стрии

  • 1 709
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 496
Контрактубекса стреваше 7-10 лева. Едва ли е поскъпнал до 70 лв.

Peace
Контрактубекса струваше 7-10 лева.


Не съм съгласна, най-малката тубичка струваше около 20 лева:

 Naughty

Взех си ампули на Лиерак,но незнам дали може да се използват по време на кърмене... newsm78

# 16
  • Мнения: 328
Аз не я кърмя вече кърмятя ми спря отдавна.Ампулете се ге вземах но те са само 20 и на мен ми трябват поне 2 за да се намажа и то пише сутрин и вечер айде и един път на ден да се мажа значи 10 дни ще отидат а те струват 70лв мого са скъпи значи на месец трябва да дам 210лв и пише че ефект може да има след 2-3месеца. Sad

# 17
  • Мнения: X
А колко струва заличаването на стрии с лазер и къде се прави. Преди доста време бях писала в някакъв сайт в който отговаряше пластичен хирург. Беше ми отговорил, че дори и третирани с лазер, най-много 30-40 % от тях да се махнат #Crazy Каза също, че почти всички известни личности, които са раждали имат стрии, и са заличавани с лазер, но ако махнем фотошопа, фондютена, пудрата и всички "запълващи" мазила, ще се забелязват и още как ooooh! Така че да не се надъхвам много на тази процедура. Аз имам страшно много..Sad малки - къси и тънки но навсякъде:( Не успях да ги хвана в лилавата фаза, защото много бързо стана всичко ...а сега просто са....отвратителни - вечер не се виждат но на дневна светлина се комплексирам много от тях.

Общи условия

Активация на акаунт