Ползвате ли...

  • 2 358
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 622
Не ми се е налагало до сега

# 31
  • Мнения: X
Профил->Настройка лични съобщения

# 32
  • Мнения: 6 617
 Не ми се е налагало ,но ако се наложи ще се възползвам.

# 33
  • Мнения: 4 555
Ползвала съм тази функция в друг форум, където смисълът й е точно да не виждаш постовете на въпросния потребител.
На лични не съм получавала нищо неприятно.

# 34
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Не. Сефте го направих, като ме нямаше за отпуска - като сложиш "*", не получаваш никакви ЛС (освен от модератор). Така не ми беше пълна пощенската кутия, а пищещият народ като знае, че просто не може да ми прати ЛС, не се тревожи защо не отговарям.

# 35
  • Мнения: 13 512
Само веднъж. Миналата година блокирах Диорелла. След като разбрах,че не мога по друг начин да я накарам да спре, я сложих  в игнор лист-. а.
Май и Буба сложих там ..значи са 2.Чудесна функция!

# 36
  • Мнения: 103
Иииии, че полезна тема, и аз не знаех за тая функция, може да съм я видял, но съм забаравил. Обаче сега искам да добавя там някои хора, а нещо не мога да ги намеря от търси? Да не би да има разлика някаква, зависи ли с какво име пробваш да ги търсиш? Търся, например, Мишонита, ама не мога, щото сега май е Мишмиш, пък беше и Мишон Ph.D., и кое изобщо трябва да напиша?

# 37
  • Варна
  • Мнения: 826
Не, никога.

# 38
  • Мнения: 10 758
Изобщо си нямах на идея до сега, че има такава опция.
Не съм получавала до сега ЛС-та от хора, които не са ми приятни.
Сега е момента за абонамента Mr. Green

# 39
  • Мнения: 2 161
Не я използвам.Ако я използвах,щях да пропусна едно пикантно писмо до мен.

# 40
  • Мнения: 4 473
ЛС така или иначе рядко използвам, като начин за лична комуникация, та не ми се е налагало да стигам до крайни мерки.

# 41
  • Мнения: 7 186
Не съм я ползвала. Но и рядко комуникирам чрез ЛС. Виж в кюто и др. месинджъри имам хора в игнора.
Получавала съм някое друго кофти ЛС тук, ма не е болка за умиране, търпи се. Е, ако се появи някой мега-хипер-ултра-турбо досаден елемент, който да ме засипва с нежелани ЛС и да ми създава работа да ги трия после, не бих се поколебала и за миг да го метна в игнор- листа.

# 42
  • Мнения: 984
Търся, например, Мишонита..
Че аз да не би да съм ти пращала ЛС, влечуго? Айде, стреч в кофата!

# 43
  • Мнения: 103
Ъ?  newsm78 Сериозно ли питаш, чакай да ти опресня паметта тогава Mr. Green

Цитат
Poluchili ste novo Lichno suobshtenie ot Mишон, Ph.D. vav Foruma kum BG-Mamma.

VAJNO: Tova e samo uvedomitelen e-mail - NE OTGOVARIAITE na nego.

Tekst na lichnoto suobshtenie, koeto ste poluchili:

Това обяснява защо първите два пъти действаше точно, но на този вирус усили действието - подрискахме се още повече. Съответно преминах на рингър и нишесте Mr. Green
Благодаря ти за отзивчивостта! Заради Ния!  bouquet

16.08.2007 14:45 (Има и още, всичките т.е  Wink Навик..)

Без излишни емоции, моля, просто ти навести кофата първа hahaha Жива, здрава..

# 44
  • София
  • Мнения: 7 097
Бях я мяркала тази функция, но интерес никога не съм проявявала, камо ли да се стига до ползване.

Общи условия

Активация на акаунт