Отсвирвате ли често съпруга си?

  • 2 943
  • 46
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 917
аз също глезя съпруга си когато мога - ето днес има РД и станах 15мин преди него да направя закуската, на която толкова много държи. че и изненада съм му приготвила за довечера. но те мъжете подадеш ли им пръст - налапват ти ръката до кокала и току виж по някое време твоите действия са се превърнали в задължение. ми ходил на работа, че аз не ходя ли. уморен бил, че аз не съм ли. и не ги превръщаме ангажиментите в бойно поле, само си ги разпределяме по равно - по един или друг начин. просто се опитваме да няма мъжки и женски задължения - работата трябва да се свърши и това си е - веднъж аз веднъж той, за да сме доволни и двамата и да се обичаме. защото ако единият поема всичко на плещите си, тогава нещата почват да куцат, да се натрупва негодуванието и следва раздялата

# 46
  • Мнения: 750
Хи-хи, помислих, че за друго иде реч в темата Embarassed

  hahaha и аз  hahaha
E, тогава заглавието щеше да е "Освирквате ли често съпруга си?"  Whistling
Да го отсвирвам,4е видиш ли да го ,,накажа'' за нещо!По голяма глупост от това няма!Щом една жена с думи не може да се разбере с мъжа си и се стигне до там да го ,,наказва,, като го отсвирва когато той я желае...

Не е зле преди да се правиш на умна да прочетеш за какво е темата!

Хм....май не само аз съм си помислила за друго! Mr. Green
То авторката да беше пояснила в заглавиято за какво иде ре4!
В 99% от темиет е ясно за какво пита 4овек..дори и без да 4етеш темата!Въпроса е постваен достатъ4но ясно....но тук е подвеждащ!
А ти може ли веднъж да кажеш нещо по 4овешки... newsm78
Та....дори икато про4етох темата пак бих се изказала по този същият на4ин(без думатажелае) Mr. Green
Защото е тъпо...да отсвирваш някой,още пове4е мъжа си!Щото видиш ли,нямаш кеф да му скотвиш...ми нека той да си сготвил!Бракът не е отсвирване!
Сега когато разбрах за какво е писала авторката....ами....мнооооооо тъпа тема,4естно! hahaha
В оня смисъл,другият...би зву4ало по приемливо! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт