Предпочитана марка краве сирене?!?!

  • 2 404
  • 41
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 393
От много време насам се чудя какво краве сирене да купувам за малката. Правя темата подтикната от вече създадената за киселото мляко. 2 пъти досега съм купувала сирене на Маджаров, но дали си струва?  newsm78
Благодаря предварително за отговорите!   bouquet

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Аз купувам на Роса,но не съм пробвала много марки,просто си купувам само него.Преди купувах на Габрово,но взе нещо да ми хрупа Rolling Eyes.

# 2
  • София
  • Мнения: 15 219
Откакто открих ЕлБи, купувам основно него. Роса също ми харесва. Сега съм взела Елена (защото в магазина нямаше ЕлБи)-също ми харесва.

Маджаров не го одобрих. Стоеше ми много мазно, накак си.
 
По принцип, когато избирам сирене, проверявам да не е меко на пипане.

Можеш да погледнеш и този Сравнител& … 77;на .

# 3
Взимам Филипополис.Не се разкашква при обезсоляването.

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

 Нямам предпочитана марка.Просто гледам на щанда да ми хареса на вид.Да е бяло и твърдо, за да не се разкашка за един ден във водата.

# 5
  • Мнения: 667
От доста време съм фен  на Пършевица - много ми допада вкусът му. Твърдо е и никога не се разкашква при обезсоляване.

# 6
  • София
  • Мнения: 10 825
Купувам само Маджаров - краве, овче, козе и биволско. Всичките много ни харесват


Наистина ли ви харесва Роса? Само един път взех от него и беше ужасно - като тебешир. Дали аз съм попаднала на кофти партида? newsm78

# 7
  • Мнения: 6 029
само Маджаров.

# 8
  • Мнения: 2 197
От доста време съм фен  на Пършевица - много ми допада вкусът му. Твърдо е и никога не се разкашква при обезсоляване.
Да, и освен това е солено и има вкус на сирене, а не на нещо кисело и с неясен произход.

# 9
  • София
  • Мнения: 7 097
Филипополис, Маджаров, Роса.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 160
Маджаров

# 11
  • Мнения: 1 353
И аз и дребната сме му големи фенки.Това за мен е най доброто сирене Peace

# 12
  • Мнения: 2 865
Млечен Свят най-много ми допада.

# 13
  • Мнения: 2 978
Маджаров и Пършевица.

# 14
  • Мнения: 393
Виви, благодаря ти изключително много за този материал.  bouquet От голяма полза е. След като го прочетох стигнах до извода, че "ЕлБи" е най-добрият избор - винаги е сред 1ървенците по качество и като цена е поносимо. Peace

# 15
  • Мнения: 4 392
Купувам само на Сердика Добрич.  Grinning
Последният път уцелих страхотна партида(но и цената му литна до небесата вече Tired). Бяло, не много солено. Режеше се на страшно тънки резени и нямаше шупли. Peace
Трябваше да му щракна една снимка.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 950
Купувам Елби-овче и краве,много е хубаво  bowuu.Допреди няколко месеца взимах на Лакрима,но нещо го развалиха   Tired

# 17
  • Мнения: 1 092
купувам само "Елена" и "Маджаров" Peace

# 18
  • Мнения: 5 103
Елена  Peace

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269

 Нямам предпочитана марка.Просто гледам на щанда да ми хареса на вид.Да е бяло и твърдо, за да не се разкашка за един ден във водата.

И аз така процедирам  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 188
От доста време съм фен  на Пършевица - много ми допада вкусът му. Твърдо е и никога не се разкашква при обезсоляване.
Да, и освен това е солено и има вкус на сирене, а не на нещо кисело и с неясен произход.

Казаха ми че в киселото мляко Пършевица производителя слага костно брашно за сгъстяване, та по този повод гледам да не купувам почече продукти с тази марка Sick

# 21
  • Мнения: 6 029
днес взех сирене Пършевица... страхотно е.

# 22
  • Мнения: 4 392
От доста време съм фен  на Пършевица - много ми допада вкусът му. Твърдо е и никога не се разкашква при обезсоляване.
Да, и освен това е солено и има вкус на сирене, а не на нещо кисело и с неясен произход.

