единия има годност един месец след като се отвори шишето, а другия може да го оставиш отворено.Аз си купих втория и с него наистина косата става разкошна,дори и да не слагаш другите съставки.Имато на втория не беше Тривитаминол.Трябва да погледна как беше точно.Но ветеринаря ми каза,че било за животни, на които им пада козината и от него се прави някакво лекарство за хората също,даде ми телефон на лекарката, която пише рецепта за лекарството-дерматолог е.

Я кажи кое е това лекраство за животински космопад? Заместител на тривитаминола и с по-голяма годност??????

# 214
  • Мнения: 893
На мен пък не ми трябва по - дълъг срок на годност...1 шише ми отива за 6 пъти...2 пъти седмично = 3 седмици... ooooh!

# 215
  • Мнения: X
На мен пък не ми трябва по - дълъг срок на годност...1 шише ми отива за 6 пъти...2 пъти седмично = 3 седмици... ooooh!
И на мен горе-долу толкова...5-6 пъти или точно месец. Flutter
Купувам си две шишенца, използвам ги докрай и знам че е време за почивка - тогава се плескам с другите домашни рецепти Peace

# 216
  • Мнения: 1 761

Я кажи кое е това лекраство за животински космопад? Заместител на тривитаминола и с по-голяма годност??????
[/quote]

Виалитон

# 217
  • На небето
  • Мнения: 5 530

Я кажи кое е това лекраство за животински космопад? Заместител на тривитаминола и с по-голяма годност??????

Виалитон
[/quote]

Да бях чула за него, но не го намерих във ветеринарната аптека, а и не бяха чували за него.   newsm78

# 218
  • Мнения: 3 782
Какво съдържа Виалитонът?
ВИАЛИТОН
Активни вещества:Вит. А, Д3 и Е,
помощни в-ва: динатрий хидроген, фосфат лим. к-на, кремофор ЕЛ, нипазол, динатрий едетат, бутилхидрокситоулол и вода

*Обърнете внимание, че А, Д, Е са мастноразтворими витамини, т.е усвояват се от организма само в случаите, когато се използват с някаква мазнина /растителна или животинска/ - във вода не Ви вършат работа
Аз също го позлвзах, но искам да намеря Тривитаминол, а ту к при нас го няма. Какво да правя? Май пак ще се принудя да си взема Виолатин.

# 219
  • Мнения: X
Интересно става в темата тия дни. Хайде да зачекна друг продукт за дълга и гъста коса.
Тук се коментира дали кристалите помагат или вредят - за тези които са изпуснали темата Wink

# 220
  • Варна
  • Мнения: 3 415
XS, аз ВИНАГИ съм казвала, че различните неща влияят по различен начин на различните коси...и затова всеки трябва да намери оптималния вариант на маската за своята коса... Peace ... според мен не се отказвай, а търси, защото с подходящите съставки маската прави ЧУДЕСА  Simple Smile Peace

# 221
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Какво съдържа Виалитонът?
ВИАЛИТОН
Активни вещества:Вит. А, Д3 и Е,
помощни в-ва: динатрий хидроген, фосфат лим. к-на, кремофор ЕЛ, нипазол, динатрий едетат, бутилхидрокситоулол и вода

*Обърнете внимание, че А, Д, Е са мастноразтворими витамини, т.е усвояват се от организма само в случаите, когато се използват с някаква мазнина /растителна или животинска/ - във вода не Ви вършат работа
Аз също го позлвзах, но искам да намеря Тривитаминол, а ту к при нас го няма. Какво да правя? Май пак ще се принудя да си взема Виолатин.

Тривитаминола, като такова име го няма, при нас е като Хидро АДЗ или АДЗЕ. Съответно на водна и масна основа.

# 222
  • Мнения: 4 496
А ти от къде я взимаш,че с антибиотици?  Flowers Sunflower

От голям супермаркет.По повод мазането на бебето със измита св.мас,свеки ми каза,че давали на прасетата антибиотици.Самата тя ми каза да не купувам и да не ползвам.Това,разбира се,е мое мнение,не искам да убеждавам никого.  bouquet

Днес ми подстригаха около 2 см от косата.Ще видя дали за месец ще порастне колкото беше.И ще ви кажа. newsm47

Слагам по 2 с.л.Тривитаминол,вие по колко слагате,че ви свършва 1 шише за 3 седмици? Blush

# 223
Здравейте,
След подробно и дълго четене и търсене така и не открих отговор на въпроса ми-Може ли Тривитаминола да се използва по време на бременност
Моята коса е отвратително тънка и какво ли не сам пробвала дори и костен мозък от кокал,но нищо не помага.Правих курс с тривитаминол след това почивка,резултат е че намаля цъфтежа и е по лъскава ,но не и по гъста.Храня се също максимално здравословно и спортувамм усилено 4 пъти в седмицата.Вземам и добавки от цинк и биотин ,но ......явно всичко си е до наследство.Сега сам бременна в 6г.с. и не знам мога ли да направя о6те един курс с тривитаминола,защотото стимуланта на Икаров е противопоказан например.

# 224
  • Мнения: X
Здравейте,
След подробно и дълго четене и търсене така и не открих отговор на въпроса ми-Може ли Тривитаминола да се използва по време на бременност
Не се препоръчва по време на бременнст. От там нататък, ако го използваш е на свой риск Peace

Общи условия

Активация на акаунт