Диета "Японско чудо" - 9 част

  • 24 463
  • 560
  •   1
Отговори

Анкета

Доволни ли сте от диетата "Японско чудо" ? - имате право на 5 гласа!

Опции:

* Може да изберете максимум 5 опции.

# 15
  • Мнения: 3 453
GlaDneSS, благодаря  bouquet Ти също изглеждаш много добре, май си свалила доста на см-ри като гледам аватара и крачетата там Laughing

  Аз за днес няма да говоря/изяла съм света/ От утре съм с групата.супер е , че се събрахме толкова много. Hug

Пепита, мила супер резултат Hug  bouquet Ако сваля 6 кг след сватбата не на Анталия..ами направо...в Дубай трябва да ме водят Joy Joy Joy Joy Сега и на 3 ще съм много доволна.Последните три ама цели три #Crazy #Crazy #Crazy Но не остана...трябва да съм перфектна на сватбения ден, макар че пак ще си намеря за какво да се хвана Mr. Green

# 16
  • Мнения: 3 647
 Twisted EvilGlaDneSS последно от утре пак  ще ми е  1-ви ден  Embarassed Embarassed
че със тези  заменки нещо обърках работата  Embarassed Embarassed и ще ходя на поправка  Hug Flutter
Kpuccu добре дошла bowuu . Спокойно ще гисвалиш тези 4-6 кг - особенно последните дни преди сватбата  Mr. Green
pepita78 я се стягай , от утре  със  нас на старта  Hug Hug
ИРА успех  мила  Twisted Evil

# 17
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Аз се издъних.... Crossing Arms Crossing Arms.Готвих любимите пълнени чушки със сос бешамел на мъжа ми и се развихрих да чистя,за да не мисля за ядене,после той каза че ще обядва и ме пита аз какво ще ям....      а аз ,,ами 2 пълнени чушки ще ям,, #2gunfire #2gunfire.Така се освиних и за десерт 6-7 шоколадови пури барабар с двете яйца за обяд Crazy.Направо нямам думи за безотговорността ми и чревоугодничеството EmbarassedОт утре нова седмица,нов късмет и като сме повече няма се излагам я Hug
Ангелина,много точно и правилно си го написала всичко и както Гладнес казва,време е сериозно да обърнем внимание и да се съсредоточим за тези 2 седмици,да я свършваме доколкото можем и да си хапваме от всичко,но с мярка Peace

# 18
  • Мнения: 657
Благодаря ви за милите думи  bouquet
Ами аз се причудвам, защото от една седмица насам нещо имам засилен косопад newsm78, та някакъв комплекс от витамини да ми препоръчате или шампоан, маска за коса или каквото се сетите. Почти убедена съм, че е от диетите ooooh!, та ако някой се сети нещо да казва.

# 19
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
pepita78 ,и аз имам същия проблем,може би също от диетите и направо както сме с бял теракот и навсякъде само мои косми Shocked,въпреки че у дома ходя с вързана коса и пак има:xarms:

# 20
  • Мнения: 657
valeria81 , пуснах търсачката и да ти кажа, се спрях на Фитовал, капсули и шампоан. Давали добри резултати , даже растяла нова коса Mr. Green, а  и цената им е разумна, утре ще мина да си взема и ще ги пробвам

# 21
  • Мнения: 3 453
ANGYA о благодаря...но с този апетит последните дни надали..добре че се пазим, иначе щях да помисля че съм бременна Joy

Момичета за проблема с косата пробвайте с елдата, Мами беше много доволна от нея Peace

# 22
  • Мнения: 352
здравейте! Simple Smileаз съм съвсем новичка тук но за жалост не и при диетите Embarassed.За пореден път се обезкоражих днес и реших да вляза в нета и да се разровя за 87658796857954 за японското чудо. Shocked Та днес ми е 5 ден от първата седмица.за сега не зъм пазила диетата 2 седмици.КОгато за първи път я пазих свалих 4 килограма за една седмица,а следващите ми опити постоянно се проваляха заради празници или заради горещината поради която не понасях да ям само яйца и месо  Sick.Сега обаче съм твърдо решена да ги изкарам и двете седмици само че днес като се качих на кантара ми показа само килограм и половина надолу и тва съответно не ми подейства много нахъсващо.Надявам се вие да ми помогнете и заедно да успеем  Hug
Имам въпросче на много места четох че след двете седмици трябва да има захранване....някой може ли да даде примерно такова  Rolling Eyes
Мерси предварително  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 2 099
Ей, спретнахме си супер отборче  за диетката. Успех на всички.   bouquet
Криссинце, ние с теб сякаш сме се наговорили. Laughing
ANGYA о благодаря...но с този апетит последните дни надали..добре че се пазим, иначе щях да помисля че съм бременна Joy

