СЕПТЕМВРИ месец на чудеса да бъде в нашите сърца.

  • 12 472
  • 286
  •   2
Отговори
# 45
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Ники,  Hug

# 46
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
тука сме ,тука сме..ама нямам време...само целувки на бремелинките а и на всички

# 47
  • Мнения: 280
И ние сме тук  Simple Smile наистина няма много движение във форума. Незнам защо така.
Ники и аз кукувам и вече почти забравих какво е това сън. През деня е абсурд да спя ,а вечер като легна и се започва с ритниците и салтата и съвсем няма мигване. Ама това са бели кахъри  Laughing
Целувки на всички и най вече на бебоците  Hug

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
И ние сме тук но ни почнаха коликите и само се гушим...Цунки Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 651
Честита принцеса на Снежи! Да расте здрава и щастлива за радост на цялото семейство. На мама бързо възстановяване и чакаме снимки   bouquet.

И аз съм тук, но мрачното и дъждовно време страшно ме смачква и си трайкам.

Рени, нацелувай порасналия мъж от мен. Heart Eyes

Желая ви по-сух и слънчев уикенд Hug.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 1 003
И аз съм тук, но напоследък се чувствам подтиснато, а и наближава 11-ти, мразя това число, мразя септември месец...........А майка ми на 11-ти има рожден ден и днес ще сме на гости понеже на 11-ти няма да има възможност да се видим.
Приятен уикенд ви желая  Hug

# 51
  • Мнения: 1 008
Тук съм и аз...
Бебето спи, таткото също... направих си едно кафе и ето ме пред компютъра.
Ние сме добре. Подготвяме се за кръщене към края на месеца. Малеее иначе сме започнали едно захранване  ooooh! луда работа... колко лесно беше само с кърмичката  Grinning

fever опитай се все пак да празнуваш с майка ти.  Hug И аз като тебе бях бременна на моята сватба. Проблем със снимките нямам - гледам си ги, макар и рядко... но виж дисковете от сватбата още не съм ги гледала, нещо ми се свива като ги пусна .... И все пак искам да те посъветвам да не се настройваш негативно срещу сватбения си ден, а да празнувате всяка годишнина и да се радвате че сте заедно и се обичате  Hug
Renny, браво на вас! Все така добре да наддавате   bouquet Иначе да ти кажа може да ми харесваш момата ама всички я бъркат за момченце  Shocked И аз не знам що така, може би защото няма косичка, освен това я обличам във всички цветове, не само в розово  newsm78
Филип видимо е пораснал, да го нацелуваш хубавичко!
Бремелинките, защо така изоставихте бременната темичка? Приятно ни е да ви четем  Hug Аз имам особена слабост към мартенските мами  Grinning

# 52
  • София
  • Мнения: 1 941
И аз съм тук, но не ми се пише... даже не от сега. 
Рени, да нацелуваш малкото слонче по дупето. По стъпките на батко си Зарко е тръгнал той. Grinning

# 53
  • Мнения: 7 110
Върнахме се от чудното местенце. Върнах се в детството си, и не само аз. Безвремието ми се отрази много добре.
Риба в Доспат нямаше. И пътища нямаше, но си заслужаваше да се стигне до там.  Simple Smile
Забравих рождения ден (т.е. когато се сетих беше 1:30 сабахлем днес Crazy) на Марийчето на Надюнката. Embarassed
После или утре ще пиша повече, че имам да се привеждам в негорянски вид.
Мимоходом мярнах новия подпис на Рени. Филип расте, не си поплюва. Така и трябва - да тежи на мама и тате.  Grinning

# 54
  • Мнения: 656
Честито бебче на мама Снежи.Да е жива и здрава бебка.

Рени,браво на Филип.Само така да продължава.За някои сурови зеленчуци съм чувала ,че ако хапва мама,бебето може да има колики,напр. зеле.

Рони ,браво на вас ,че сте позаредили батериите.

Много поздрави и целувки на всички. Hug Hug Hug

# 55
  • Мнения: 1 210
Ей ме на и мен - завърнала се от родното местенце.
Дребния вече много иска да си се върне вкъщи, но в градината още не са приключили със смяната на дограмата и директорката учтиво ме помоли ако има как да не го пращаме още поне 1 седмица.
А той милия само се гушка и глезоти - вече му е мъчно (въпреки че лудата му майка се опита да го откаже от намеренията да се прибира с доста караници). Ама това си - вари го, печи го - обича си мама. Показахме му снимките докъде сме докарали стаята и вече няма търпение да я види със собствените си очи.

Ами това е от мен.

Успешна седмица на всички.

# 56
  • Мнения: 1 369
Да ви пожелая успешна седмица на всичките! Жалко,че почивните дни / макар и цели 4/ минават толкова бързо... Единият ден все пак отидохме до Рилския манастир и се върнах много освежена и заредена. Като млада козичка се покатерих до гроба на Иван Рилски, а уж се изморявам:)) Проврях се през "пещерата", написах си и листче с желание:)) Пълна програма:) След това емоционално зареждане, след вчерашните ми писания в бремелинската тема май започна да ме подгонва параноята. И още едно нещо,което не мога да споделя " в ефир" много ме разочарова и сега съм доста " сдухана".
 Аги,още веднъж съжалявам, че вчера така те смутих Heart Eyes  Обаче пък ти чух гласчето:))

 Hug Hug Hug

# 57
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Ех, как ви се радвам като сте тук  Hug
Радвам се, че се завърнахте. Без вас ми е пусто!  Confused
Аз не мога да пиша много, че Филип е във фаза за нон-стоп внимание.
Качила съм няколко снимки да го видите попораснал.
Шерче, завидях ти за кафенцето. Аз го спрях, защото Н.В. не ще да спи след като мама пие от вълшебната напитка и съответно ме побърква  Crazy Спрях и шоколада, защото и той му действа възбуждащо и забравя за какво точно се намира в леглото.
Да ви се ожаля... Мама и тати щяха да идват, но се наложи да отложим  за началото ноември  Sad Така се бях настроила да си почина като им връча да се занимават с Филипчето... Сега ще трябва да почакам още месец и кусур  Crossing Arms
Аги (и всички, които кърмите или сте кърмили), Лъчи направи ли ти "кризи на разтежа"  през третия и шестия месец? Т. е. да не му стига кърмата и да се е налагало да дохранваш? На мен това ми го каза една мама от австрийките и аз сега събирам капещата кърма докато го кърмя и замразявам. Избягвам да се изцеждам, че ми е доста неприятно и после ме болят зърната.  ooooh! А и така се събират по около 200 мл на ден без помощта на помпата.
Гушкаци за всички! Целувки на дечурлигата и тумбачетата!

# 58
  • София
  • Мнения: 3 123
весела и успешна седмица на всички.Много целувки за всички бебчовци и бременелки. HugМного стиснати палци на бебеправещите,нека този месец им е на късмет. Heart Eyes

# 59
  • София
  • Мнения: 1 941
Рени, не сме имали такова нещо. Аз спрях да изцеждам къъъъм  newsm78 вторият месец, може би. И оттогава тя сама си се е регулирала според нуждите на детето. Мисля, че няма такава закономерност при всички.

Общи условия

Активация на акаунт