Извън къщи

  • 5 305
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 569
Фитнес три пъти седмично- двамата заедно

# 16
  • Мнения: 3 622
Добре де,а мъжете ви как приемат извънкъщните ви заниманията? С моя например не мога да изляза на глава. Харесах си един курс по керамика обаче не иска и да чуе, че ще ме няма всяка събота за около 4 часа. Не че като сме заедно правим нещо кой знае какво, но ме дразни това, че е толкова категоричен за нещо безобидно.

Аз лично нямам проблеми, защото и моя мъж си има занимания извън къщи - аз да не спирам

# 17
  • Мнения: 473
В момента карам шофьорски курс, после смятам да се запиша на английски език, много голямо желание имам да се запиша и на курс по козметика, но това с народните танци много ме заинтересува. Мама на принцеса много те моля дай малко повече информация за тези танци в 60--класното, аз живея точно срещу училището и с желание ще идвам да танцувам. Интересува ме от колко часа започват, колко пъти в седмицата, за да си направя и аз графика Grinning

# 18
  • Мнения: 4 555
Ох, имам толкова много, че ме е срам да ги изредя Crazy
От повечето съм освободена поради бременност и се чувствам адски подтисната от това  Confused
Няколко много ключови събития изпуснах това лято и така плаках, както не съм предполагала, че мога. С часове без прекъсване и после имах два дни главоболие  Rolling Eyes
Най-ключовото събитие обаче ще е на 23-ти септ и всячески се опитвах да не мисля за него, ама тогава май ще съм родила вече (според докторката ми) и ще съм заета да не се тръшкам за глупости.

Ъъъ, пояснявам, че повечето са в сферата на бойните изкуства.

# 19
  • Монтана
  • Мнения: 499
Вероятно си е до мъжа-зависи той как приема нещата.Моят няма нищо против да се занимавам с неща който ми доставят удоволствие.И той има желание да се занимава с танци ,но няма или неиска да намери свободно време за това.Сега през август бяхме на турне и на него така му се искаше и той да дойде,ама като не е танцйор........................

# 20
  • Мнения: 730
Плуване/със съпруга ми/ и аеробика 2 пъти  в седмицата/с приятелки/.

# 21
  • Мнения: 750
Ами аз...не извън къщи...но имам много странно хоби. Обичам да чета медицинска литература Embarassed Статии, справочници, научнопопулярни филми за анатомия, изследвания и т.н. Осъзнавам, че вероятно си сбърках професията newsm78 Но пък няма лошо нещо да ти е супер интересно, без да го работиш, нали така?

Белинде, аре в клуба! Grinning И аз съм така- медицинско. Исках да ствам нейно величество хирург, ма не би, не учих това. Освен медицината, страст ми е метъла. Поезията донякъде. Бягане. Разни спортчета...

# 22
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Всъщност...не...Интернетът и компютърът са ми вкъщи, основните ми хобита и занимания за извънработно време са на него.
И аз така smile3506

# 23
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
В момента не, но обмислям възможността да запиша курс по испански.
Иначе едно от хобитата ми са книгите, за които няма нужда да съм извън къщи.

# 24
  • France
  • Мнения: 726
Приеха ме във клуб по водни спортове. Но ходя с детето, което ме натоварва. Миналият път, докато пътувахме, тя вдигна температура. Щях да се върна. Мъжът ми не е ентусиазиран от моето хоби. Сега трябваше да караме лодки по турските острови за 3-4 дена, но заради детето няма да отида, т.к. в буса няма място за нея. А мъжът ми отказва да я гледа #2gunfire #2gunfire

# 25
  • Мнения: 4 380
 ShockedПечовска, как е възможно да не може да си гледа 3-4 дни детето? Как допускаш такъв мъж до себе си? Sick

Аз за момента ходя от време на време само на тенис. newsm78
Народни танци не понасям, не разбирам какво интересно може да намира там възрастен човек. newsm78
Фитнес между другото също не понасям. Умирам от скука с монотонно и еднообразно въртене на педали. Sick

# 26
  • София
  • Мнения: 1 230
Все още не ходя никъде, но искам да се запиша на ориенталски танци, май в Младост имаше курсове !?

# 27
  • София
  • Мнения: 7 242
Ходих и надявам се пак да ходя на плуване.
Но основно си доизживявам детството покрай децата Embarassed. Най-обичам да си ходя само с каката /сега и с бебка, де/ по музеи, зоологическа, театри, екскурзийки, сладкарнички... Да я мъкна по разни спортове и аз да се пробвам покрай нея /тенис, кънки.../. Голям кеф ми е да си коментираме, да съпреживявам детските емоции.
Също си падам по медицински филми и литература. Сбъркана професия явно...

# 28
  • София
  • Мнения: 442
ходех на каланетика ама групата се разпадна, а фитнеса ми е скучен
вече отминават жегите и може да потърся някаква друга гимнастика...

# 29
На фитнес и гимнастика. Наистина разтоварва. 

Общи условия

Активация на акаунт