Кажете си мнението

  • 782
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 82
Диетична ли ви се струва следната рецепта или не е мн подходяща.Колко ли калории ще съдържа?
 Значи в тиган с тефлоново покритие (за да не използвам мазнина) позапържвам чушки (предварително изпечени) нарязани на кубчета.Полсе прибавям и настъргани домати (не много) и накрая като пизври водата от доматите прибавям едно яйце.Или ако не яйце по-добре да сложа малко лук.
Какво ще кажете?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Максимум 100-120 кал

# 2
  • Мнения: 4 678
Mиш-маш Laughing

# 3
  • Мнения: 6 958
И лук можеш да сложиш дори, изобщо нямай място за притеснение дали е диетично, то си е на 100% такова  Peace

# 4
  • Мнения: 82
Мерси за отговорите.Значи ще си я направя  Grinning Grinning Grinning

# 5
  • Мнения: 6 958
Мерси за отговорите.Значи ще си я направя  Grinning Grinning Grinning

Да ти е сладко  baby_neutral

Влез в Готварника да видиш само за какви диетични рецепти става дума там...  Mr. Green

# 6
  • Мнения: X
Диетична ли ви се струва следната рецепта или не е мн подходяща.Колко ли калории ще съдържа?
 Значи в тиган с тефлоново покритие (за да не използвам мазнина) позапържвам чушки (предварително изпечени) нарязани на кубчета.Полсе прибавям и настъргани домати (не много) и накрая като пизври водата от доматите прибавям едно яйце.Или ако не яйце по-добре да сложа малко лук.
Какво ще кажете?

Какво означава диетична ли е рецептата? Мисли за цялостната си концепция за хранене и живот, а не да си направиш някаква диетична манджа, който ти или някой е определил като "диетична" и "подходяща". За какво да ти подхожда?  Не се сърди, ама ми се вижда несериозно.

# 7
  • Мнения: 82
От доста време съм на диета и вече мисля че мога да хапна нещо готвено.Досега бях само на салати.И за това питам не искам да си нарушавам диетата.Естествено я съчетавам и с мн. фитнес

# 8
  • Мнения: 6 958
От доста време съм на диета и вече мисля че мога да хапна нещо готвено.Досега бях само на салати.И за това питам не искам да си нарушавам диетата.Естествено я съчетавам и с мн. фитнес

И какво ще рече това от доста време на салати - суровояден режим ли ще рече какво включва точно, за какъв период от време става дума и какво свали все пак? Чисто любопитство  Peace

# 9
# 10
  • Мнения: 2 199
Мерси за отговорите.Значи ще си я направя  Grinning Grinning Grinning

Да ти е сладко  baby_neutral

Влез в Готварника да видиш само за какви диетични рецепти става дума там...  Mr. Green

Не влизай !!!!  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 82
Значи Миранди от 20 дена(страшно трудни защото около мен всички решиха че точно тея дни трябва да ядът всякакви вкусотии и сладкиши Cry) съм само на салати без сол или зехтин или олио.Съчетано със спорт отслабнах с 7 кг. и сега сам 46 и съм си много доволна.Мисля да продължавам да спазвам режим още мн. дълго време.Естествено няма да е пак само салати но без пържено без хляб или тестени продукти без сладко,газирано и пак мн. спорт.

Общи условия

Активация на акаунт