Сутрешна борба с разпиляната коса

  • 1 102
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 413
Мили мами, сутрин #Puppy dog докато си пия кафето  food010 си суша и оформям косата в неравна борба поне 15 минути и докато стигна в работата тя си е пак #Silly , а аз съм newsm77 и се чувствам зле. Моля кажете с какво мога да я намажа преди да я изсуша с четка и сешоар,за да остане през целия ден в добър вид -освен лак за коса, от него не съм доволна.Много благодаря!

# 1
Какъв тип е косата ти - чуплива, крехка и тънка?
За лака за коса забрави напълно!

# 2
  • София
  • Мнения: 328
Давайте идеи и аз съм със същия проблем, моята коса е тънка, права и много жива,АД

# 3
аз съм същата като тебе, сутрин съм кошмар
с какъвто и шампоан да се мия , сутрин -  #Silly
от известно време ползвам едни спрейове на AVON  и много съм доволна - серум за обем и плътност и вакса за обем и плътност,
а сега има един нов - спрей за освежаване без измиване и мисля да го пробвам

# 4
  • Мнения: 1 413
Косата ми е чуплива и понеже преди да родя-виж лентичката- имах много буйна коса все искам да е по-обемна, какъв обем като са ми останали 5 косъма, ама хайде...сега е и изтощена,но съм си купила Фитовал - по съвет на Биби-благодаря за което-но и продуктите на Ейвън не звучат зле. Златина, тези продукти как точно се ползват?

# 5
серумът и ваксата са плътни, като кремче
разтривам малко на ръцете и размачквам/разрошвам косата,
след това духвам със сешоара леко и съм като нова Simple Smile))
косата ми има обем през целия ден
новият спрей изглежда по - течен и прозрачен, похвалиха ми го и него та ще го пробвам и ще кажа дали е добър

# 6
  • София
  • Мнения: 2 828
Цитат на: zlatina_t
от известно време ползвам едни спрейове на AVON  и много съм доволна - серум за обем и плътност и вакса за обем и плътност  
моята коса е гъста но с тънък косъм и ползвам серума и ваксата
много съм доволна  Grinning

# 7
  • Мнения: 248
аз съм също със чуплива коса и ползвам пяна за коса със силен ефект. сутрин се реша като намокрям косата, след това слагам малко пяна и тя стои цял ден без да мръдне, при това на много хубави къдрици. ваксата върши същата работа, преди ползвах вакса, сега разнообразих с пяна.

Общи условия

Активация на акаунт