едно въпросче........

  • 4 279
  • 91
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 17 546
 Embarassed Спама трябва да се мори безапелационно и спамърките също hahaha

Последна редакция: пн, 03 сеп 2007, 19:13 от Кристал

# 46
  • Мнения: 17 546

Еее, в тоя клас са имали поне една съученичка... Crazy Crazy Crazy А може и да не е съученичка... как мислите...м? Joy Joy
Класната!!!??? Shocked Боже, какви мръсници! Joy

Как можа да ти хрумне! Sick Naughty

Емиии  newsm78 като знам какви оргии правим с дъртите съученици като се съберем какво да си помисля!? Mr. Green Е може и леля Пепа чистачката да е била, ама в бързината докато премине и през десетимата не я видях добре... Joy И тя беше член на нашето сплотено общество в училище.

Последна редакция: пн, 03 сеп 2007, 19:47 от Кристал

# 47
  • София
  • Мнения: 13 206
Емиии  newsm78 като знам какви оргии правим със дъртите съученици като се съберем какво да си помисля!? Mr. Green Е може и леля Пепа чистачката да е била, ама в бързината докато премине и през десетимата не я видях добре... Joy

Дай да не доразвиваме темата, че може да излезе, че момичето харесва жени, но това ТЕ ще го разберат на срещата  Twisted Evil Twisted Evil

# 48
  • Мнения: 524
Не знам, може да съм дърта, грозна, завистлива със стари разбирания, но така мисля и едва ли ще се променя. Съжалявам, че не ви харесва, но и това не мога да променя. Ами обичам си мъжа и искам да съм с него. Това е.

# 49
  • Мнения: 1 942
Ами обичам си мъжа и искам да съм с него. Това е.

Тц, маци  Naughty това не е до обичта  Wink

# 50
  • Мнения: 1 761
Моля за разрешение да използвам тази тема за написването на сапунен сериал от поне 837365  серии.

 bowuu
П.С.Съученичката я планирам да участва във всичките серии.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Моля за разрешение да използвам тази тема за написването на сапунен сериал от поне 837365  серии.

 bowuu
П.С.Съученичката я планирам да участва във всичките серии.

Само да се разберем за процентното разпределение на печалбата. Mr. Green

# 52
  • Мнения: 1 568
Ами обичам си мъжа и искам да съм с него. Това е.

Тц, маци  Naughty това не е до обичта  Wink

Ахъм!Това е до доверието,нямаш му доверие и искаш да ти е под око newsm78
Или си е до комплекс  newsm78

# 53
  • Мнения: 215
Представям си как казвам на мъжа ми " аз отивам с 10 съученика да си покупонясвам, не бой се- само ще пием и ще се веселим. Е, жени няма да има, ама аз нали съм мъжко момиче...."  Shocked Тази жена, която отива с мъжете няма ли си съпруг / гадже или каквото и да е там? Интересно ми е как ще му обясни. Защото аз на моя мъж в този живот такова нещо не мога да обясня.  Laughing
А иначе компанията от мъжете по- ги разбирам- тя няма да им пречи, значи всичко е наред.

 Mr. Green За мъжете ясно - нямали нищо против, ама тя що се натиска да ходи?  newsm78

# 54
Готини сте мацки, радвате ме! Много, се смях като ви четох.
Естестествено, че нейното заминаване е свързано със сексуалните мераци към един от тях, ама те се правят на луди- не било вярно! Ааааре моляви! ние в гората сме расли! Тя е разведена, детето и е на 14год.
Трябва да тръгвам на работа,ако мога ще седна да пиша повече, довечера.  bouquet

# 55
  • Варна
  • Мнения: 2 378

Естестествено, че нейното заминаване е свързано със сексуалните мераци към един от тях, ама те се правят на луди- не било вярно! Ааааре моляви! ние в гората сме расли! Тя е разведена, детето и е на 14год.


Ми тя ясна работата, само не разбирам с клечки къси и дълги на чоп ли ще я теглят... newsm78

# 56
# 57
  • Мнения: 524
Ами обичам си мъжа и искам да съм с него. Това е.

Тц, маци  Naughty това не е до обичта  Wink

Ахъм!Това е до доверието,нямаш му доверие и искаш да ти е под око newsm78
Или си е до комплекс  newsm78

Нееееееее, от 12 години сме заедно, доказал е, че мога да му имам доверие(за сега), но ще ми липсва, дори да не е на море с 10 мъже, да не говорим, че алкохол не пие. Нещо не можете да ме разберете, както и да е. Приятен ден.

# 58
  • Мнения: 1 172
Естестествено, че нейното заминаване е свързано със сексуалните мераци към един от тях, ама те се правят на луди- не било вярно! Ааааре моляви! ние в гората сме расли! Тя е разведена, детето и е на 14год.
Добре де, ти откъде разбра, че това й е мотивът? Ако беше женена без14 годишен син, пак ли щеше да е толкова естествено, че има мераци към някой? А пък дори и да е така. Какво ще направите вие, за да развалите плановете им: ще им забраните да идат, ще поръчате на оснаталите 9 да пазят застрашения от изнасилване мъж, или ще се самоубеждавате колко по-примерни сте от нея, понеже не сте разведени, стоите си до децата, когато мъжете ви разпускат на морето и не искате да ставате част от мъжка компания?

Направете си после една женска сбирка за 3 дни на морето, закрийте и вие сезона. И да не забравите някой съученик "за цвят".

Аз пък мисля, че мъжете ви искрено се забавляват да ви слушат фантасмагориите и догадките кой защо ще е там. Пък по морето може и на нея да й ги разкажат, след някоя друга водка. Пък може и мерак да заимат и да действат по вашите сценарии, няма да ви разочароват, я ...

# 59
  • Мнения: 17 546
Аз пък да споделя.  Mr. Green Току що се прибирам от Кюстендил. Ходих с един съученик, т.е. потенциален обект на желание според повечето от вас  Wink  Той ходи по работа, а аз да се повозя. Пък и в града има купища магазини за обувки. Мъж ми си беше у нас, а неговата жена на работа. Никой не ни подозира в прелюбодейство. Приятна вечер от мен, оставям ви в подозрение, пък аз отивам у съученика (мъж ми каза, че ще дойде по-късно) и ще пия едн "облак" за ваше здраве!  bouquet

Последна редакция: вт, 04 сеп 2007, 17:31 от Кристал

Общи условия

Активация на акаунт