ЯНУАРСКИТЕ бебоци ритат мама,а тя е радостна,засмяна!

  • 14 820
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 284
Добро утро мами.Новата темичка е страхотна   bouquet Мен освен че ми се подуват краката,ме боли и таза-явно вече е почнал да се разширява  newsm78 ....

# 16
  • Мнения: 307
Добро утро и от мен.
Лек и засмян ден на всички.

# 17
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 389
Добро утро, момичета!

Юлето, както е писала Кафява мечка , сватбата е за вас двамата с младоженеца - изобщо не се впрягай. Преди 6 години и нашата сватба беше в съвсем тесен кръг - 15 човека / само най-тесен кръг роднини /. Беше лесно за организация и непретенциозно. Ние с мъжа ми не си падаме по големи и помпозни изпълнения, пък и финансовата част ни спираше, че плащахме всичко сами. Приятелите черпихме пооделно и след събитието - на ресторант. Роклята ми беше бяла, но семпла, не непременно от сватбените.

Ние още не мислим за име, че не знаем и пола. Предишният път до последно се чудехме ...

# 18
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Добро утро, мили мами!
С пожелания за кратък петък и дъъъъълги събота и неделя Joy
До тези мамчета, които, също като мен още не усещат бебчетата - моята мама, която е акушерка, каза, че е още рано и пророкува, че ще го усетя на 15 септември Joy ,та
затова не се притеснявам вече.
Иначе и аз като някои от вас, чувствам нещо като бълбукане и къркорене, но го отдавам на
перисталтиката newsm78
Както и да е, искам да кажа, че не се тревожа и приканвам и вас да не го правите Hug

Последна редакция: пт, 31 авг 2007, 09:41 от *dega*

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
juleto18, сватбеният ден е ден на радостта, на любовта.
Не се вълнувай от хорското мнение, не то ще направи празника незабравим.
Нашата сватба също беше малка - 40 души общо всички.
Аз държах ресторанта да е хубав, яденето да е добро и най-важното - помисли за музиката.
Ако ще наемате диджей, се срещнете предварително и с подробности му разяснете каква е любимата ви музика. Дайте му дискове ако няма  Laughing
Това беше основното при нас. Забранихме му да се изявява като водещ на тържеството, не си падаме по излишната показност. Искахме да почерпим приятелите и да танцуваме на хубава музика.
Не е ли това най-важното? А всички останали подробности - китки, панделки, дреболийки, кошници, чудесии само затормозяват .. Това според мен де .. ама аз имам професионално изкривяване  Laughing Седма година вече работя в Ритуален дом  Laughing и съм се нагледала на какви ли не сватби  Wink
Направете си празника по свой вкус  Peace

# 20
  • Мнения: 0
Добpо утpо и от мен!
Запис на новата ни темичка.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 688
Добро утро момичета:)
Аз усещам бебка как си ритка и определено е по-буйна от Светльо:)Аз вас разказвам на моите познати че искам палаво момиченце,сега може да ми се сбъдне мечтата:)За име сме се спряли на Лъчезара,но има време може да решим нещо друго.

# 22
  • София, Младост
  • Мнения: 37
микки, пия и чешмяна и минерална вода, тази сутрин занесох урина за изследване и другата седмица ще разбера какво става и както каза доктора "ако има някакви гадинки", ще трябва да ми изпише лекарства.
Аз от два дена насам усещам слаби ритничета  Simple Smile но предимно вечер.
А тази сутрин се притеглих , доста са станали килограмите ми, снощи много ме боляха краката, дали не е от режесттта, иначе не ми отичат засега. Но аз вървя много пеша, ама и сладичко си хапвам напоследък доста Embarassed
Нашата сватба беше от 45 човека юни месец, роклята си я взех под наем, оператор нямахме, имаше доста цифрови фотоапарати и 2 любителски камери на приятели, сега имаме страхотни снимки Peace
Важно е настроението и да сте с хората, които обичате  Heart Eyes

Лек ден от мен, че трябва и да поработя

# 23
  • Мнения: 367
Да се запиша и аз в новата темичка.Радвам се,че ви хареса заглавието Blush
Относно сватбата и нашата беше малка,но не съжалих за нищо.Бяхме 35 човека и си изкарахме страхотно.Бяха най-близките ми приятели,без далечни роднини и разни такива.Само млади хора.Голям купон стана.А ако имате въпроси в подготовката аз още съм в плен на подготовката,така че с радост ще помогна,относно украса,подаръци за гостите и всякакви такива неща Heart Eyes
Хайде и аз да се отчета с поритване в коремчето.Онзи ден за първи път спахме в новият апартамент с мъжо и като легнах нещо вътре започна да се върти Joy веднага разбрах,че е то.Но мъжа ми не можа да го усети,а аз половин час се кикотих,че е чакало в нашата къща да ритне hahahaНо не е всеки ден.От време на време само.Явно тепърва ще започва по яко Joy
Относно имената ние сме се спряли на Виктория  Heart Eyes

