Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 30 авг. 2007, 18:01 ч.

как да почистя белия си кожен диван?

• 12 899
  • 16
  •   1
Отговори
  • В сигурни ръце
Наскоро си купихме бял кожен диван.Давайте идеи как да го поддържам.От изкуствена кожа е.

# 1
  • под водата
С препарат за по4истване на кожени мебели! Rolling Eyes
Има ги на всякъде!
Аз по4иствам с ,,LEDER-fit''-немско!
Има най разли4ни!

# 2
  • out of space
Мокри кърпички

# 3
  • София
Мокри кърпички за кожа на Казабланка !  Peace Освен всичко миришат страхотно  Wink

# 4
  • sofia
имаи едни специални израелси гъби,в които има и препарат .Само ги мокриш и 4истиш Peace
Откакто ги намерих друго не ползвам.С изклю4ение на мека кърпа за след мокрото по4истване Wink

# 5
  • В сигурни ръце
Много ви благодаря!lavender ,каква марка са тези кърпички?

# 6
  • В сигурни ръце
Тоест,израелските гъби newsm78

# 7
  • sofia
Много ви благодаря!lavender ,каква марка са тези кърпички?

за съжаление пише само на еврит и едниствените англииски думи4ки са"Sano sushi, Wonder wipe"

в малка синя картонена опаковка с надписи на еврит ,6 бр.са и съм ги купувала от разли4ни места....Обикновенно магазини за препарати,но не и в големите вериги магазини.
Последните са от едно магазин4е в Гео Милев Peace Струват около 6.00лв.

с тези 6 гъби 4истя два пъти кожени тройка,двойка и фотьойл WinkНо те стават и за фаянс,прозорци .......
не мен ми харесват и ми ги каза 4овек маняк на тема 4иста кожа Twisted Evil

# 8
  • В сигурни ръце
lavender,ама те наистина са невероятни тия гъбички.Дивана ми стана по-бял от всякога.Мерсиииииииииииииии Simple Smile

# 9
  • Варна
Къде ги намери тези кърпички?Само в магазините за препараъи ли ги има?В големите супермаркети имали? И аз имам такъв проблем,след всяко сядане търкам и пак остава!Вече мислех да слагам някакви постелки за сядане newsm12

# 10
Ще пробвам тези гъбки, дано белия ми диван стане искрящо бял Simple Smile
Досега съм ползвала препарата за кожа на Сано, горе-долу е добър, не вади мърсотията от дълбочина, за сметка на това похранва и придава блясък на кожата.
Наскоро взех и някакъв Астониш - добре почиства, но след това кожата остава суха, стипцава и имам чуството, че след няколко чистения ще се протърка....

# 11
  • В сигурни ръце
Аз ги купих от специализиран магазин за препарати.Това не са кърпички,а гъби.Наподобяват гъба за измиване на съдове.Магазина от който ги взех се намира в кв."Гео Милев"зад блокN:47.Най-вероятно се продават и в др.магазини.

# 12
  • Варна
Намерих ги в пикадили и вече изчистих дивана!Блесна newsm10

# 13
Наскоро си купихме бял кожен диван.Давайте идеи как да го поддържам.От изкуствена кожа е.
Да споделя професионалния си опит. Кожени изделия се почистват а Алцвек паста (паста на Хаглайтнър). Разтваря се 100 мл. с още толкова топла вода, разтърква се с мека четка, мърсотията се забърсва с микрофбърна или хавлиена кърпа. Ако дивана е цвят, различен от белия - полира се с вакса (не й помня името).
п.п. Винаги мога да помогна със съвети за почистване.  Wink

# 14
  • Hemel Hempstead/ Русе

[/quote]
А може ли някой да фота опаковката ,че съм от Русе, за да знам какво да търся? А за изкуствена кожа става ли? Благодаря ви предварително. Купувала съм различни препарати ,но освен блясък друго не съм постигала при почистването им.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт