Сам или самотен?

  • 4 472
  • 61
  •   1
Отговори
# 60
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Благодаря ви Hug
Мъжа ми обикновено ми се чуди защо търся проблеми където ги няма. Той намира отношенията ни за напълно нормални и смята, че във всяко семейство има търкания. Възможно и да е прав, а аз просто да взимам форума прекалено насериозно... с цялото му съвършенство Thinking
По някаква ирония преди малко прочетох думата "самотна" като "смотана" Laughing

# 61
  • Мнения: 22
Всичко си е в нашите глави т.е. ние си го правим това дето си го мислим. Аз например съм ужасен песимист. Не краен, ама ужасен. Понякога изпадам в песимистични кризи и потъвам в чернилка. То живота и хората около мен са си все същите, обаче понеже мен ме тресе песимизма и всичко изглежда черно, страшно и задушаващо. И осъзнавам, че всичко е в главата ми. Разбирам го напълно, но не мога и не мога да изляза. Понякога си казвам "Добре де! Стига, стига, стига толкова". Ама то не ме пуска докато не му дойде времето.  И после се оказва, че всичко наоколо си е все същото, ама в главата ми се е прояснило и живота станал пак слънчев  Simple Smile
Така че Рени, може би съпругът ти е прав - животът ви е нормален, просто ти си се фокусирала върху нещо и правиш проблем и дълбаеш, дълбаеш....
Надявам се да имаш просветление. Успех  Hug

Общи условия

Активация на акаунт