Нова мебелна къща Дружба

  • 5 067
  • 17
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
Имате ли отзиви, мами?Някой поръчвал ли е нещо там?
В Дружба 2, до 523 блок.
Препоръчаха ми я, ама се чудя  Rolling Eyes
Мерси!

# 1
  • София
  • Мнения: 639
аз си поръчах от там една секция на 07.08.2007 и още я чакам ама ми казаха че за около месец става така че има време Simple Smile
тя Нова мебелна Къща е Кюстендилска и от там съм пазарувала цялата спалня ми е от там и съм много доволна

# 2
  • Мнения: 4 447
Не, за пръв път чувам, че са ни обзавели и с нова мебелна къща. Трябва да я преслушам.  Grinning

# 3
  • Мнения: 2 494
Аз поръчах там кухнята, но края на септемри ще кажа, надявам да е наред всичко, взеха капаро при подписване на договора 1/3 от цената Hug
Корнелия, моля те като ти доставят секцията да кажеш, да се успокоя че всичко е ОК!!! Hug Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 639
Megan като пристигне веднага ще кажа, ама мисля че няма защо да се притесняваме идвете всичко ще е ок  Peace
Ти от коя фирма си поръча кухнята, моята секция е на Колорадо

# 5
  • Мнения: 8 999
Ей, дайте по-подробна информация - с какви материали работят, какви са им цените, с една дума - заслужава ли си човек да се разходи до тях?

# 6
  • София
  • Мнения: 4 020
запис,живо се интересувам Peace

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
айде и аз да следя темата

# 8
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 678
и аз  Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 418
Ако е същият магазин за който си мисля - магазина не е много голям, повечето неща се гледат само на каталог, мебелите голяма част са полски, има и румънски май и унгарски. Нямат склад и всичко е с доставка за месец. Цени нямаше, за всичко се пита.

# 10
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 678
Имате ли отзиви, мами?Някой поръчвал ли е нещо там?
В Дружба 2, до 523 блок.
Препоръчаха ми я, ама се чудя  Rolling Eyes
Мерси!
Къде по-точно се намира това място?

# 11
  • Мнения: 1 712
Ей, дайте по-подробна информация - с какви материали работят, какви са им цените, с една дума - заслужава ли си човек да се разходи до тях?
Peace

# 12
  • Мнения: 499
Къде точно се намира магазина? С какъв рейс или маршрутка е най-удобно да се стигне?  newsm78

# 13
  • Мнения: 2 494
Ето сега ще ви кажа къде е и какви са ми отзивите.
Първо, точно до обръщача на тролей 11 е. Аз с него съм ходила.
2. За кухнята- Първото  идване за монтиране беше в срок, но вече 3 пъти идват и още един път ще се наложи, защото все нещо не са донесли и сега за 2 ниво на барплота остана да дойдат и да го монтират. И трябва много хубаво като ви вземат размерите да гледате, че при нас единия плот е по-къс с 10см и до хладилника ми остава дупка Close Shocked Е, сега ще го отремонтират с едни лайснички, преживях го, но.........., аз лично бях шокирана.
Материалите ми изглеждат хубави, уж били немски,моята е ПДЧ, кантирането е добре, термоплота си е от тези дето ги продават в големите магазини, хубав е, гърба също.
Цените иначе идват средни, примерно в сравнение с Айко са горе долу такива, а в сравнение с някоя мебелна къща в центъра на нас за кухня около 4 л.метра ни излезе 800лв по-евтино  Peace
Като е готова, надявам се до края на тази седмица да дойдат, ще ви я снимам и ще ви покажа  Hug

# 14
  • Мнения: 4 970
Като е готова, надявам се до края на тази седмица да дойдат, ще ви я снимам и ще ви покажа  Hug
ЩЕ чакаме с нетърпение Hug

# 15
  • Мнения: 2 494
Момичета, още чакам да ми довършат кухнята, просто какво да ви кажа, за последните 2 седмици едва ги навихме да дойдат 1 път уж да довършат, а то се оказа, че едната вратичка за шкафа за абсорбатора с 3 см по-дълга  Shocked Абе ПОБЪРКАХА МЕ ТЕЗИ ХОРА!!!!

Тази събота се местим, няма за кога да ги чакам, ама ще ми избодат очите техните некадърни отпечатъци, сега до хладилника дето ви бях казала, че има едно като дупка ще поръчам стелаж за бутилки, ама кога ли ще стане  #2gunfire
Това са ми последните отзиви, щото ми писна вече!!!
Определено не ги препоръчвам за кухня!!!  ooooh!

# 16
  • Мнения: 141
незнаех , че тролей 11 ходи в Дружба , мислех че само 4-ката

# 17
  • София
  • Мнения: 639
megan@  мисля че е по добре да кажеш от коя фирма си си поръчала кухнята, защото аз от фирма Колорадо съм много доволна, вярно забавиха са с една седмица но иначе всичко друго е ОК.
Дано я оправят бързо, твоята кухня и да готвиш вкусотии на нея  Hug

Общи условия

Активация на акаунт