Тайната на дългата и гъста коса-13

  • 45 482
  • 378
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 782
Моята коса затова ли пада толкова много. Аз маската я правих един месец, ама сега направо ме е страх. Ужасно ми пада.
Аничка, и моята започна да пада - направо на малки кичури, но при мен всяка есен си е така - правя килим от коса, но колкото повече пада, толкова по - обемна става. Налага се да я връзвам и заглаждам непрекъснато, за да не приличам на Даяна Рос. Rolling Eyes
Зори, благодаря значи мога да съм спокойна. Защото падат направо цели кичури.
GreenApple, тази коса твоята ли е? Аз не бих се справила с нещо подобно.

# 271
  • На небето
  • Мнения: 5 530
ЛЕЛЕ, косата на GreenApple е като одеяло.  Shocked Аз до кръста да стигна стига ми. Това ми се вижда прекалено. Ей това си е гена, здрава коса, без грижи.

# 272
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
GreenApple , не зная това твоята коса ли е, не искам да те засегна, но според мен за да изглежда наистина добре, трябва да се скъси с около 10-20 см. Прекалено дълга е, от което самата коса се изпощава и краищата и стоят като окъсани.

# 273
  • Варна
  • Мнения: 563
GreenApple , не зная това твоята коса ли е, не искам да те засегна, но според мен за да изглежда наистина добре, трябва да се скъси с около 10-20 см. Прекалено дълга е, от което самата коса се изпощава и краищата и стоят като окъсани.

точно така,аз съм на същото мнение  Hug

# 274
  • Варна
  • Мнения: 3 415
 , не зная това твоята коса ли е, не искам да те засегна, но според мен за да изглежда наистина добре, трябва да се скъси с около 10-20 см. Прекалено дълга е, от което самата коса се изпощава и краищата и стоят като окъсани.[/b]
[/quote]

точно така,аз съм на същото мнение  Hug
[/quote]

абсолютно... Peace

# 275
  • Мнения: X
Моята почивка се проточи повече от 3 месеца, защото аптеката от която купувам беше затворена. Успях обаче да си намеря тривитаминол и снощи започнах нов курс. Добавих в маската и 0.8 мг фолиева к-на и лъжица майонеза. За сега най- удобно ми се вижда нанасянето с флаконче за боядисване (от онези с острия връх с малка дупка).
Показвам резултата, като моля за извинение за разпиляната си коса, но имах 3 секунди за снимката Blush
20.09.2007

# 276
  • Мнения: 757
ивинете ме за въпроса но не е ли опасно да се ползват тези продукти за животни-тривитаминол,прочетох,че е за овце Rolling Eyes

# 277
  • Мнения: X
ивинете ме за въпроса но не е ли опасно да се ползват тези продукти за животни-тривитаминол,прочетох,че е за овце Rolling Eyes
Мила, Дани, това е нищено многократно. Ако нямаш време за поне една тема, прочети първия пост и по - специално какво съдържа препаратът,а после ще обсъдим кое точно те притеснява в съдържанието.... Peace

# 278
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Браво, Зори...страшна е косата  Peace

# 279
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Добре, че моята не се къдри така...че щях да се побъркам  Crazy Laughing Peace

# 280
  • Мнения: 4 496
Зи зи,какво полезно има в майонезата? newsm78Ето съставките на една обикновена майонеза:
-растително масло
-вода
-яйчен прах
-винен оцет
-лимонена киселина
-сол
-консервант
-захар
Да не би да си правиш майонеза? newsm78
косата ти е страхотна!!Поздравления!
А етомоята цел!Жената е от сайта на новите безамонячни бои.

# 281
  • Мнения: 893
Добре, че моята не се къдри така...че щях да се побъркам  Crazy Laughing Peace

АЗ пък мечтая за такава коса като на Зизи...Не моята права четина...

# 282
  • Мнения: X
Добре, че моята не се къдри така...че щях да се побъркам  Crazy Laughing Peace
Аааа, няма да ми се смееш Crossing Arms, знаеш ли какво е - с всяко измиване все по-къдрава става. Мокра е с 3 пръста по - дълга Confused  Crazy
красим, нали все из темите за коса се появява някоя дама, която да кажае, че най - хубавата маска, която е използвала е майонеза. И аз око да види, ръка да пипне, коса (да се накъдри Mr. Green).
А за целта - разконспирирах те , аз Hug

# 283
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Зори, нали искаше къдрева...ето ти къдрева...ЧЕСТИТО...хубава ти е косата Simple Smile))...просто се радвам, че при мене няма такива резултати, защото аз НЕ ИСКАМ да се къдриSimple Smile)

# 284
  • Мнения: 4 496
Цитат
И аз око да види, ръка да пипне, коса (да се накъдри ).
Сама ли си правиш маойнезата,или с купешка?
Цитат
А за целта - разконспирирах те , аз
Цвета го докарах,дължината-още 15 см ,ако и майонезата действа-и къдриците ще докарам Mr. Green

P.S.Тъй като я гледам сега-не са 15 см,само около 10-тина  Wink

Общи условия

Активация на акаунт