Кой е "вашият" филм?

  • 11 715
  • 224
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 15 523
Хубава жена и сериала Приятели. Гледала съм ги 100000 пъти и пак ще ги гледам.

# 31
  • Мнения: 2 865
Контакт
Петият елемент
Открадната красота
Синьо

"Телма и Луиз", "Червената цигулка", "Импромптю" - не просто "любими", а "моите" филми  Heart Eyes
Импромтю за Шопен ли беше? Ако е този за който си мисля и на мен ми харесва.

Последна редакция: нд, 02 сеп 2007, 17:16 от Arizona

# 32
  • Мнения: 1 568
Кой е все едно "създаден" от вас и покрива вашето усещане за живота/изкуството/любовта...
" Моят " филм е " Мостовете на Медисън "
[/quote



А,да! Тоя е велик!
Препоръчвам го на всички жени! Peace

# 33
  • Мнения: 822
Natural Born Killers! Няма друг такъв филм...

# 34
  • София
  • Мнения: 4 423
Кръстника Peace

# 35
  • Мнения: 2 212
И преди седмица - две гледах един филм с Шон Пен по ТВ-то, играе като самотен баща със синдром на Даун. Участва и Мишел Пфайфър. Много силен филм! Много истински.
Ако някой се сеща, моля да ми каже името, защото съм го пропуснала.

Аз съм Сам. С невероятна Дакота Фанинг.

Моите филми са: Мостовете на Медисън, може би един от най-разтърсващите ме...но снощи гледах един Обществото на мъртвите поети, също много много точно описва и моята житейска филосфия...

# 36
  • Мнения: 1 568
И преди седмица - две гледах един филм с Шон Пен по ТВ-то, играе като самотен баща със синдром на Даун. Участва и Мишел Пфайфър. Много силен филм! Много истински.
Ако някой се сеща, моля да ми каже името, защото съм го пропуснала.

Аз съм Сам. С невероятна Дакота Фанинг.

Моите филми са: Мостовете на Медисън, може би един от най-разтърсващите ме...но снощи гледах един Обществото на мъртвите поети, също много много точно описва и моята житейска филосфия...


Оле и аз го гледах,страхотен беше!СТРАХОТЕН!!! После цял час ревах,явно видях себе си! Нямам думи,филмът беше страхотен,голям мозък е бил тоя ,които го е създал! Невероятн!!!

# 37
  • Мнения: 6 206
Аз така съм плакала след Мочурища.

# 38
  • Мнения: 2 212
Именно, видях себе си. Което все по-рядко се случва в съвременните филми. И изобщо посланието на филма е моят лайф-мотив: Улови мига. Seize the day. Carpe diem.

# 39
  • Мнения: 1 568
Именно, видях себе си. Което все по-рядко се случва в съвременните филми. И изобщо посланието на филма е моят лайф-мотив: Улови мига. Seize the day. Carpe diem.

М/у другото така се мъча да възпитавам синът си!
Дано успея!!!!!

Филмът си заслужава да си го имаш в къщи!!!!

# 40
  • Мнения: 2 070
Форест Гъмп
Амели
Наистина любов

Имаше такава тема, там съм изброила още десетина

# 41
  • Мнения: 2 161
Лунатици

# 42
  • Мнения: 6 713
Форест Гъмп

Изкуплението "Шоушенк"

Little Miss Sunshine

# 43
  • София
  • Мнения: 1 176
"Closer" ми е много, много любим.

# 44
  • Мнения: 669
Ох, момичета благодаря ви , че ми припомнихте някои невероятни филми. Hug Други не съм гледала Embarassed

Страшно сте прави, че филм трябва да се прави за сърцето и душата , не само за очите. Да бъдеш въвлечен в действието, да съпреживееш, да забравиш всичко друго, да се замислиш за живота като цяло и за твоя собствен, да ти се прииска да го промениш или запазиш, да потърсиш себе си и да се намериш, да го "преболедуваш" с дни леко натъжен/че ти не би могъл да  го създадеш нещо така съвършено/ и с огромна радост, че не си сам, че има други, които чувстват същото и те разбират и успяват да "изкажат" точно твоите мисли и чувства,. Това за мен е филм-изкуство, не просто зрелище. И само един от всички тези е именно ТВОЯТ. От А до Я. От първият до последният кадър.
Сега се сетих и за други 2 /за мен/ гениални филма-"Часовете"  "21 грама"

Общи условия

Активация на акаунт