Опит за самоубийство на Оуен Уилсън

  • 916
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 326
Боже, какво е накарало този сладур да направи това? http://www.bgfactor.org/index_.php?ct=16&id=12170
Много ми е симпатичен и филмите с него са супер!
Много се смях с него в "АЗ, ТИ И ДЮПРИ" и "ЛОВЦИ НА ШАФЕРКИ".
Дано да се оправи! Praynig

# 1
  • Мнения: 2 401
Да бе, и на мен ми стана кофти като разбрах.. Ще се оправи, но дано не повтори.

# 2
  • Мнения: 2 229
Днес чух по Ви Ейч 1 нещо за него, но изобщо не бях разбрала каквое станало, ужас! Sad

# 3
  • Мнения: 2 178
Да и аз се учудих. Освен това не знаех, че са братя с Люк Уилсън.  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 4 371
Ей, много го харесвам този.
Той ще се оправи, но каква е гаранцията, че няма пак да го направи?!

# 5
  • Мнения: 4 418
Сериозно ??!!И защо?  Rolling Eyes Тъкмо снощи гледах "Ловци на Шаферки" и пак много ми хареса  Crazy  Брат му също макар,че не знаех ,че са братя...

# 6
  • Мнения: 5 622
И богатите, и известни изпадат в някакви депресии явно.

А брата, ми е много познат, но в момента не мога да вдяна от къде, някой ще подскаже ли, моля  Rolling Eyes

# 7
  • Враца
  • Мнения: 5 185
И богатите, и известни изпадат в някакви депресии явно.

А брата, ми е много познат, но в момента не мога да вдяна от къде, някой ще подскаже ли, моля  Rolling Eyes
Професия Блондинка, The family Stone

# 8
  • Мнения: 2 178
И богатите, и известни изпадат в някакви депресии явно.

А брата, ми е много познат, но в момента не мога да вдяна от къде, някой ще подскаже ли, моля  Rolling Eyes
Вчера гледах "Свободни стаи" -най-новия филм с негово участие. Дават го по кината в момента Vacancy - http://www.imdb.com/title/tt0452702/

# 9
  • Мнения: 263
Сега прочетох в Пийпъл, че имал и тъмна страна, която включвала наркотици в миналото и разни такива. С Бен Стилър били приятели и той казва, че не може да не е имало знаци за това, което се е случило. Явно нещата и тук изглеждат розови само на повърхостта. Това, че са богати и известни, не е гаранция за щастие.

Общи условия

Активация на акаунт