в коя седмица на 3измерен видеозон и къде

  • 1 347
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 565
АЗ ходих в 19-та г.с. Иначе мисля че навсякъде ще ти дадат диск.

# 16
  • София
  • Мнения: 672
Аз ходих в 19 г.с. при доцент Томова в МД София. Имам някакъв неин телефон, но не знам дали е актуален.

Горещо ти препоръчвам доцент Томова. Мен ме изпратиха в 25та седмица, но знам че се ходи след 20-та. Препоръчвам ти Томова, защото го гледа бебето с очите на педиатър и ще видиш - камък ще ти падне от сърцето като ти видите че всичко му е наред и е здравичко! По-голямо успокоение от това няма - и пола ще ти каже. Тя гледа в Св. Лазар и на още едно място. Аз имам актуален телефон - ако искаш пиши ми на лични ще ти го дам. Часове се запазват за след около месец. Няма да съжаляваш и много от притесненията ти, която всяка мама има просто ще изчезнат! Успех

# 17
  • Мнения: 179
за какво се прави такъв видеозон не е ли достатъчен обикновенния аз за първи път чувам за такъв накои ако знае дали има и в бургас нека каже.

# 18
  • София
  • Мнения: 672
за какво се прави такъв видеозон не е ли достатъчен обикновенния аз за първи път чувам за такъв накои ако знае дали има и в бургас нека каже.

На 3Д се ходи на фетална морфология, където оглеждат бебчо от всякъде. Принципно не се вижда кой знае колко по добре от нормалния - но докторът може да погледне бебето от почти всички страни. Естествено на 3Д се ходи и за купон, но е малко скъпо удоволствие ... Както каза моята доки, 3Д-то, също като Био химичния скрининг е за успокоение на мамата че носи едно здраво бебе, защото както тя каза - няма по важно от това мамата да е спокойна и щастлива Simple Smile

В Бургас не може да няма 3Д - питай други мами от там Simple Smile 3Д има в къде по-малки градове Simple Smile Успех

# 19
  • Мнения: 179
за какво се прави такъв видеозон не е ли достатъчен обикновенния аз за първи път чувам за такъв накои ако знае дали има и в бургас нека каже.

На 3Д се ходи на фетална морфология, където оглеждат бебчо от всякъде. Принципно не се вижда кой знае колко по добре от нормалния - но докторът може да погледне бебето от почти всички страни. Естествено на 3Д се ходи и за купон, но е малко скъпо удоволствие ... Както каза моята доки, 3Д-то, също като Био химичния скрининг е за успокоение на мамата че носи едно здраво бебе, защото както тя каза - няма по важно от това мамата да е спокойна и щастлива Simple Smile

В Бургас не може да няма 3Д - питай други мами от там Simple Smile 3Д има в къде по-малки градове Simple Smile Успех
благодаря ти за изчерпателния отговор но мисля да не ходя защотото знам че нося здраво момченце скоро ще си го гушна наи-накрая.

# 20
  • Мнения: 724
Между 18-20 г.с.  Д-р Мазнейкова прави дискове от прегледа.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 320
Най-удачно е да отидеш към 20-21 седмица, тъкмо ще могат да видят и органите на бебчо.
Аз лично цяла бременост си следях бебчо на 3Д и усещането е страхотно.
Ходях в Св. Лазар и съм доволна.
За Мазнейкова не съм много сигурна за доброто и отношение след като разбере, че нямаш намерение да раждаш при нея. Две мой приятелки ужасно бяха разстроени от нещата дето им беше наприказвала, а  в последствие се оказа, че са свободни съчинения  ooooh!

# 22
  • София
  • Мнения: 672
За Мазнейкова не съм много сигурна за доброто и отношение след като разбере, че нямаш намерение да раждаш при нея. Две мой приятелки ужасно бяха разстроени от нещата дето им беше наприказвала, а  в последствие се оказа, че са свободни съчинения  ooooh!

 Peace

И една моя приятелка няма да и стъпи повече на Мазнейкова точно заради отношението...Нещо беше нагрубила таткото (беше го обвинила че кръшка по най-бруталния начин) и можеш да се сетиш как са се изнесли и приятелката ми и мъжа и Simple Smile

Аз правих 3Д в Св. Лазар - там е малко по-скъпичко, но не е лошо. Мен ме следят във Вита от където съм много доволна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт