Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Интересно ми е как мислите по този въпрос, мили майчета? При нас в Германия масово си обличат бебетата, дори и новородени с дрешки втора употреба... разменят си стари дрехи и обувки за децата между  познати, съседи ... Незнам, аз винаги съм купувала само нови неща за детето и не съм приемала като са ми предлагали употребявани, пък било то дори и за няколко месеца докато ги израсте  Sad . Не бих могла и да предложа на някоя приятелка моите вече употребявани неща, по-скоро бих и подарила нещо ново. Не искам никой да упреквам ако го прави, просто ми е интересно вие на какво мнение сте? Само на мен ли ми се струва странно? Според мен не е толкова до финансовите възможности, тук не може да се каже, че им липсват ...  newsm78

Последна редакция: нд, 02 сеп 2007, 14:43 от Iva_T

# 1
  • Abu Dhabi
мне, само доизносване от по-малките деца в семейството. веднъж една майка ми подари обувчици и шапка, но и тях не сложих, въпреки че знам че са чисти и виждам, че са съвсем запазени.
Но няма правило, всичко е до лична нагласа.

# 2
  • У дома някъде
Да,обличала съм дъщеря ми и с такива дрехи Peace

# 3
  • София
да, бих обличала детето си с носени дрешки, но не ми се е случвало, защото моите приятелки нямат деца и нямаше от кого да взема. Но пък аз съм раздала доста  Simple Smile Дечицата растат като гъбки и изобщо не могат да износят дрехите.

# 4
да, обличам ги. е, дъщеря ми вече не - няма кой да дава дрехи за 6 годишна магарица. но бебето има много малко нови неща. какъв е проблема? също съм купувала дрехи втора употреба. какво толкова?

# 5
Разбира се, без никакви притеснения и скрупули  Peace

# 6
Дрехи - да, обувки - не.

# 7
няма кой да дава дрехи за 6 годишна магарица.

Joy Joy Joy
Да ти донеса ли?  Hug

# 8
няма кой да дава дрехи за 6 годишна магарица.

Joy Joy Joy
Да ти донеса ли?  Hug

от твоите ли Laughing не върви вече таз... требе да сме наконтени с последната мода розАви биклюци на клуб уинкс.

# 9
  • Вече в моята си приказка...
Да, обличала съм на сина ми дрешки, които са ми давали познати! Обувки - не!

# 10
  • някъде
Синът ми износва дрешките на племеника и аз нямам нищо против- даже напротив  Simple Smile

# 11
Да обличам и понеже в момента ни прехвърлят дрешки от 4-5 попораснали бебета. Peace

# 12
  • Габрово
От самото раждане го правя, продължавам и ще продължавам.

# 13
  • Габрово
Да обличала съм го с дрешки,дадени ми от приятелки.Не виждам нищо лошо в това да облече някоя дрешка носена не повече от 7-8 пъти,тъй като бързо е омаляла.
Някои неща стават даже и за трета употреба. Wink

# 14
Не.Давали са ми и продължават да ми дават.Вземам ги,за да не ги обидя,но ги прибирам.Знам,че са чистички,изпрани,изгладени,но..Всъщност колкото аз бих облякла чужда дреха... smile3506

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт