За Home Test

  • 7 026
  • 41
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
Вярно ли е, че Home Test - за бременност отчита 7 дни след оплождането?? Така пише на Упътването вътре. А иначе ми е известно, че тестове се правят след закъснение на цикъла. Има ли момичета, които са отчели + резултат по-рано?

# 1
  • Мнения: 4 733
 Тъкмо влязох във подфорума за да питам Rolling Eyes Колко време след акта трябва да се направи теста за да е достоверене и да отчете наистина обективно резултата? Аз едва изтраях 36 часа и е отрицателен Confused А този Home Test не съм го купувала, нали уж Чекчетата са най-добри...

# 2
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Да, отчете ми, ама от Прегнила  Cry, който ми бяха ще сложили. Няма как да се получи такова нещо - това си е чиста проба реклама на производителите, но за сметка на такива като нас - всеки месец надяващите се. В тези седем дни оплодената яйцеклетка не се е "залепила" за стената и няма как да произвежда такова количество ЧХГ, че да отчете в кръвта, а още по-малко - в урината. На теста какво пише - направете си още един след първия ден на закъснението, нали? Изводите ги оставям на теб. А тези т.нар. "производители" са направо за затвора #Cussing out
Kasidy, то за 36 часа може сперматозоидът и яйцеклетката да не са се опознали още, а ти искаш тест да ти отчете. Няма как да се случи, мила. Ако някой беше измислил такъв тест, щяхме отдавна да сме го направили супер-богаташ! И нямаше да има толкова много разклатени нерви. Не се разочаровай, просто изчакай. Не е лесно, защото и аз самата чакам да мине и тази седмица - а чакам от три. Ех, защо няма такива тестове - на 36-тия час Sad

# 3
  • Мнения: 4 733
Значи със сигурност трябва да се изчака закъснение на цикъла, така ли? Преди това е невъзможно да се отчете верния резултат?
 Извинете ме за тъпите въпроси ама вече не си спомням как стояха нещата с тестовете...

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
За мене това са най- голямото менте тестове.... имам поне десет + теста и цикъл след това. Има някаква хитрина в тях. Не ги купувайте. Истината е закъснение и Шуър Чек. Това си е мое мнение де Grinning

# 5
  • Мнения: 1 952
Няма тест, който да отчете толкова бързо.
Той ще отчете де.....ама няма да е достоверен резултата.

# 6
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 hahaha hahaha hahaha
е как преди да ти закъсне е даже бе хора newsm78 hahaha hahaha hahaha

# 7
  • Мнения: 1 353
Няма тест, който да отчете толкова бързо.
Той ще отчете де.....ама няма да е достоверен резултата.
Има имаааааааа,на мен първия път ми отчете 5 дни преди датата за цикъла и си беше доста достоверен.Оказа се верен-нищо,че после направих спонтанен аборт Confused.

# 8
  • Мнения: 1 952
А как забременя 5 дни преди цикъла?

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
А как забременя 5 дни преди цикъла?
отчел и е + тест 5 дни преди цикъла , а не че е забременяла тогава Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 353
А как забременя 5 дни преди цикъла?
Е ти какви въпроси задаваш?Някъде да съм споменала че съм забременяла тогава?А на въпроса ще ти кажа,че вторият път (вече успешна бременност) съм забременяла,около седмица преди цикъла и дълго време тестовете ми отчитаха резултат "-".Чак на 7-мия ден след датата ми отчете "+".Не знам само кое ти е толкова странно.Овулация мацка-това е...не като да си поръчаш кафенце-когато дойде тогава...един път на време,друг път закъснява. Peace

# 11
  • Мнения: 3 675
тестът си е верен, въпреки, че не показва желания от нас резултат. аз си го правих при закъснение 2-3 дни, беше - и накрая ми дойде за съжеление.важното е да не губим кураж, нали знаете следва друг месечен тираж.

# 12
  • Мнения: 4 733
Аз така и не разбрах какъв е този Home test Embarassed Така се казва ли? Поне в аптеките където съм ходила не са ми предлагали подобен....И кое му е предимството, че отчита много преди другите тестове да успеят наличие на бременност ли?

# 13
  • София
  • Мнения: 3 123
да така се казва самата марка тестове.На повечето вече пише,че отчитат на 7-мия ден,но според мен това е невъзможно.Трябва да гледате и чуствителността на теста - има с 20 и с 25 , взимайте от тези с 20.

# 14
  • Мнения: 3 675
той е подобен на теста клийр в оранжевата опаковка, но съм се заблудила-този тест ми беше невалиден, а отрицателният беше купен само като лента на бройка, без легенче за пробата. не съм доволна от този тест, не ми показа никакви линии, въпреки че спазвах инструкциите на опаковката.

# 15
  • Мнения: 4 733
 на мен в аптеката ми извадиха 4 вида мисля и аз все взимам от Шуър Чека  Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 04 сеп 2007, 19:12 от Kasidy

# 16
  • Мнения: 9 089
Хубаво си и правиш Grinning

# 17
  • Мнения: 1 353
на мен в аптеката ми извадиха 4 вида мисля и аз все взима от Шуър Чека  Rolling Eyes
Кога мислиш да го правиш? Ще чакаме да кажеш ей Laughing

# 18
  • Мнения: 4 733
В събота или ако успея да устискам до неделя... Стискайте палци Hug

# 19
  • Мнения: 1 353
В събота или ако успея да устискам до неделя... Стискайте палци Hug
Ми аз лично ще ти стискам.И даже ще чакам с нетърпение резултата,въпреки ,че знам че ще е положителен Hug

# 20
  • Мнения: 7 640
на мен в аптеката ми извадиха 4 вида мисля и аз все взимам от Шуър Чека  Rolling Eyes

 а защо? Защото аптекарите го набутват наред заради комисионните?
Виж му чувствителността и прецени дали искаш точно него.

# 21
  • Мнения: 326
на мен в аптеката ми извадиха 4 вида мисля и аз все взимам от Шуър Чека  Rolling Eyes

 а защо? Защото аптекарите го набутват наред заради комисионните?
Виж му чувствителността и прецени дали искаш точно него.
Колко е чувствителността на Шуър Чек-а??

# 22
  • Мнения: 7 640

Колко е чувствителността на Шуър Чек-а??

при никое положение не е по-висока от тази на другите "обикновени", които не стига, че са двойни, ами са и почти два пъти по-евтини.
На тях пише 25UI, а на Шуърчекът е май 50UI.
Мразя го заради факта, че навсякъде ти го набутват, а прехваленият тест не фигурира в нета де-факто, а да пише чувствителност 99% е подигравка направо.

# 23
  • Мнения: 989
Чувствителноста на Sure Check е 25UI. И аз много се нервя, че само него предлагат и вече,като ида в аптеката направо питам дали имат други тестове освен Sure Check, а най-много ме е яд като нямат и започват да ми обясняват, че той бил най-добрия.  #Cussing out

# 24
  • Мнения: 4 733
 В събота ми е важен ден, казвайте какъв да взема  Hug

# 25
  • Мнения: 1 952
Kasidy, в събота ли ще решаваш теста?
Може да си вземеш от тия с чашата, уж били най- надеждни, ама каква им беше марката ... не ми е толкова акъла, че да си спомня ooooh!

# 26
  • Мнения: 4 733
В събота, да. Ако успея да устискам до неделя ще е по-добре Laughing. Ако се сетиш за името ще съм ти благодарна  bouquet

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
В събота, да. Ако успея да устискам до неделя ще е по-добре Laughing. Ако се сетиш за името ще съм ти благодарна  bouquet
Шуър Чек му е майката - всичко останало е бош лаф работа Party
Касиди - стискам палци да е + Hug

# 28
  • Мнения: 133
а като на шуър чек няма легенче-пишкам в стерилна чашка нали.ами ако чашката е замърсена оказва ли влияние на чертичките.

# 29
  • Мнения: 7 716
Не е задължително чашката да е стерилна, този тест отчита  хормон, а не е бактериално изследване.

# 30
  • Мнения: 133
благодаря Лали-понякога в стремежа да видим  чертички се чудим какви оправдания  да си измислим само и само теста да е грешен.

