Пералня, ама каква...?

  • 607
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Момичета, моля ви....
избирам си пералня. Mr. Green Което е страхотно, защото първите пранета ще са малък семеен празник - първа пералня, моя си, нали ме разбирате....?  Rolling Eyes
Но мисълта ми е... ами сега?  Shocked
Трябва да е до 500 лв. И се чудя дали да е с eл. програматор и 100 системи или е по-добре да е с по-обикновен механизъм с идеята, че по-малък е рискът от повреди...? Не искам много обороти... или поне регулация...
Няма беб4е на хоризонта за момента, така че няма да пере нон-стоп, но искам пералня за повече време от гаранционния срок.
Моля ви, ориентирайте ме за марки, какви екстри да си търся и какви да избягвам....
И от къде? Денси ми се струва скъп, Техномаркета - май и той, а технополис... чувала съм само негативи, но аз съм си купувала техниката само оттам...

# 1
  • Мнения: 2 936
ние сме със Самсунг-р853,ел.програматор има 8 програми...3 години пере нон-стоп 4-ма възрастни и дететои засега нищо й няма,а като се има впредвид че сме в район с много варовита вода!

http://www.reklamata.bg/index.php?cid=2&scid=33&sscid=38&item=7120

# 2
  • София
  • Мнения: 4 294
Аз ти препоръчвам Горение модел WA 1184  Peace
Ползвам я вече 4 година, доволна съм има възможност за промяна на градусите , за промяна на оборотите (което си е хубаво - зимата винаги слагам по-високи за да ги вади почти сухи, а лятото разбира се по-малки).
Програмите са доста, честно казано не ги използвам всичките. Има за завеси, за фино пране, за вълна и т.н.

# 3
  • Мнения: 1 371
Марки много. Аз ти препоръчвам Candy. Иначе всички перат... Нашата е с ел. програматор. Не виждам проблем с това. Има всички необходими функции, но има програми, които не ползвам.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Аз  пък съм доволна от Електролукс-ел. везна.Пролетта  беше на цена 469 в техномаркет.

# 5
моята е CROWN ползвам я вече 2 години и няма проблем и беше 450 лева

# 6
  • Мнения: 13
Благодаря, то си е така - марки мнооого...
В крайна сметка снощи след леко нервничене от страна на 1/2-ката и истинско забавление на консултанта - взехме 1 Електролукс. Дано да не се окаже грешен избор... Оф, все едно совалка купувам... Simple Smile

# 7
  • Мнения: 3 360
Моята е Уърпуул и я имам от 1999г.Изгледала е две деца и продължава да пере HugНо!Препоръчвам Горенйе-много добро качество Peace bowuu

Общи условия

Активация на акаунт