Замислям зе за второ дете, но ме е адски страх

  • 13 317
  • 140
  •   1
Отговори
# 75
  • Силистра
  • Мнения: 288
Здравейте, момичета!
Моят мъж иска второ дете, а аз все още се колебая, ту се навивам, ту се развивам, ту ми се иска да гушкам едно мамло човече /ако може да е момиченце/, хем ме е страх. Даже исинът ми вика онзи ден "аз съм батко", аз '"на кого' на бебето дето ще си го вземем"   newsm78 , така че май ще се замисля в положителна посока...
Успех на всички които мечтаят за бебче

# 76
  • Мнения: 97
Здравейте, мами!
Аз също се замислям за второ дете, но мъжът ми който е на 50г. се колебае , но към положително. Макар че синът ми беше и е много буен и палав #2gunfire, но вече като че ли се успокои малко.

# 77
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Макарена, детенцето ти е на идеалната възраст за батко така ,че действай смело. Аз много съжалявам че не се навих на второ детенцето ми като беше на четири годинки но явно така е било писано. Желая ти късмет!  bouquet

# 78
  • Свиленград
  • Мнения: 269
И моят мъж ме притиска за второ. И  аз ту искам,ту не искам....не знам. Синът ние на 1.9 години и не знам дали не е много рано. Имам възможност да си наема жена да ми помага,но все пак ме е страх...страх от това да не се деформирам още повече,дали всичко ще е нормално. Страх ме е от това как ще деля любовта към детето ми сега с евентуално второ дете...все едно такива въпроси,на които няма да мога да си отговоря докато не опитам явно.но все още не е станало. Продължаваме да си правим опити от време на време пък...каквото стане. Simple Smile

# 79
  • Мнения: 148
Здравейте, мами!
Аз също се замислям за второ дете, но мъжът ми който е на 50г. се колебае , но към положително. Макар че синът ми беше и е много буен и палав #2gunfire, но вече като че ли се успокои малко.

Давайте смело. Казват, че от по-възръстни родители се раждали много по-умни деца. Wink

# 80
  • Мнения: 97
И аз да споделя  Grinning
След дълго отлагане се навих на второ, което стана от раз ( за разлика от първото ).
Истината е, че много повече ме е страх, но от друга страна и много се вълнувам.
Дъщеря ми е много щастлива от новината.
Сега като се замисля не съжалявам че разликата ще е от по-големите. Поработих, помотах се, дори вече ми се стои отново в къщи, нямам нищо против да се откъсна за малко от вечните задръствания, от бързането, от хилядите задачи. От друга страна знам че ме чака доста безсъние, което малко ме плаши, но да сме живи и здрави ще се оправим.

Според мен е хубаво с повече от едно дете  Grinning

# 81
  • Мнения: 65
Тази вечер ми предтои да кажа на моята 5 и половина годишна дъщеря, че през май другата година ще става кака. Дали ще се зарадва? Та тя знае че "другата година" тръгва на училище и "изведнъж" (въпреки че тя самата много, ама много искаше "сестрича")...
Да видим...  Praynig
Всеки случай аз сам щастлива, макар и малко изплашена от предстоящото...

# 82
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
По принцип да, но бях съвсем до скоро със спирала и проблеми не съм имала.

Касиди, отивай пак на лекар.
Преди време, след като махнах спиралата имах много проблеми- кисти, с ужасно висок туморен маркер, но ми се размина рязането благодарение на  един доктор, противно на насаденото мнение, че спиралата е безвредна ми каза, че това е в резултат от нея,
така  че потърси и друг лекар да те види.

# 83
  • Мнения: 97
Тази вечер ми предтои да кажа на моята 5 и половина годишна дъщеря, че през май другата година ще става кака. Дали ще се зарадва? Та тя знае че "другата година" тръгва на училище и "изведнъж" (въпреки че тя самата много, ама много искаше "сестрича")...
Да видим...  Praynig
Всеки случай аз сам щастлива, макар и малко изплашена от предстоящото...

Успех довечера  Hug
Всичко ще е наред.

# 84
  • Мнения: 4 665
Това ми е втора спирала, първата като я махнах нямах проблеми. Факт е обаче, че вече 26-ти ден не ми идва. Трагедия направо...
muzi, успех ти желая  bouquet

# 85
  • Мнения: 3 116
Касиди, ами ходи на лекар бе човек, пак  newsm78

Причина има и трябва да се търси  Thinking

# 86
  • Мнения: 4 665
Правила съм си хормонални изследвания, всичко ми е наред. Кисти също нямам. На всички жени в рода ми, поне 3 поколения назад циклите са си със собствено мнение.

# 87
  • Мнения: 3 116
А, не могат ли да го предизвикат с таблетка  newsm78 Че то така е много неприятно, обърква се тотално биологичния часовник  ooooh!

# 88
  • Мнения: 4 665
Наистина е много неприятно, но се примирих. В началото се притеснявах, но след като забременях първия път се поуспокоих. Сега, притесненията ми са отново на дневен ред. В началото се опитваха с противозачатъчни да ми го уреголират цикъла и не се получи. Със спиралата що годе стана, от момента в който си я махнах пак същата работа Sad

# 89
  • Мнения: 130
Наистина е много неприятно, но се примирих. В началото се притеснявах, но след като забременях първия път се поуспокоих. Сега, притесненията ми са отново на дневен ред. В началото се опитваха с противозачатъчни да ми го уреголират цикъла и не се получи. Със спиралата що годе стана, от момента в който си я махнах пак същата работа Sad

Не се притеснявай! Аз също винаги съм била с нередовен цикъл, пък забременях почти то раз без проблеми. Почти всяка година прескачам по един цикъл и ми идва чак на по следващия месец. Веднъж даже си правих три теста за бременност от нерви, че не ми идва
 Laughing

Успех

Общи условия

Активация на акаунт