# 31
  • Мнения: 1 353
Kasidy какво става?Направи ли теста?Чакаме за резултат Hug

# 32
  • Мнения: 4 733
Реших да почакам още няколко дни, че ме е страх да не се разочаровам Confused

# 33
  • Мнения: 7 640
Чувствителноста на Sure Check е 25UI. И аз много се нервя, че само него предлагат и вече,като ида в аптеката направо питам дали имат други тестове освен Sure Check, а най-много ме е яд като нямат и започват да ми обясняват, че той бил най-добрия.  #Cussing out

отврат, нали #2gunfire,
предвид следното

Цитат
....
303.   Sure Check – тест за бременност, производство на Blue Cross Bio-Medical (Beijing) Co., Ltd., China.....

а за чувствителността наистина имам спомен, че е 50UI

# 34
Точно Шуър чек ми пробутаха вчера в аптеката - нямали други, а валеше къде да обикалям. Да и той е със същата чувствителност и като разчагърках един и да ви кажа пак същата лентичка си е само където е сложена в пласмасова кутийка с хиляда ,пътвания и ти прибират повече пари съответно. Колкото пари за тестове съм дала.....Не им вярвам вече, ама нали ще ходя на гинеколог и една приятелка каза, че практиката била преди да те прегледат да ти направят един такъв тест, та сутринта си взех материал в шишенце и цял ден ще го мъкна с мен докато ми дойде времето за прегледа след 16 часа.  Преди малко прочетох на опаковката му, че е за ин-витро диагностика. Някоя от вас да знае това какво ще рече, ми аз не съм правила ин-витро, ще отчетели или не. Това че ще ми прави доктора такъв тест не го вярвам, ама аз да съм си подготвена. Да и това сега го забелязах, че е произведено в Китай. Като чуя, че нещо там е правено и вече знам, че за нищо не става, понеже там се набляга на количество, а не на качество. Всички сме се убедили в това.

# 35
  • Мнения: 1 952
Misticgirl , и в Китай и във Франция има еднакво качествени и съответно некачествени стоки. Евтиното е некачествено, а не китайското.

# 36
То на всякъде си е така, то и пресата ми за коса е на Ровента, но произведена в Китай, ама си бачка супер. Понякога и скъпото е некачествено.
Та за тестовете, преди малко ходих в аптеката до офиса и исках да видя производителя на тези които имаха и като видях на всички, които ги имаше пишеше Китай. Сигурност от 97 % до 99%. Не знам вече какво се отчита и как се отчита, би трябвало да си показват както трябва нали за това са измислени. Май вече  341uu изперколясвам.

# 37
  • Мнения: 7 640
Точно Шуър чек ми пробутаха вчера в аптеката - нямали други, а валеше къде да обикалям. Да и той е със същата чувствителност и като разчагърках един и да ви кажа пак същата лентичка си е само където е сложена в пласмасова кутийка с хиляда ,пътвания и ти прибират повече пари съответно. .............
 Преди малко прочетох на опаковката му, че е за ин-витро диагностика. Някоя от вас да знае това какво ще рече, ми аз не съм правила ин-витро, ще отчетели или не. ........

това за лентата в пластмасова опаковка си напълно права.
А ин-витро диагностика значи лабораторна диагностика, т.е. да се направи изследване и без пациентът да е там Simple Smile

# 38
  • София
  • Мнения: 1 220
Шуър чек e сигурен тест – има ли чертичка, дори и да е бледа, работата е в кърпа вързана… Виждала съм 3 такива положителни теста на приятелки… Понякога показва и преди датата, зависи колко е висок хормона, при всеки е различно….  Peace

# 39
  • Мнения: 2 120
Ако има бременност всеки тест ще я хване. А Шуър чек си е най-добър. И аз не го обичах, защото той не отчита малки нива на бременност. А много от другите тестове могат да ни заблудят и за кратко да се радваме, но нали не в това задачата , а в действително забременяване.

# 40
  • Мнения: 133
аз пак за щуър чек да питам-какъв цвят трябва да е втората чертичка или щом се е появила значе има някой вкъщи.

# 41
  • Мнения: 8 242
Ако има бременност всеки тест ще я хване.

Така е.. Моят беше най-обикновен за 60ст.  Wink Направих го седмица преди да трябва да ми дойде..
И втората чертичка в момента спи отатъка  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт