Проблем с памперса..

  • 1 214
  • 11
  •   1
Отговори
Дай те съвет как да го откажа от памперса на 2.5 год. ,е а продалжава да е с памперс.

# 1
  • Мнения: 404
Ами това си е до дете.Голямята приключи и денем и нощем с памперсите,когато беше на 1г. и 11м.А сега малката е на 2г. и 3м. и още е с памперс.И в близко и далечно бъдеще не виждам при нея махането на памперса. Sly
Не се притеснявай в някой прекрасен ден просто сам ще спре да пълни памперса.Съвет не мога да ти дам,защото и аз съм в същато положение и се чудя какво да направя за да ги махнем. ooooh!

# 2
Свали памперса. Може да му стане неприятно от честото преобличане или от мокрото. Само изчакай по-топло време.

# 3
Blagodaria vi mnogo za otgovorite

# 4
  • Мнения: 1 214
на гърне ходи ли?Започвайте с гърнето и поддържайте навика докато стане топло времето.После махаш и край.
Има и вариант да разкажеш някаква приказка,примерно,че Мечо е занесъл пампите на едно бебе или нещо такова Wink

# 5
  • Мнения: 7 821
С толкова голямо дете, те съветвам просто да го махнеш и никога повече да не го слагаш  Wink . Обясняваш твърдо, че повече няма памперси и толкова.
Успех

# 6
Благодаря ви за отговорите ще пробвам всичко,
дано да се откаже ,че трябва да тръгва на дом.

# 7
  • София
  • Мнения: 39 745
аз моята щерка я отказах лятото, беше на 1.6г, ходи по гащички в къщи, спре се някъде и пиш на паркета, ужас, но почна да си казва за гърнето. После соатана с пампера само за през ноща, а след това вече и него махнах

# 8
  • Мнения: 1 214
Цитат на: anni77
Благодаря ви за отговорите ще пробвам всичко,
дано да се откаже ,че трябва да тръгва на дом.



На детска градина ли ще тръгва?Проблемът ти е решен Wink Там ще я научат много бързо!

# 9
  • Мнения: 265
А на каква възраст се маха пампата през ноща? Когато е буден си казва и даже стиска, много често сутрин е чист памперса. Проблема ми е, че спи още в кошарка и неможе сам да си сваля гащичките, т.е. през ноща неможе да се обслужи сам. Да го махам ли? Thinking Слагате ли нйлон на дюшечето, като го махнете?

# 10
проблема  е там че не го искат на детска градина щом е с памперс.

# 11
  • Мнения: 2 452
Цитат на: Kremy
А на каква възраст се маха пампата през ноща? Когато е буден си казва и даже стиска, много често сутрин е чист памперса. Проблема ми е, че спи още в кошарка и неможе сам да си сваля гащичките, т.е. през ноща неможе да се обслужи сам. Да го махам ли? Thinking Слагате ли нйлон на дюшечето, като го махнете?


На 2 г и 4 месеца не е ли достатъчно голям да спи без решетката на кошарата? Ние махнахме решетката, когато дъщеря ми бе на 18 месеца а от 2 г и половина спи в "голямо" легло. Под леглото все още слагаме възглавници, за да не се нарани ако случайно падне. така може сама да става и да се обслужва. Все-още държим гърне в стаята и, но тя все по-често се изпишква в тоалетната дори и през нощта. Тя махна памперса малко преди да навърши 3 години (през последните месеци преди това ползваше памперс-гащи и понякога пишкаше в тях). За 1 седмица махнахме и дневния и нощния памперс. Нейното легло е със специално покривало за матрака, което е с непромокаема основа, а отгоре е с дебел памучен плат, така че е функционален и удобен. Тя имаше "нощни напикавания" неколкократно през първите 1-2 месеца след пълното махане на памперса, но вече няма никакви инциденти.

Общи условия

Активация на акаунт