Форумни Похвали ...

  • 2 511
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 447
Е, имаме си "Справки" и "Интриги". Какво ще кажете и за "Похвали и Оплаквания"? Rolling Eyes

Похвалете съфорумец, съфорумка, кажете колко сте се изкефили, за каквото и да било! dancing  Дайте му публично една целувка Two Hearts, прегръдка, ама каквото решите!  Hug

Може и да се оплачете ruporuu от съседа по тема или постинг или от друго свързано с форума. Без да викате и без обиди, обаче, и гадни заядки, нека да сме кОлтурни Naughty

Знам, че ей ся, ще се наредят сеирджиите, за това, ади, почерпетИ сЪ:
 welcome beer Popcorn   

Айде, почваме!

 smile3508

По настояване на една голяма КАКА, вече тази тема е САМО ЗА ПОХВАЛИ, има друга за ОПЛАКВАНИЯJoy

Последна редакция: ср, 29 авг 2007, 14:02 от анче_мамче

# 1
  • Мнения: 2 070
Пу първа Party
Вси4ки в спамото ги любим,кой пове4е кой по малко ма няма сега на кантар да го слагам
Без да познавам никого ли4но там се 4увствам сред приятели Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 177
Букет за Wolf за плама, с който ни приканва да подписваме и разпращаме петицията за промени в детското здравеопазване.
  bouquet

# 3
  • Мнения: 25 596
О, това е стара форумска традиция - след "Кой ви дразни във форума" инайсти епизод, се пуска тема за лиги, китки и цалуфки, т.е. за преброяване и прегрупиране на дружки и врагини.
Бляк!  Sick

ПП Алоу, малката, не можеш така да ги събираш двете теми, моля, моля!  Naughty
Традициите трябва да се спазват, нищо, че не са това, което бяха преди 2-3 години!  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 8 999
Не, не - не може така в една книга и похвали, и оплакваня. Трябва да има две теми.

# 5
  • Мнения: 220
Ми ай да съ оплача аз. Crossing Arms
Ония ми ти спамърите...там в оная спамърската тема. Naughty
Ей тия като ми зашрифтят с оня ми ти ситничкия шрифт... ooooh!
Бреййй...голяма досада ви казвам... Thinking
Ама аз му хванах чалъма да ви кажа...спрях да ги чета. Laughing

# 6
  • Мнения: 4 447
О, това е стара форумска традиция - след "Кой ви дразни във форума" инайсти епизод, се пуска тема за лиги, китки и цалуфки, т.е. за преброяване и прегрупиране на дружки и врагини.
Бляк!  Sick

ПП Алоу, малката, не можеш така да ги събираш двете теми, моля, моля!  Naughty
Традициите трябва да се спазват, нищо, че не са това, което бяха преди 2-3 години!  Mr. Green

Брееееееееееееееееее, що само требе да са плюй бе, КАКО?

Дай тука ся, по един букет и бегай да играйш  Hug

И, кво, да ги разделя, викаш? Thinking РАЗДЕЛЯЙ И ВЛАДЕЙ - ОКЕЙ!

Аде, разделям!


И, да кажа, че аватарЯ на magnoliamm, радва, много радва!  Grinning

И, да не забравя да кажа, че чакам с нетърпение срещата спамска на 07-ми, организирана от ЛЕО-то, ЛЕО  Heart Eyes

Последна редакция: ср, 29 авг 2007, 14:08 от анче_мамче

# 7
  • Мнения: 984
Браво на Експрессссс, добил е подходящи дамски качества: първо заплашва, после мълчи Mr. Green, а след "забележка" сигурно се изчервява, ау! Mr. Green

# 8
  • Мнения: 25 596


Дай тука ся, по един букет и бегай да играйш  Hug



На!   bouquet

Ще получиш още един, ако ми кажеш тая magnoliamm като как се е вихрила по-рано, да му се не види и смяната на заглавията, дано!  Crossing Arms

# 9
  • Мнения: 4 447


Дай тука ся, по един букет и бегай да играйш  Hug



На!   bouquet

Ще получиш още един, ако ми кажеш тая magnoliamm като как се е вихрила по-рано, да му се не види и смяната на заглавията, дано!  Crossing Arms

Па нямам идея, аватара гледам аз!  Whistling

# 10
  • София
  • Мнения: 204
ето ти един и от мен за темата  bouquet

# 11
  • Мнения: 2 196


Ще получиш още един, ако ми кажеш тая magnoliamm като как се е вихрила по-рано, да му се не види и смяната на заглавията, дано!  Crossing Arms
Гранде ССФ беше,после някакъв кродилски ник.Но сега си е със стария ник ''magnoliamm''.

# 12
  • Мнения: 15 522
Искам да се похваля от Didi81 и anilevi. Много са мили и сладки. С голямо удоволствие си пиша с тях  Hug Hug Hug

# 13
  • Мнения: 25 596

 Гранде ССФ беше,после някакъв кродилски ник.Но сега си е със стария ник ''magnoliamm''.

Аааа, мерси боку! Чакай да ти метна една китка и на тебе!  Hug  bouquet Laughing

# 14
  • Мнения: 109
Искам да похваля Гигова за стилните и невероятно готини аватари.
Искам да похваля Буболина за ......за това, че е Буболина - всяка дума при нея е на място.
Искам да похваля и Как' Сийка  bouquet, за това, че е пич.
Със сигурност има и други  bouquet  bouquet  bouquet, но това е на прима виста

Общи условия

Активация на акаунт