Петък, петък! Затова:

  • 1 895
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 097
Абе и аз не пуша и не пия, ама се е случвало...Чак да прималея от копнеж, не, но съм оглеждала с интерес...

без емоции,без да се изчервявам,просто хладнокръвно ми е минавала мисълта за част от секундата.

# 16
  • Мнения: 4 726
 Eдин приятел на бившия ми мъж дълго време пораждаше у мен разни помисли. Пъзла съм аз.
Сега вече като има петъчна тема аз мога ли да си пусна и моята Thinking

# 17
  • Мнения: 524
Не, не ми се е случвало, надявам се и да не ми се случи.

# 18
  • Мнения: 742
Каси, пускай темата  Grinning

# 19
  • 1st floor
  • Мнения: 9 099
Приятел на приятелка - не Naughty!
Но ми се е случвало с  приятеля/ не интимен/ ,на моя приятел/ интимен/...ако се брои това...
Беше взаимно , прехвърчаха искрици между нас...но си остана само това...щото не ми стискаше, да съм с двама , моногамна съм и не ми се щеше да си трова живота с двама...и още много други причини...
но ме кефеше доста, тогава...

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 812
Не ми се е случвало с мъже, които са на познати. Не ги виждам в такава светлина изобщо, просто - за мен са някак безполови.

# 21
  • Мнения: 1 312
Сексуално пожелаване ми се е случвало.Но без емоции,без да се изчервявам,просто хладнокръвно ми е минавала мисълта за част от секундата.Просто ни се сблъскаха флуидите.Но не си струва.Не вярвам в мъжката дискретност.

 Peace
Същото.
Плюс разни фантазии и представи какво ли би било...
Но за кратко,не ме е мъчило,не съм задълбавала в мисли и копнежи.
Флуиди не сме обменяли...

# 22
  • Мнения: 4 447
Чак спонтанно прималяване.... Thinking на маса, не. Ама в диското, като си пийнеш, тогава почватда ти идват прималели мисли. Ма до там. Танци-манци (мръсТни) - да, гуш-муш - не.

 Whistling

# 23
  • Мнения: 185
Вднъж ми е минавала една такава мислА.Добре,че отмина незабелязана.

# 24
  • Мнения: 1 250
Не, не ми се е случвало, не гледам на тях по този начин.

# 25
  • Мнения: 1 897
И на мен не ми се е случвало с гадже/съпруг/ на приятелка.
Но ми се е случвало да ми мине подобна миссъл за приятел/необвързан/ на тогавашното ми гадже.  Embarassed

# 26
  • 1st floor
  • Мнения: 9 099
И на мен не ми се е случвало с гадже/съпруг/ на приятелка.
Но ми се е случвало да ми мине подобна миссъл за приятел/необвързан/ на тогавашното ми гадже.  Embarassed
hahaha още една , като мен  bowuu
остана ли си само мисъл , или?

# 27
  • Мнения: 1 897
Ами не-не остана само мислъл  Embarassed ...след време се омъжих за него. Whistling
А при теб как е положението?

# 28
  • Мнения: 3 782
Хи-хи, случвало ми се е аз да ревнувам, щот виждам, че отсрещната страна на масата изпраща невидими флуиди към моето едно-единствено, любимо, май прешъс, дет не го поделям с никого, нъц!
И на мен ми се е случвало същото,може би защото съм по-голямата и съм се наживяла, ама вече много трудно могат да ме впечатлят.

# 29
  • Мнения: 2 196

И на мен ми се е случвало същото,може би защото съм по-голямата и съм се наживяла, ама вече много трудно могат да ме впечатлят.
Само на 23 си само,как така си се наживяла?
Тъжно ми прозвуча това. Confused

Общи условия

Активация на акаунт