Това много ми хареса. Laughing
Ангелина, не ми остават само 2кг., промених си целта на 48кг., но още не съм си сменила лентичката, а и след морето качих още 1кг., та общо имам да свалям още 5кг. ooooh! Виждам, че и при теб нещата вървят добре и са ти останали 4кг. за сваляне. Успех. Пожелавам ти с японската да ги свалиш.
valeria81 хайде от понеделник сериозно. Стискам палци. Peace
ANGYA само да знаеш колко пъти съм се чудила дали да не мина отново на твоята диетка- млечната, най си я обичам, но съм много нетърпелива когато реша да свалям и все бързам. Hug

Приятеля ми беше скрил кабела на харда за да седна да уча за изпитите ама аз го намерих  Crazy Twisted Evil

 Laughing Laughing Laughing GlaDneSS честити ти минусчета.
Pokcu не се обезкуражавай. Чела съм от други момичета, че при всяко повторение на диетката резултатите са по-слаби, но все пак са на лице. Не се отказвай Peace и се опитай да изкараш и двете седмици.

# 24
  • Мнения: 3 453
МИМИ, аз имам гадателски способности и зату..нали ти казах че снощи мислех да я започна Laughing
Хайде като приключим с тази отиваме на Млечната искаш ли Мими?

# 25
  • Мнения: 669
Крисси, добре дошла!  bouquet Според мен нямаш нужда от диета, покрай сватбата от емоции ще си ги свалиш без да усетиш! Peace Щом си решила-успех! Намери ли рокля? Сигурно накрая ще трябва доста да я стесняват Grinning

Ангуа, стягай се и успех!! Hug

Мимивал, да не  отслабнеш много, бе жена! Crazy Като те гледам на снимката си си супер, какви 48 кг. ама щом искаш -мъчи се! Hug

Рокси, welcome. Аз издържах и двете седмици и после така хубаво се захраних с пица и бира, че ми стана лошо! Grinning Накрая организма ми беше така пречистен, че от всякакви мазнотии и подправки ми ставаше лошо. Мисля, че захранването нямаш  да ти е трудно, ако слушаш тялото си. Чисти и леки храни в малки количества! Peace

Пепита-супер резултат! Браво!  bouquet Но все пак внимавай със здравето! Peace

# 26
  • Мнения: 1 234
Хей, момичета, бройте ме и мен  Simple Smile Втора седмица ще бъда "японка". Днес ми е 7ми ден, мисля, че успявам да се справя, със съвсем малки изключения  Wink Утре сутринта ще се претегля, и ще ви докладвам какъв е резултата за 7 дни при мен. Днес ми е най-хубавия ден от диетата, на вечеря всичко е позволено  Mr. Green Та от утре, старата песен на нов глас. Успешен старт на всички  Hug

# 27
  • Мнения: 2 099
Ангелина мерси много. Наистина изглеждам много по-добре и вече си се харесвам, но все още има какво да се желае от талията ми, тя винаги ми е била основният проблем.  Confused
Крисси, засега се моля да успея с японската, че нали знаеш колко съм несериозна в последно време, пък после ще му мисля. Тайничко се надявам да постигна завидни резултати от Японското чудо и след това да нямам нужда от друга диета. Laughing Laughing Laughing Wink
martin4e браво на теб. Да се похвалиш утре с много минусчета. Peace

# 28
  • BG
  • Мнения: 390
Може да се каже, че изкарах първият ден от Японската със съвсем малко прегрешения (няколко царевични пръчици, 2-3 желирани бонбона и 1 шоколадов бонбон  Embarassed )
Иначе закусвах 1 кафе с мляко, без захар
           обяд - 2 твърдо сварени яйца
           вечеря - 100 гр. печено месо и 1 домат, без сол и подправки

Няма да се тегля поне до 5-6 ден ( дано издържа толко дни  baby_neutral )
Ще се постарая да не се отклонявам от диетата и да пия повече вода, днес беше към 1.200 кг.
Преди лягане ще ударя още 1-2 чаши.
Успех и пишете колко сваляте, за да се стимулирам.

# 29
бройте и мен от утре  Peace

Общи условия

Активация на акаунт