Изследвания за 2ра група на ДГ?

  • 3 008
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 8 932
ОООО, това е нищо.
Моя не е посещавал ДГ 1 година и след като изрично ходих юли месец да ги питам какви изследвания да му правя - само глисти.......днес ми изтърсват, че трябвало и кръв и урина и чревни паразити (ние имаме само за бактерии), ей подивях, все едно наново го приемали, ще си гледат работата....поне им се навиках  #Cussing out
Сега ще направя само и паразитите.....ще си го платя най-вероятно  #Cussing out

# 16
  • София
  • Мнения: 210
Днес минах през нашата детска градина и ме сюрпризираха, че за разлика от предишните години и въпреки, че не сме отсъствали повече от 1 месец е задължително да си направим и 2те ХЕИ изследвания. Не ми е много ясно как точно се определя времето, в което сме отсъствали. Официално градините прекратяват работа в края на юни. Тази година имахме късмет през юли нашата детска да е дежурна и малката ходи целия месец. Тогава, след като групите са били общи води ли се присъствала в конкретната детска градина или не? newsm78
Когато аз от своя страна се появих при ДжиПи-то, тя беше на ръба на полудяването, защото ХЕИ не било сключило договор със ЗК, на всички минали през нея деца им искали и 2те изследвания и нито талони, нито отпускани средства щели да й стигнат. Прати ме с направления в някаква частна лаборатория, защото поне там имало шанс да са готови до понеделник, а заради почивните дни и след като си платя в ХЕИ нямало шанс.
Сестрата в детската е ужасно стриктна за документацията и съм сигурна, че ще ни върне ако не сме с пълни изследвания. Дано станат навреме.

# 17
  • София
  • Мнения: 14 609
Вчера питах нашата директорка, тя казо-само бележка, че не е заразно болна. Дано да няма изненади в понеделник.

# 18
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Аз дадох изследванията на Дени вчера. Ще са готови в събота, и в понеделник вече ще е на градина, надявам се! Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 2 125
И на нас ни казаха днес сутринта, че само бележка от джи пи-то ще е нужна. Говоря за 48-мо ОДЗ Братя Грим. Ако в понеделник ни върнат, не знам какво ще правя

# 20
  • Мнения: 558
Ето малко инфо "от извора"

НАРЕДБА № 3 ОТ 5 ФЕВРУАРИ 2007 Г. ЗА ЗДРАВНИТЕ ИЗИСКВАНИЯ КЪМ ДЕТСКИТЕ ГРАДИНИ
Издадена от Министерство на здравеопазването
 Обн. ДВ. бр.15 от 16 Февруари 2007г.

Благодаря за информацията. В понеделник ще ходя пак да се разправям. Джипито каза всичко - кръв, урина, чревни. В градината отсъстват директорката и сестрата и никоя от заместващите госпожи не може да ми каже. А бях разбрала, че само чревни трябват. Ще му спестя боцкането...

# 21
  • София
  • Мнения: 13 203
Нищо не ни искаха!  Grinning Но дъщеря ми е отсъствала 30 дни, защото е била в сборна група Wink

# 22
  • Варна
  • Мнения: 6 862
Ваче, тя дефакто не е отсъствала от детската градина, просто е била в друга.
При нас след месец отсъствие се иска и изследване за острици/това с лепенката. Както е в наредбата.

Общи условия

Активация на акаунт