Казаха ми че в киселото мляко Пършевица производителя слага костно брашно за сгъстяване, та по този повод гледам да не купувам почече продукти с тази марка Sick
Откъде ти е информацията?

# 23
  • Мнения: 27 524
Каквото и да харесам, винаги търпи промяна и разваляне, сигурно няма, та общо взето нямаме определена марка.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 457
Не купувам определена марка. Избирам на място в магазина  Peace

# 25
  • Мнения: 5 362
Купувам само "Елена".

Млечен Свят най-много ми допада.
Да нямаш предвид "Млечен път" newsm78

# 26
  • Мнения: 278
Пършевица в саламура - страхотно е. Но горната информация е малко смущаваща. От къде пък сега измислихте,че се слага костно брашно??

# 27
  • Мнения: 6 029
Пършевица в саламура - страхотно е. Но горната информация е малко смущаваща. От къде пък сега измислихте,че се слага костно брашно??

аз на такива твърдения не вярвам. чул от някой си, дет чул от майката на една, чиято приятелка има съседка, която разбрала от мъжа на колежката си. маани.

# 28
  • Мнения: 2 865
Купувам само "Елена".

Млечен Свят най-много ми допада.
Да нямаш предвид "Млечен път" newsm78

Не.

# 29
  • София
  • Мнения: 718
Роса . Peace

# 30
  • София
  • Мнения: 188
От доста време съм фен  на Пършевица - много ми допада вкусът му. Твърдо е и никога не се разкашква при обезсоляване.
Да, и освен това е солено и има вкус на сирене, а не на нещо кисело и с неясен произход.

Казаха ми че в киселото мляко Пършевица производителя слага костно брашно за сгъстяване, та по този повод гледам да не купувам почече продукти с тази марка Sick
Откъде ти е информацията?

Пършевица в саламура - страхотно е. Но горната информация е малко смущаваща. От къде пък сега измислихте,че се слага костно брашно??

аз на такива твърдения не вярвам. чул от някой си, дет чул от майката на една, чиято приятелка има съседка, която разбрала от мъжа на колежката си. маани.

Всеки сам решава дали ще вярва или не - просто споделих информация, която сметнах че ще е полезна, особено когато става дума за бебоци и дечица, на които тепърпва им се изгражда организма.

А що се отнася до източника на информцията - доставчик на "Зоров" (ако сте обърнали внимание това е производителя на тази марка продукти)

# 31
  • Мнения: 6 029
 Peace аз реших да не вярвам на непроверено инфо от недоволни служители Wink

# 32
  • София
  • Мнения: 188
The choice is yours Hug

# 33
  • Мнения: 318
Откакто открих Верея вакум или кутия  не съм купувала друго сирене. Жалко , че във Варна марката не е много популярна и го има само в големите магазини.

# 34
  • София
  • Мнения: 3 676

 Нямам предпочитана марка.Просто гледам на щанда да ми хареса на вид.Да е бяло и твърдо, за да не се разкашка за един ден във водата.
И аз-често купумах Добрич,но нещо го развалиха и сега нямам определено предпочитание

# 35
  • Мнения: 5 183
И двамата със сина ми предпо4итаме ов4е и козе сирене.

# 36
  • Мнения: 238
Маджаров Peace

# 37
  • Мнения: 2 677
Предпочитанията ми клонят към "Маджаров".

# 38
  • Мнения: 204
Маджаров, много е хубаво и вкусно.

# 39
# 40
  • Мнения: 2 922
Откакто открих Верея вакум или кутия  не съм купувала друго сирене. Жалко , че във Варна марката не е много популярна и го има само в големите магазини.

Верея в кутия купувам вече няколко пъти - страхотно сирене.

# 41
  • по света
  • Мнения: 1 587
Маджаров, много е хубаво и вкусно.
И аз него предпочитам.

Общи условия

Активация на акаунт