СЕПТЕМВРИ месец на чудеса да бъде в нашите сърца.

  • 12 457
  • 286
  •   1
Отговори
  • Мнения: 280
Пожелавам ви много щастливи емоции ,които да изпълнят новата тема.
 Hug Hug Hug

Последна редакция: нд, 02 сеп 2007, 09:50 от dari76

# 1
  • Мнения: 1 008
Щастливи моменти през този месец ви пожелавам и аз   bouquet
Черпя виртуално, днес моята мартеничка става на половин година. Вече е голяма и палава  Grinning Като намеря време ще кача снимките от морето да видите колко е пораснала  Grinning

# 2
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Момичет аето снимки на Буболечката ми Влади

http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=166098....
нямам  много време да чета...сега съм включила дойлния агрегат тука да видим кво ще издоя Mr. Green Mr. Green
Суче но кърмата ми е малко и се дохранваме с адапте Confused Confused Confused,Хич не ми се ще но няма как.Зарупала съм тука едни овесени ядки едно жито с орехи едни чайове на Хип.та да видим какво ще стане Thinking

# 3
  • София
  • Мнения: 3 123
Честита ни нова тема,да е пълна само с хубави новини и много нови бременелки! Hug

 cher , честита половин годинка на сладката бебана,да расте все така хубава и здравичка! Heart Eyes


 ani-bani ,добре дошла мила! HugСнимките обаче не се отварят-показва ми началната страница на snimka.bg Sad

# 4
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
потребителско име :septemwri
парола:2007

и където са бебоците ...

http://www.snimka.bg/profile.php

дано стане

# 5
  • Мнения: 280
Ани да ти е жив и здрав сладура ,пу пу  Grinning

Шер , честита ви половин годинка   bouquet

Анджи и при теб ще се търколи бързо ,вече си в края на 3-я  Hug

# 6
  • Мнения: 656
Да се включа и аз в новата темичка.

Шерче,честита половин годинка на сладуранката.

Ани ,видях го бебока-сладуран.

А снимки от срещичката ще има ли?Поне да разглеждаме ние ,от провинцията. Grinning GrinningДнес нещо е голямо затишие.
Приятен уикенд на всички. Hug Hug Hug

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Ani-bani много е сладък Влади, да е жив и здрав и да ви радва много.
cher честита половин годинка на твоето бебче Simple Smile
Дано новата тема да е запълнена с повече хубави новини  Hug

# 8
  • Мнения: 1 369
Хайде честита ни нова темичка! И дано през Септември да не остане нито една "готова за старт", а всички да се преместят при бременните!
 Ееей,Ани, и тоз Влади много сладък!!! Личи му отвсякъде, че е силно и хубаво бебе! Пу-пу! Ама всичките ни бебета са много хубави,не мислите ли?
 Шерче,честита ви половин годишнина и на вас! Как бързо минава времето.Чакаме и твоите снимки.

 Зори, и на мен март ми се вижда мнооого далече...

 Хубав уикенд ви желая!

# 9
  • Мнения: 1 409
Браво на Дари,страхотно заглавие.
Аз се присъединявам към пожеланията на Ники.
Шер,честита ви половин годишнина.Колко бързо минава времето.
Ани-Бани,пу-пу прекрасен е малкия мъж.Да е жив и здрав. Heart Eyes
Ние още сме на морето,ама хич не ми се прибира.
 Hug Hug Hug

# 10
  • Мнения: 1 210
Присъединявам се към пожеланията на заглавието на темата.

Адаш, бебока е супер.
Шер, честита ви половин годинка.

Анджи, Ники - март - ей го къде е. Три месеца до нова година и после още 3 до март  Laughing

Да ви се оплача. Днес се разочаровах от някои мебелни фирми. Явно са си навили на масрафа и в събота не работят (сами си правете извода колко скъпо продават). В другите само ме препращаха от колега на колега и накрая нищо. В интерес на истината от интернет каталога им научих повече, отколкото на място.
И ядосана отидох на шопинг терапия в Пигис Хаус - големия детски магазин в Банишора. На малкия купих един огромен плакат (колкото врата) на Макуин светкавицата. И като добавя и спалния комплект купен миналата седмица, мисля че дребния ще е много хепи като се върне след празниците.


Прияде ми се дюнер, после КФЦ (нещо нямам латиница), бейгъли от Дънкин Донътс. След като не намерих удобно място да си купя дюнер или сандвич, пропуснах дънкина до зала Универсиада, реших че ще ям едни вкусни хлебчета в Практикер.  Да ама не - оказа че вече не продават.
С татенцето бяхме в спор какъв точно трябва да е полилеят в обновяващата се детска стая, но накрая постигнахме консенсус и сега яркожълтата стая си има 4 малки "слънца".

