Форумски Оплаквания

  • 11 131
  • 229
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 309
Оплаквам се от 4-ката вместо Ч.
Оплаквам се от хора, дето все някой им е виновен.
Оплаквам се от запис  Crazy
Оплаквам се от непрекъснатото цитат в цитата, така че накрая не е ясно кой какво казал.

Малко остана,скоро Ще сменя "4" с нормална буква Mr. GreenТьрпение,4е и на мен ми писна ooooh!

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Кой питА за петъчна тема, пускана не в петък и намираща се в ДиС? Моля, вчера привечер яко цвилих от смях:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=216398.0

# 32
  • Мнения: 3 782
Мен лично още нищо не ме дразни, от никой не искам да се оплаквам,може би и все още не познавам всички. Ама верно това "запис" много дразни.

# 33
  • Мнения: 9 901
оплаквам се от постоянните снимки на кафенца. При това на почти едни и същи кафенца. А също на екзотични коктейли, плодове и тортички.
оплаквам се от неграмотност.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Като рече неграмотност... Искам да се оплача, че под влияние на форума вече няколко пъти без малко да напиша "гениколог". Тая дума вече ми изглежда толкова естествено, че повече няма накъде.

# 35
  • Мнения: 4 447
Като рече неграмотност... Искам да се оплача, че под влияние на форума вече няколко пъти без малко да напиша "гениколог". Тая дума вече ми изглежда толкова естествено, че повече няма накъде.


А, да... и масово се пише съжЕлявам...  Thinking

# 36
  • Мнения: 5 393
Оплаквам се,че намерих спамърската тема на втора страница ConfusedАааааааааа,колеги, не така Naughty-ако ще се трудим,да се трудим, ако не......

# 37
  • Мнения: 3 405
и аз се оплаквам от неграмотност, но разбрах, че е непоправимо

# 38
  • Мнения: 4 447
Оплаквам се от форума, че ми е егати крастата, сложих да варя яйца, преди повече от половин час, преди малко гръмнаха и си изкарах акъла, щото съм ги забравила!  smile3538 smile3538 smile3538

Плюх си 3 пъти в пазвата!

Аман, от тая краста бе! Crossing Arms

# 39
  • Мнения: 25 571
Да се оплача, че ако още веднъж ми изчезне форумът, баш кога пиша мнение, ще го баМна от фейвъритите, тъй да знай!  #Cussing out
Ей на, забравих си мислата!   Crazy newsm78

# 40
  • Мнения: 9 901
Да, Амарена, аз чета навсякъде.
а докато четох "Бюро форумски справки", изпитах много силна нужда да се оплача от мъжкото присъствие там. Голяма лигоч. Поне един от тях може да бъде баннат, мисля си, по желание на модератора  Mr. Green

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Ох, тежко му е на форумчето. То толкоз маймуни на клона, как няма да избяга. И ний се постараваме да му е тежко де.

# 42
  • Мнения: 6 155
Не се оплаквай, а влез в положение. Знаеш ли какво е да те хапят кобри, а Crossing Arms?
Кобра ли ме нарече?  Twisted Evil


Оплаквам се от една потребителка (забравих й ника Blush), която вместо "запис" използва " ... ".
Отварям последното мнение по темата и виждам многоточие. Отварям следваща - и пак точки...  и пак, и пак...  Close Поне едно сочно "запис" да беше. То бива, бива мързел, ама това на нищо не прилича Crossing Arms  Долу точките!

# 43
  • France
  • Мнения: 726
Оплаквам се от мъжа си, който всяка вечер играе бридж и аз не мога да се добера до РС.

# 44
  • Мнения: 2 253
А от мен никой не се оплаква. А уж ме причислиха към хейтърките. Sad
Аз,аз,ще се оплача от теб...много дълго това форумско име ...как ти викат на галено?...или,то това е за по-кратко(хихих)....

Общи условия

Активация на акаунт