Когато се влюбиш в друг мъж

  • 17 352
  • 143
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 425
А как се постъпва когато усетиш, че тръпката в къщи е изчезнала и се влюбваш във по-млада, с неясни перспективи но ужасно добър любовница. Не е ли това червената  лампичка, че всичко вече е изтъркано или е просто игра на мозъка?

@авторката
Прави каквото правиш, само взимай предпазни мерки и се постарай да си дискретна, поне докато се решиш на нещо по-сериозно от секс.

# 16
  • Мнения: 2 249
абе колкото пъти вляза в този подфорум ,все едни и същи теми чета-само думите са други Whistling

# 17
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Ох, ще падна Joy Значи да те опипва и целува е коректно, а да те изчука не е hahaha

Белинда, хората имат морал!! Joy Аз предлагам друго - по една френска, малко анален секс.. никакво ЧУКАНЕ обаче!!!  Naughty
 Joy

# 18
  • Мнения: 2 336
Аз пък не разбрах от де са познанията върху неговите способности в леглото. Как така е ужасно добър любовник, а пък още не е тестван.

# 19
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Аз пък не разбрах от де са познанията върху неговите способности в леглото. Как така е ужасно добър любовник, а пък още не е тестван.
Сигурно е популярен и се ползва с добро име в тази насока, с положителни отзиви  Laughing

# 20
  • Мнения: 1 492
Аз пък не разбрах от де са познанията върху неговите способности в леглото. Как така е ужасно добър любовник, а пък още не е тестван.

Е, как? По опипването и по целуването  Laughing Това говори много Mr. Green

# 21
  • Мнения: 251
Как се постъпва когато усетиш, че тръпката в къщи е изчезнала и се влюбваш във по-млад, безпреспективен и ужасно добър любовник. Не е ли това червената  лампичка, че всичко вече е изтъркано или е просто игра на мозъка? Embarassed

 #Crazy
Как разбра, че е "ужасно добър любовник", кога даже още не сте го правили?  hahaha
Или в момента ни пързаляш, или си от онези жени, които не знаят какво искат  ooooh!

# 22
НЕЕЕ, правили сме го няколко пъти даже, само че мъжа ми беше в чужбина и след като се завърна "удохотворен" любовника не иска да се ч...ме.Защото му било гадно и бил против тия неща. Оди го разбери.
А мене ме притеснява дали брака ми не отива на кино, защото и аз съм моралистка и да си призная досега не съм имала подобно увлечение. Лошото е че не ми се прибира вече  Sick

# 23
  • Мнения: 2 336
НЕЕЕ, правили сме го няколко пъти даже, само че мъжа ми беше в чужбина и след като се завърна "удохотворен" любовника не иска да се ч...ме.Защото му било гадно и бил против тия неща. Оди го разбери.
А мене ме притеснява дали брака ми не отива на кино, защото и аз съм моралистка и да си призная досега не съм имала подобно увлечение. Лошото е че не ми се прибира вече  Sick
О, спирам да коментирам... Че пак ще съм от лошите.

# 24
  • Мнения: 1 425
И двамата сте от най-моралните - определено  Joy Joy Joy

# 25
Коментирай нали за това пиша?

# 26
  • Мнения: 251
НЕЕЕ, правили сме го няколко пъти даже, само че мъжа ми беше в чужбина и след като се завърна "удохотворен" любовника не иска да се ч...ме.Защото му било гадно и бил против тия неща. Оди го разбери.
А мене ме притеснява дали брака ми не отива на кино, защото и аз съм моралистка и да си призная досега не съм имала подобно увлечение. Лошото е че не ми се прибира вече  Sick

Мале, мале доста си противоречиш  Outta Joint
 hahaha hahaha hahaha
За какво ти е да се прибираш?
Зарежи го твоя и хващай любовника, то като няма тръпка  ooooh! ooooh! ooooh!
А и твоя не го мисли, той ще си пътува, а ти ще си се ч......ш

# 27
  • Мнения: 1 492
Цитат на: Мама на принцеса link=topic=219089.msg4830776#msg4830776


Зарежи го твоя и хващай любовника, то като няма тръпка  ooooh! ooooh! ooooh!
А и твоя не го мисли, той ще си пътува, а ти ще си се ч......ш

Абе най добре да зареже и любовника - както не ще да я ч..а, за какво и е.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 352
Моят съвет - прави каквото ще правиш, ама си трай, не го обсъждай нито тука, нито другаде.
Прави го дискретно и умно, да не разбере мъжа ти, че ще береш ядове.
Повече от ясно е, че увлечението ти е чисто сексуално, като се наситиш, ще ти мине.

# 29
Ами постъпва се умно - възползваш се от качествения секс, без да влюбваш Laughing






правилно

Общи условия

Активация на акаунт