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
slan4ogled - и на мен ми беше хрумнало Лъчезара  Peace
Звучи слънчево и усмихнато .. Като прибавим баткото Светльо и стават две слънчица  Heart Eyes

Аз също ходя много пеша, работата ми е свързана с движение.
Не усещам още бебето  Confused Но се успокоих от това, което микки каза - вярно че преди бремеността имах супер плосък и стегнат корем .. може да е от това .. незнам ..
Може пък просто да си е кротушко моето бебче  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 51
Ами всеки си решава какво тържество иска, много хора искат като вашто малко.
Нашта сватба беше от 100 човека и излезе около 6000 лв.
Роклята ми беше на www.holidaysona.com,  може да го погледнеш, много са красиви и струваще около 480лв.
За видеото, програмата и DJ платихме около 500лв., за украса на ресторанта 200лв.
Кувертите ни бяха около 20лв.
Друго не се сещам, за сумата за подаръци ако се дават пари, мисля, че 100лв. на семейство е достатъчно, въпреки че при нас имаше и пликчета с много повече или с много по-малко.
Всеки колкото можа, аз предпочитам да купя нещо...
И момичета не разваляйте хубавата атмосфера на форумчето ни, не знам какво ви е накарало да се чувствате пренебрегнати, но не е умишлено.
Просто някои от нас явно прекарват повече време пред компа, аз напр. съм по цял ден , защото това работя, но се случва да нямам какво да споделя и само да чета.
Както и да е, пишете смело и не си поставяйте изкуствени ограничения.

# 26
  • Мнения: 802
Добро утро на всички ,
страхотна темичка, както винаги .

# 27
Здравейте мамчета. Как сте?Снощи като се разбушуваха бебковците направо си умрях от смях. Ние за сега сме се спряли на имаената  Наталия и Кристиян. 

# 28
  • София
  • Мнения: 64
и аз да се запиша в новата ни темичка  Hug
относно свадбата, септември месец сега ще направим 4години, и нашата свадба беше от по-големите 100човека и тя ни излезе около 6000лв както на евито. Само че Юлето имай в предвид че в това влиза абсолютно всичко, от дрехите и на двамата, такси, ресторант - кувертите бяха по 25лв на човек + ние си внесохме алкохола, а съвсем спокойно мога да твърдя че най-много отиде за кувертите и алкохола! Иначе роклята ми беше около 250лв+50лв за обувките.На мъжа ми костюма и той излезе към 250лв ако не се лъжа.така че съвсем нормално е да се вместите около 2500лв според мен. Казвам го и още, заюото едни приятели сега юе се женят на 7 Октомври и те си подготвят свадбата, и май горе-долу цените са почти същите. И аз съм на мнение, че най-важното е да не се притесняваш, аз бях супер щастлива на свадбения ден и съобще не ме интересуваше чуждото мнение! Най-важното е да си щастлива с мъжа до себе си и ще видиш колко хубаво ще си изкарате. И не да се хваля, но все още накой от прятелите когато заговори за свадбата ни, казват че била най-веселата на която са присъствали до момента, това го отдавам само на хубавото настроение което имахме и двамата, винаги нещо се забравя или обърква, важното е да сте усмихнати и да не ви пука, това си е вашият ден, бъди 10000% сигурна че няма да има по-красива от теб на света, особено в очите на любимия! А това да си се обичате и да си имате прекрасно бебче, е най-важното! Пожелавам ти успех, много да си щастлива и хич не се връзвай на кой какво говори!  Hug  newsm67 Tada newsm24

# 29
  • Мнения: 51
Така е наистина за алкохола и мезетата отиват най-ммого пари и куверти също, почти половината от бюджета, но това е нормално. Трябва да имаш предвид, че е по-добре да ти хартиса, отлколкото хората да говорят, че са остнали гладни, ходила съм и на такива сватби и впечатлението ти остава за цял живот, много е гадно.
При нас остана много, но от ресторанта ни върнаха всичко.
За таксите за съвета и църкваа, колкото по-голям е града, толкова по-скъпо е, при нас беше 80лв., а за Свищов знам, че е било 60лв.

Общи условия

Активация на акаунт