Възможни ли са такива приятелства?

  • 1 862
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Имам приятелка която е с 15г. по-голяма от мен. Страхотно интелигентна, много ерудирана жена, преподавател в университет. Компанията й винаги е много приятна, въпреки, че е много заета.
Искренно се надявам и моята компания да й е толкова приятна, както нейната на мен.

# 16
  • Мнения: 6 992
Възможно е Sunglasses И е хубаво даже Simple Smile Човек възприема много нови гледни точки, без значение дали е по-големият или по-малкият, и дори да не е съгласен с тях, открива нови виждания за света.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Абсолютно възможно!

# 18
  • София
  • Мнения: 1 750
Възможно е, разбира се. Годините не винаги са определящи за едни приятелски отношения, пък и като има винаги какво да си кажеш с дадения човек е още по-прияно. За приятелството според мен е по-важно да сте от "една порода", както се казва, а не възрастта.
Пример са отношенията с братовчедка ми, която е с 13 години по-голяма от мен.
В твоя случай свежестта на колегите ти сигурно зарежда и теб с по-положителни емоции  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 353
  Възможно е. Ако ви е гот заедно нищо друго няма значение.

# 20
  • Мнения: 5 370

В твоя случай свежестта на колегите ти сигурно зарежда и теб с по-положителни емоции  Simple Smile
Абсолютно!!!! Преди няколко вечери взривихме задната част на един автобус вечерта. Превърнаха досадното тънгъркане по Цариградско в безумна веселба, хилене, смях, от което накрая ме боляха коремните мускули. И не ми пукаше....поне за половин час, че съм най-възрастната и че други възрастни ме попоглеждат умно. Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 10 825
Имам две приятелки - бивши мои колежки, които могат спокойно да ми бъдат майки. Много добре се разбираме и можем за всичко да си говорим, особено с едната Hug

# 22
  • Мнения: 669
Както и сама виждаш и усещаш-да, възможни са! Hug

# 23
  • Мнения: 6 206
Аз се надявам, че съм такава приятелка със свекърва ми - тя е уникален човек... По-млада по душа дори и от мен. Всичко е възможно.

# 24
  • Мнения: 11 607
Възможни са подобни приятелства.....защо не!

# 25
  • Мнения: 2 978
Защо да не е възможно.
Щом и двете страни нямат нищо против и не слагат граници, тогава защо не Peace

# 26
  • Мнения: 2 401
Охооо възможно е и още как ... Когато бях на 24 най-добрите ми приятелки бяха на 16 и на 54 г.  И днес приятелите ми са на  най-различни възрасти и никога не съм си задавала такива въпроси като теб. Възрастта е нещо много ...имагинерно  Simple Smile, хората са различни.

# 27
  • Мнения: 3 622
Аз съм на 31 и имам приятелка на 56 год.  Peace Смятам го за нещо естествено

# 28
  • Мнения: 569
Разбчира се че е възможно. Имам подобно приятелство със колежка, която е на годините на майка ми и с друга, която пък е майка на моя колежка.

# 29
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Явно никой от колегите ми не ще децата му да са като мен, щото сме ги канили всичките на гости, но са отказвали, а аз покана не съм получавала.  Mr. Green

Всичко е възможно в този шарен свят. Ето тук, разменят мнения за бебетата си хора от 18 до 40. ЕГНто не значи толкова много както преди.

Общи условия

Активация на акаунт