Та не беше съвсем гаден ден. Но е факт, че явно новите мебели ще дойдат чак след рождения ден на дребния.  Sick

Ами това е от мен. Пооплаках се малко.

# 11
  • Мнения: 1 008
морските ни снимки Има още ама ме примързя вече да качвам  ooooh!
Ani-baniHug Нацелувай го!
За кърмата да ти кажа всички тия лактогонни средства лично на мен не ми действат изобщо. Кърма имам повече когато хапвам мръвки Laughing и диня. Също ми помага плодовото мляко на Фибела, онова дето е 500 мл ако се сещаш... Ако знаеш с колко чай се налях  ooooh! и жито ядох и всеки ден овесени ядки.... ама ефект нямаше при мен.
berni , как е на морето? не е ли вече студеничко?
KikiNiki, angels_zg ,  разбирам ви напълно  Hug До нова година времето ми мина сравнително бързо, обаче януари и февруари направо ми се сториха години.... Чакането си заслужава, вие си го знаете  Heart Eyes

Последна редакция: сб, 01 сеп 2007, 22:40 от cher

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 003
cher много са сладки снимките, въобще цялото семейство сте големи сладури Simple Smile
Anichka зареди се с много нерви в търсенето на мебели, аз една маса и 6 стола от 11.06. съм ги поръчала и още чакам масата, защото сбъркаха модела.
KikiNiki и angels_zg знам колко бавно минава времето, но ще се справите някак си и тук ще помагаме Simple Smile. Утре правим една година от сватбата, толкова бавно мина, толкова тъжни моменти......, но да се надяваме, че ще дойдат и добрите времена.
Аз отивам да чета правилника и да решавам листовки.
Приятен ден ви желая  Hug

# 13
  • Мнения: 1 369
Здравейте!
 Преди малко ми се случи нещо ужасно... Сигурно като разкажа и ще си кажете,че са пълни глупости,обаче аз все още треперя и плача...
 В петък с мъжа ми бяхме в Кривото и той,миличкия,се опита да сдъвче една костилка от маслина...Естествено,тя се оказа по-здрава от един някога умъртвен зъб, който се счупи,и съответно, се наложи аз да се намеся. И понеже през седмицата няма кога и с него да се занимая, слезохме днес в кабинета. Който е идвал при мен знае на колко закътано място е кабинета. Тъкмо му слагах упойката,когато чух,че някой чука и говори пред вратата. Отворих вратата и отпред имаше някаква жена-нещо средно между циганка и клошарка,по-скоро второто. Попита дали това е ветеринарен кабинет,аз казах,че е зъболекарски. Тя ми поиска цигара. Познайте дали имам. И тогава тя със злоба ме погледна и ми каза "Личи си,че сте лош човек. Никога не би ми стъпил крака тук,дори и да имах пари. И котката си не бих довела при вас на зъболекар", тръгна по коридора и продължи да сипе лоши думи по мой адрес...
 Не знам защо така силно ме разтресе това. Сигурно 15 минути не можах да спра да плача и сега пак ми се стичат сълзи. Аз по принцип съм доверчива и любезна с непознатите, но тази жена носеше УЖАСНО МНОГО лоша енергия със себе си. Имам червен конец на ръката си, но не се чувствам защитена от лошите очи. Страх ме е,че някой може да ме прокълне и отново да пострада най-невинната душичка. Сега осъзнавам и колко съм уязвима и как много малко ми трябва,за да бъда извадена от релси... Мъжът ми изобщо не разбра какво става, докато не затворих вратата и не ревнах..
 Знам,че са глупости, но защо ми стана толкова гадно?

# 14
  • Мнения: 1 210
Ники, разбирам те. Аз така от години отбягвам една стара прегърбена баба - мотаеше се на различни места - по славейков, пред театъра, последно беше около университета. Не можах да я разбера защо трябваше да кълне - нямах пари, не й дадох. И моите не текат от чешмата.  Ама хора всякакви. Но чуството е наистина много гадно. Хайде стягай се бързо и се опитай да си свиркаш. Не мисли за глупости.


А аз съм още по-зле. Гони ме параноята от собствената ми свекърва  Mr. Green Понякога имам чуството, че е много проклета. Последно ми подари някаква риза и аз от суеверие не я и няма да я нося. Просто не мога да й имам вяра, след като не можа да се зарадва на собствения си син, че пак ще става татко.

Днес пак харчих пари (както казва мъж ми - "Ти и пари е като луд с картечница". Много е прав. Но пък днес купувах книжки - за мен, за бъдещия батко, за племенничките.



Общи условия

Активация на акаунт