Когато се влюбиш в друг мъж

  • 17 318
  • 143
  •   1
Отговори
Как се постъпва когато усетиш, че тръпката в къщи е изчезнала и се влюбваш във по-млад, безпреспективен и ужасно добър любовник. Не е ли това червената  лампичка, че всичко вече е изтъркано или е просто игра на мозъка? Embarassed

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами постъпва се умно - възползваш се от качествения секс, без да влюбваш Laughing

# 2
  • Мнения: 2 336
Аз не съм от специалистите по този въпрос, но може ли сексът да е толкоз качествен, а да не си хлътнал?  newsm78

# 3
  • Мнения: 1 492
Уф, ако всеки, на които му доскучае в къщи си хваща по-млад и добър любовник, не знам докъде ще я докараме.
Виктория, за себе си говоря. Не те упреквам. Сама прецени, дали да не впрегнеш тази енергия да съживиш тръпката в къщи или да се отдадеш на новите емоции.

И само да допълня, че като почнеш да переш чорапите на младия жребец, тръпката пак ще отлети.

# 4
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз не съм от специалистите по този въпрос, но може ли сексът да е толкоз качествен, а да не си хлътнал?  newsm78
Може Wink Когато изпитваш влечение към някой мъж не винаги можеш да определиш емоционално ли е или чисто сексуално. Сексът може да е невероятен, но тръпката бързо преминава.
С горното отговарям и на въпроса на г-жа Бекъм.

# 5
  • Мнения: 26
Поредната фаzа, бих каzала....
след 1, 2, 3 пъти секс сама ще zабележиш, че не е същото и ще искаш да се върнеш при мъжа си...стига само да не е късно вече..
За мен това поведение, лично мнение, е чиста проба егоиzъм, особено ако имате и деца вече..Не може човек да мисли само zа себе си...
Владей чусвствата си и мисли треzво..

# 6
  • Мнения: 123
Не си струва да загубиш всичко изградено с време и усилия.И наистина ако имате дете .....помисли докъде би стигнала.Жените лесно се влюбвамеи много често губим от това

# 7
И на мене ми изглежда доста егоистично такова поведение никога не съм предполагала че ще правя такива неща. Но положението е сериозно!! Немога да заспивам вечер, радвам се на всяко негово обаждане, чувствам се на 15г., всички виждат колко съм се разхубавила. Лошото е че сега момчето не иска да првиме секс, не било коректно към мъжа ми!!Постоянно само ме опипва и ме целува , а после казва че не трябва да го правим, мисля че това още повече ме освирепява.

# 8
  • Мнения: 3 423
Как се постъпва когато усетиш, че тръпката в къщи е изчезнала и се влюбваш във по-млад, безпреспективен и ужасно добър любовник. Не е ли това червената  лампичка, че всичко вече е изтъркано или е просто игра на мозъка? Embarassed
Това е лампичка, че трябва да се
поразкършиш и от кръста надолу.
Няма страшно. Влюбването ще ти
мине. Любовникът е безперспективен,
ти сама го нарече така, нали.

# 9
  • Linz
  • Мнения: 11 619
О, ама вие още не сте си легнали... Има вероятност много бързо да ти мине влюбването ако изконсумираш така бленувания секс.

# 10
  • Мнения: 2 336
Я, вземи кажи на мъжа си и да ти мирне главата. Може пък картбланш да ти даде...

# 11
  • Мнения: 3 423
Но положението е сериозно!!
момчето не иска да првиме секс

Положението наистина е сериозно!
Впрочем, и аз да бях Виктория Бекъм,
и аз бих си намерила любовник, така,
де, мъжът ми да го няма постоянно, а
аз да се чудя какво да правя денонощно.
Любовник му е майката. Даже няколко.


# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
Ох, ще падна Joy Значи да те опипва и целува е коректно, а да те изчука не е hahaha
Ти май верно си на 15, я си признай Flutter

# 13
  • Мнения: 2 336
Я какво принципно е момчето... Евала.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Хм, ще трябва да се върна да препрочета за какво иде реч в поста ти, че се обърках....
Ти за кое питаш? За това, какво да правиш с брака си, или как да накараш младия мъж да си легне с теб? Не разбрах кое те вълнува повече.
Карай, изживей си тръпката. Докато не и се наситиш няма да ти мине. Simple Smile А после смирена и помъдряла се "върни" в семейството. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт